тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 13.02.2020

Що вчать на курсі англійської для льотчиків

Автор: Юлія Блажевич

Англійська для льотчиків спрямована на формування мовних навичок. В основу навчання покладено комунікативний принцип, що гарантує взаємодію між диспетчером і пілотом. На сьогоднішній день авіаційну англійську повинні знати всі пілоти світу, а вивчити її можна на спеціальних курсах, по закінченню яких видається сертифікат міжнародного зразка.

У чому її відмінність?

Чим же англійська для пілотів відрізняється від інших «професійних» мов? Знання англійської мови – це лише мала частина всього того, що повинні вміти пілоти й авіаційні професіонали. Але від незнання іноземної мови виникає непорозуміння між диспетчером і пілотом, а значить, спілкування англійською є одним із ключових факторів у всій авіаційній індустрії.

На курсах авіаційної англійської не тільки навчають граматиці, але й дають великий словниковий запас, який стане в пригоді під час роботи. Пілот повинен уміти:

  • вітати диспетчера, а також пасажирів літака;
  • знати, з чого складається літак і як він працює, а також вміти сказати це англійською мовою;
  • грамотно спілкуватися з диспетчером незалежно від місцезнаходження, а також вміти просити дозвіл на посадку в аварійному випадку – і в цьому якнайкраще допоможе англійська для льотчиків;
  • спілкуватися з членами екіпажів інших країн.

Це лише мала частка того, чого можна навчитися на курсах авіаційної англійської.

Навіщо потрібна англійська для льотчиків?
В одній із найромантичніших професій без англійської не обійтися

Щоб координувати польоти, необхідно забезпечити ефективну та безпечну авіацію, для цього була створена спеціальна організація ICAO, яка і контролює рівень англійської для пілотів. Починаючи з 2008 року, організація підвищила свої вимоги до рівня знань, а також затвердила стандарти й визнала англійську мову єдиною мовою в повітряному просторі. Пройшовши курси авіаційної англійської, всі учасники екіпажу повинні мати рівень не нижче ICAO 4.

Як швидше вивчити англійську для пілотів?

1. Щоб підвищити рівень знань англійської для пілотів, можна скористатися російсько-англійським словником, де вказані всі авіаційні терміни. Словник короткий, але в ньому зібрані основні фрази. Там немає ніяких коментарів – тільки те, що дійсно буде корисно під час роботи.

2. Словник авіасленгу також допоможе вивчити англійську льотчику. Він містить неформальні фрази, які використовуються в авіації. Книга створена на основі повідомлень від профільних фахівців.

3. Словник міжнародної цивільної авіації. Саме його найчастіше використовують на курсах авіаційної англійської. Це видання видане організацією ICAO. Для зручності використання словник розділений на дві частини, перша містить визначення, друга – скорочення та коди.

4. Книга скорочень від всесоюзного центру перекладів, видана Ю. Уралевим. Вона дещо застаріла, але багато скорочень можна знайти тільки тут. Вивчити англійську для пілотів можна і без неї, але цей словник містить величезну кількість абревіатур і скорочень, які допоможуть у засвоєнні нових знань.

Що вчать на курсі англійської для льотчиків

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.