тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Grammar, Business. 18.09.2020

Заочне навчання англійської мови: тренуємо письмо

Автор: Дарина Козлова

Головна причина, чому фахівці в певній галузі шукають варіанти заочного навчання англійської мови – це не просто бажання розвиватися, а необхідність. Тому курси ділової англійської розробляються з ухилом на прикладну користь кожного навчального матеріалу. Вихід на нові ринки для власника бізнесу або підвищення для досвідченого фахівця – в будь-якій подібній ситуації не обійтися без впевненого володіння англійською мовою. Особливо важливі письмові навички. 

Для багатьох студентів дистанційне навчання англійської вигідніше, адже воно дозволяє залишатися мобільними, не втрачаючи можливість вчити іноземну мову. Для тих, хто обрав заочне навчання англійської мови, ми зібрали кілька порад, які спільно із заняттями за основним курсом допоможуть досягти кращих результатів.

Заочне навчання англійської мови: тренуємо письмові навички
Заочне навчання англійської мови на курсах важливо доповнювати самостійною практикою

 1. Фокусуйтеся на головному. Так, помилок не уникнути, особливо спочатку, але вам важливо не зупинятися та продовжувати навчання. Для перевірки готових текстів достатньо сервісів Grammarly, Language Tool. Аналізуйте помилки, виділяйте основні причини, чому ви зробили ту чи іншу помилку, і пам'ятайте, що це важлива складова розвитку. 
   
 2. Структура текстів. Якщо ви обрали заочне навчання англійської мови, вам важливо самостійно звернути увагу на те, як відрізняються за структурою різні типи англомовних текстів.
   
 3. Слідкуйте за чистотою та лаконічністю своєї мови. Одна з головних відмінностей ділової англійської від звичайної мови – це вимога бути коротким і зрозумілим. Ділові люди часто обмежені в часі. Якщо кожному доведеться читати безліч довгих повідомлень, то часу на саму роботу не залишиться. Тому намагайтеся уникати складних конструкцій і дотримуватися правила «одне повідомлення – обговорення одного питання».
   
 4. Пишіть для своєї аудиторії. Готуючи текст англійською, не забувайте про вашого читача. Який у нього рівень компетенції у вашій темі, якими даними володіє ваш типовий читач – важливо пам'ятати про це.
   
 5. Тон розмови. Найчастіше під час написання текстів діловою англійською автори намагаються дотримуватися більш професійного тону. Але навіть він не завжди доречний. Наприклад, під час комунікації з клієнтом варто не забувати, що він не є експертом у вашій справі. Також варто пам'ятати, що той, хто буде читати ваш текст, повинен відчувати, що йому пише людина, а не робот.
   
 6. Active voice. Використовуйте активні форми замість модальних дієслів. Це спрощує сприйняття написаного, а також зміцнює рівень довіри до сказаного.
 • P. v.: If you have any questions, we can be reached at 000-000-000.
 • A. v.: If you have any questions, call us at 000-000-000.
   
 • P. v.: The article will be checked by the editor for errors and steps will be taken to correct it.
 • A. v.: Editor will check the article for errors and take the steps to correct it.

Якщо ви будете брати до уваги ці прості, але важливі поради, то ваші тексти англійською мовою стануть більш зрозумілими та приємними для читання.

Читайте також:
Grammar
Як запам'ятати неправильні дієслова в англійській
В англійській мові всі дієслова поділяються на правильні (regular verbs) та неправильні (irregular verbs). Загалом Оксфордський словник налічує 470 неправильних дієслів, але найчастіше люди вживають лише близько 190. Форми дієслів Як правильні, так і неправильні дієслова мають три форми: Infinitive…
Grammar
Much, many, a lot of, lots of: різниця та використання
Much, many, a lot of, lots of – чотири різні слова, кожне з яких перекладається як «багато». Напрошується цілком логічне питання, чому не обрати одне й не морочитися та використовувати тільки його в усіх реченнях? Звісно, ​​теоретично можна. Але на практиці звучати ти будеш щонайменше…
Grammar
Які бувають часи групи Simple: приклади
Вивчення часів в англійській мові зазвичай починається з блоку Simple. Популярність цієї сімейки перевершує навіть the Kardashians. У чому причина такого приголомшливого успіху? Добре розібравшись у часах Simple, студент вже може донести основну інформацію до англомовного співрозмовника. Хто б не хотів…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.