тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 13.02.2020

Що вчать на курсі англійської для льотчиків

Автор: Юлія Блажевич

Англійська для льотчиків спрямована на формування мовних навичок. В основу навчання покладено комунікативний принцип, що гарантує взаємодію між диспетчером і пілотом. На сьогоднішній день авіаційну англійську повинні знати всі пілоти світу, а вивчити її можна на спеціальних курсах, по закінченню яких видається сертифікат міжнародного зразка.

У чому її відмінність?

Чим же англійська для пілотів відрізняється від інших «професійних» мов? Знання англійської мови – це лише мала частина всього того, що повинні вміти пілоти й авіаційні професіонали. Але від незнання іноземної мови виникає непорозуміння між диспетчером і пілотом, а значить, спілкування англійською є одним із ключових факторів у всій авіаційній індустрії.

На курсах авіаційної англійської не тільки навчають граматиці, але й дають великий словниковий запас, який стане в пригоді під час роботи. Пілот повинен уміти:

  • вітати диспетчера, а також пасажирів літака;
  • знати, з чого складається літак і як він працює, а також вміти сказати це англійською мовою;
  • грамотно спілкуватися з диспетчером незалежно від місцезнаходження, а також вміти просити дозвіл на посадку в аварійному випадку – і в цьому якнайкраще допоможе англійська для льотчиків;
  • спілкуватися з членами екіпажів інших країн.

Це лише мала частка того, чого можна навчитися на курсах авіаційної англійської.

Навіщо потрібна англійська для льотчиків?
В одній із найромантичніших професій без англійської не обійтися

Щоб координувати польоти, необхідно забезпечити ефективну та безпечну авіацію, для цього була створена спеціальна організація ICAO, яка і контролює рівень англійської для пілотів. Починаючи з 2008 року, організація підвищила свої вимоги до рівня знань, а також затвердила стандарти й визнала англійську мову єдиною мовою в повітряному просторі. Пройшовши курси авіаційної англійської, всі учасники екіпажу повинні мати рівень не нижче ICAO 4.

Як швидше вивчити англійську для пілотів?

1. Щоб підвищити рівень знань англійської для пілотів, можна скористатися російсько-англійським словником, де вказані всі авіаційні терміни. Словник короткий, але в ньому зібрані основні фрази. Там немає ніяких коментарів – тільки те, що дійсно буде корисно під час роботи.

2. Словник авіасленгу також допоможе вивчити англійську льотчику. Він містить неформальні фрази, які використовуються в авіації. Книга створена на основі повідомлень від профільних фахівців.

3. Словник міжнародної цивільної авіації. Саме його найчастіше використовують на курсах авіаційної англійської. Це видання видане організацією ICAO. Для зручності використання словник розділений на дві частини, перша містить визначення, друга – скорочення та коди.

4. Книга скорочень від всесоюзного центру перекладів, видана Ю. Уралевим. Вона дещо застаріла, але багато скорочень можна знайти тільки тут. Вивчити англійську для пілотів можна і без неї, але цей словник містить величезну кількість абревіатур і скорочень, які допоможуть у засвоєнні нових знань.

Що вчать на курсі англійської для льотчиків

Читайте також:
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
Business
Особливості англійської для логістів
Ділова англійська, присвячена логістиці – один із найбільш затребуваних напрямів у вивченні іноземної для роботи. І це не дивно, адже саме в цій сфері ефективна комунікація між співробітниками, партнерами та клієнтами грає найважливішу роль. Зміст 1. Англійська для логістів – професійне…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.