тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business, Grammar. 18.09.2020

Заочне навчання англійської мови: тренуємо письмо

Автор: Дарина Козлова

Головна причина, чому фахівці в певній галузі шукають варіанти заочного навчання англійської мови – це не просто бажання розвиватися, а необхідність. Тому курси ділової англійської розробляються з ухилом на прикладну користь кожного навчального матеріалу. Вихід на нові ринки для власника бізнесу або підвищення для досвідченого фахівця – в будь-якій подібній ситуації не обійтися без впевненого володіння англійською мовою. Особливо важливі письмові навички. 

Для багатьох студентів дистанційне навчання англійської вигідніше, адже воно дозволяє залишатися мобільними, не втрачаючи можливість вчити іноземну мову. Для тих, хто обрав заочне навчання англійської мови, ми зібрали кілька порад, які спільно із заняттями за основним курсом допоможуть досягти кращих результатів.

Заочне навчання англійської мови: тренуємо письмові навички
Заочне навчання англійської мови на курсах важливо доповнювати самостійною практикою

 1. Фокусуйтеся на головному. Так, помилок не уникнути, особливо спочатку, але вам важливо не зупинятися та продовжувати навчання. Для перевірки готових текстів достатньо сервісів Grammarly, Language Tool. Аналізуйте помилки, виділяйте основні причини, чому ви зробили ту чи іншу помилку, і пам'ятайте, що це важлива складова розвитку. 
   
 2. Структура текстів. Якщо ви обрали заочне навчання англійської мови, вам важливо самостійно звернути увагу на те, як відрізняються за структурою різні типи англомовних текстів.
   
 3. Слідкуйте за чистотою та лаконічністю своєї мови. Одна з головних відмінностей ділової англійської від звичайної мови – це вимога бути коротким і зрозумілим. Ділові люди часто обмежені в часі. Якщо кожному доведеться читати безліч довгих повідомлень, то часу на саму роботу не залишиться. Тому намагайтеся уникати складних конструкцій і дотримуватися правила «одне повідомлення – обговорення одного питання».
   
 4. Пишіть для своєї аудиторії. Готуючи текст англійською, не забувайте про вашого читача. Який у нього рівень компетенції у вашій темі, якими даними володіє ваш типовий читач – важливо пам'ятати про це.
   
 5. Тон розмови. Найчастіше під час написання текстів діловою англійською автори намагаються дотримуватися більш професійного тону. Але навіть він не завжди доречний. Наприклад, під час комунікації з клієнтом варто не забувати, що він не є експертом у вашій справі. Також варто пам'ятати, що той, хто буде читати ваш текст, повинен відчувати, що йому пише людина, а не робот.
   
 6. Active voice. Використовуйте активні форми замість модальних дієслів. Це спрощує сприйняття написаного, а також зміцнює рівень довіри до сказаного.
 • P. v.: If you have any questions, we can be reached at 000-000-000.
 • A. v.: If you have any questions, call us at 000-000-000.
   
 • P. v.: The article will be checked by the editor for errors and steps will be taken to correct it.
 • A. v.: Editor will check the article for errors and take the steps to correct it.

Якщо ви будете брати до уваги ці прості, але важливі поради, то ваші тексти англійською мовою стануть більш зрозумілими та приємними для читання.

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.