Курси банківської англійської: кому, для чого, як?
Англійську для банкірів викладають тим, хто прагне почати свою кар'єру у великій міжнародній фінансовій компанії або банку. А ще хороші фінансові фірми ведуть свою звітність так, щоб вона відповідала міжнародним стандартам. Допомогти тут може тільки фінансова англійська.
Навіщо знати англійську тим, хто працює в банківській сфері?
- Вести перемовини з іноземними інвесторами, а також залучати кошти для своїх нових проєктів.
- Правильно складати звіти.
- Знати і розуміти всі нові форми управлінського аналізу, контролювати бізнес-процеси.
Які знання дають курси для фінансистів і банкірів?
На курсах англійської для людей, які працюють у банківській справі, розглядають такі теми:
- обмін і види валют;
- банківські інвестиції;
- аудит, фінансова звітність, оподаткування;
- функції і структура банку;
- кредити та депозити;
- світова економіка і темпи її розвитку.
Займаючись вивченням банківської англійської, можете бути впевненими, що ви ознайомитеся з усіма фінансовими документами та обліком робочого процесу за міжнародними стандартами і вимогами. Також специфічна англійська допоможе розвивати комунікативні навички і розширити лексичний запас і банківську термінологію.
Якщо вивчати англійську для банкірів на англомовних курсах, то можна отримати додаткову практику банківського працівника.
- Переговори. Цей підвид англійської допоможе отримати практику для того, щоб успішно вести перемовини з партнерами й отримувати інвестиції.
- Презентація. Можливість навчитися створенню презентацій на основі отриманої інформації, звітів і розрахунків.
- Бізнес-зустріч. Знаючи всі необхідні вимоги та володіючи великим лексичним запасом, ви зможете проводити зустрічі із зарубіжними колегами і партнерами, дискутувати з ними.
Де використовуються знання фінансової англійської?
У першу чергу, банківську англійську використовує керівництво вищої ланки і топ-менеджмент. Саме вони беруть участь у переговорах, конференціях і семінарах. Під час спілкування із зарубіжними партнерами можна обійтися без перекладача. Адже знайти кваліфікованого синхронного перекладача, який ще й добре ознайомлений із банківською тематикою, не так уже й просто.
Читайте також:
Найбільша мережа шкіл англійської в Україні
Хочеш на безкоштовний пробний урок?