Англійська в ресторані для роботи офіціантом
Офіціант є обличчям ресторану, і саме від якості його обслуговування та привітності залежить, чи захочуть гості відвідати це місце знову. Англійська для офіціантів відіграє дуже важливу роль, особливо якщо це стосується ресторанів у великих туристичних містах.
Навіщо потрібна англійська в ресторані для офіціанта?
В епоху глобалізації ми повинні бути готовими зустріти іноземця в будь-якому куточку нашої країни. Туризм продовжує активно розвиватися, тому почути іноземну мову можна практично в кожному кафе. Гості країни обідають у тих же ресторанах і кафе, де й місцеві жителі, а офіціант повинен зуміти зустріти їх не тільки доброзичливою усмішкою, але і якісним обслуговуванням.
Англійська для роботи офіціантом може бути й на мінімальному рівні, який забезпечить комунікацію між клієнтом і працівником ресторану. Але щойно з'явиться можливість піднятися кар'єрними сходами та працювати в респектабельному закладі, англійську мову для офіціантів доведеться підтягнути.
Знання англійської – це гарантія ефективної комунікації між співробітниками та гостями закладу
Крім роботи на території України, у співробітників ресторану може також з'явитися можливість влаштуватися на круїзний лайнер або виїхати працювати в іншу країну. І без володіння англійською тут не обійтися.
Що включає в себе навчання офіціантів англійської?
1. Вивчення розмовної англійської, тобто численних фраз, які часто використовуються офіціантами під час обслуговування клієнтів. Відбувається опрацювання вимови слів, а також психологічне подолання мовного бар'єру.
2. Англійська в ресторані для офіціантів має обов'язково передбачати знання граматики та письма. Це необхідно для складання списку гостей, резервування столиків і так далі.
3. Перегляд відео та прослуховування аудіозаписів, а також розбір типових ситуацій під час обслуговування клієнтів ресторану. Так поліпшується сприйняття англійської мови на слух.
На що звернути увагу в першу чергу?
За максимально короткий термін можна вивчити англійську для роботи офіціантом, до якої відносяться терміни, популярні фрази і так далі. Але особливу увагу необхідно приділити побудові речень. Це стосується як стверджувальних, так і питальних фраз. Починати варто з вітання, пропозиції меню, а також побудови запитань про те, чи готовий клієнт зробити замовлення. Англійська в ресторані для офіціанта – не тільки знання мови, а й етика працівника ресторанного бізнесу.
Бояться вчити англійську мову не варто, адже сучасному офіціанту необхідно вивчити лише кілька речей. В першу чергу, потрібно зрозуміти клієнта, підказати йому щось із апетитних страв, а також відповісти на його запитання та при цьому ввічливо поводитись. Без знання англійської мови і ресторанних термінів цей стиль спілкування неможливий, а значить і працювати в гідних закладах навряд чи вдасться. А подбати про цю проблему необхідно завчасно.
Читайте також:
Найбільша мережа шкіл англійської в Україні
Хочеш на безкоштовний пробний урок?