тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business, Grammar. 18.09.2020

Заочне навчання англійської мови: тренуємо письмо

Автор: Дарина Козлова

Головна причина, чому фахівці в певній галузі шукають варіанти заочного навчання англійської мови – це не просто бажання розвиватися, а необхідність. Тому курси ділової англійської розробляються з ухилом на прикладну користь кожного навчального матеріалу. Вихід на нові ринки для власника бізнесу або підвищення для досвідченого фахівця – в будь-якій подібній ситуації не обійтися без впевненого володіння англійською мовою. Особливо важливі письмові навички. 

Для багатьох студентів дистанційне навчання англійської вигідніше, адже воно дозволяє залишатися мобільними, не втрачаючи можливість вчити іноземну мову. Для тих, хто обрав заочне навчання англійської мови, ми зібрали кілька порад, які спільно із заняттями за основним курсом допоможуть досягти кращих результатів.

Заочне навчання англійської мови: тренуємо письмові навички
Заочне навчання англійської мови на курсах важливо доповнювати самостійною практикою

 1. Фокусуйтеся на головному. Так, помилок не уникнути, особливо спочатку, але вам важливо не зупинятися та продовжувати навчання. Для перевірки готових текстів достатньо сервісів Grammarly, Language Tool. Аналізуйте помилки, виділяйте основні причини, чому ви зробили ту чи іншу помилку, і пам'ятайте, що це важлива складова розвитку. 
   
 2. Структура текстів. Якщо ви обрали заочне навчання англійської мови, вам важливо самостійно звернути увагу на те, як відрізняються за структурою різні типи англомовних текстів.
   
 3. Слідкуйте за чистотою та лаконічністю своєї мови. Одна з головних відмінностей ділової англійської від звичайної мови – це вимога бути коротким і зрозумілим. Ділові люди часто обмежені в часі. Якщо кожному доведеться читати безліч довгих повідомлень, то часу на саму роботу не залишиться. Тому намагайтеся уникати складних конструкцій і дотримуватися правила «одне повідомлення – обговорення одного питання».
   
 4. Пишіть для своєї аудиторії. Готуючи текст англійською, не забувайте про вашого читача. Який у нього рівень компетенції у вашій темі, якими даними володіє ваш типовий читач – важливо пам'ятати про це.
   
 5. Тон розмови. Найчастіше під час написання текстів діловою англійською автори намагаються дотримуватися більш професійного тону. Але навіть він не завжди доречний. Наприклад, під час комунікації з клієнтом варто не забувати, що він не є експертом у вашій справі. Також варто пам'ятати, що той, хто буде читати ваш текст, повинен відчувати, що йому пише людина, а не робот.
   
 6. Active voice. Використовуйте активні форми замість модальних дієслів. Це спрощує сприйняття написаного, а також зміцнює рівень довіри до сказаного.
 • P. v.: If you have any questions, we can be reached at 000-000-000.
 • A. v.: If you have any questions, call us at 000-000-000.
   
 • P. v.: The article will be checked by the editor for errors and steps will be taken to correct it.
 • A. v.: Editor will check the article for errors and take the steps to correct it.

Якщо ви будете брати до уваги ці прості, але важливі поради, то ваші тексти англійською мовою стануть більш зрозумілими та приємними для читання.

Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.