тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 15.01.2020

Навіщо потрібна англійська для фармацевтів?

Автор: Юлія Блажевич

Хороші медики дуже цінуються в США та Європі, де їхня зарплата часто значно вище середньої. На роботу іноземця можуть взяти тільки за умови, що він висококласний фахівець із високим рівнем англійської. Саме тому медична англійська в нашій країні досить популярна.

Що включає в себе англійська для фармацевтів?

1. Знайомство та розмова з клієнтом. Це й вітання клієнта, і знання найпоширеніших симптомів (алергія, кашель, головний біль та інше).

2. Потреби покупця. Для цього необхідно вміти поставити запитання клієнту, знати назви частин тіла й органів, захворювань, медикаментів.

3. Здатність описати продукт, його характеристики, переваги, дозування, показання. А також бути ознайомленим із видами ліків: таблетки, краплі, сиропи, мазі й так далі.

4. Спілкування з клієнтом по телефону. Величезна кількість аптек має офіційні сайти, де відбувається спілкування з потенційними покупцями. Знаючи англійську для фармацевтів, ви зможете не тільки вітати покупця, вміти представитися і використовувати загальні фрази, а й розповісти про аптеку, а також вміти ввічливо розпитати пацієнта про його проблеми зі здоров'ям.

5. Прийом платежів, знання правил обміну та повернення товарів в аптеці, а також уміння грамотно реагувати на скарги клієнтів.

Що включає в себе англійська для фармацевтів?
В аптеці допоможе не тільки латина...

Які переваги дає англійська для фармацевтів?

До України приїжджає все більша кількість туристів. Вільне володіння англійською мовою, а також знання медичної термінології потрібні для того, щоб надавати професійну допомогу своїм покупцям. Тому володіння англійською є одним із найважливіших факторів для прийому на роботу до фармакологічного чи медичного центру.

Де можна вивчити англійську для фармацевтів?

Вивчати медичну англійську можна з репетитором або на курсах. У разі володіння англійською вище середнього вивчити професійну лексику можна самостійно. Якщо ж рівень мови не надто високий, то найкраще використовувати спеціальні ресурси та поєднувати їх з уроками на англомовних спеціалізованих курсах.

Робота за кордоном

Щоб працювати фармацевтом в англомовних країнах, необхідно обов'язково скласти мовні іспити, до яких відносяться IELTS, TOEFL і так далі. Пам'ятайте, що за наявності документів про складання іспиту з'являється необхідність складати кваліфікаційний тест для підтвердження рівня знань.

Навіщо потрібна англійська для фармацевтів?

Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
FYI й інші абревіатури: розшифровка
Навіть людина, далека від англійської мови, напевно знає два найпопулярніші скорочення в бізнес-листуванні: FYI (for your information – зазвичай це імейл, який пересилається комусь для інформації та не вимагає жодних дій) і ASAP (as soon as possible – якомога швидше). Якщо специфічні фрази…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.