тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 15.01.2020

Навіщо потрібна англійська для фармацевтів?

Автор: Юлія Блажевич

Хороші медики дуже цінуються в США та Європі, де їхня зарплата часто значно вище середньої. На роботу іноземця можуть взяти тільки за умови, що він висококласний фахівець із високим рівнем англійської. Саме тому медична англійська в нашій країні досить популярна.

Що включає в себе англійська для фармацевтів?

1. Знайомство та розмова з клієнтом. Це й вітання клієнта, і знання найпоширеніших симптомів (алергія, кашель, головний біль та інше).

2. Потреби покупця. Для цього необхідно вміти поставити запитання клієнту, знати назви частин тіла й органів, захворювань, медикаментів.

3. Здатність описати продукт, його характеристики, переваги, дозування, показання. А також бути ознайомленим із видами ліків: таблетки, краплі, сиропи, мазі й так далі.

4. Спілкування з клієнтом по телефону. Величезна кількість аптек має офіційні сайти, де відбувається спілкування з потенційними покупцями. Знаючи англійську для фармацевтів, ви зможете не тільки вітати покупця, вміти представитися і використовувати загальні фрази, а й розповісти про аптеку, а також вміти ввічливо розпитати пацієнта про його проблеми зі здоров'ям.

5. Прийом платежів, знання правил обміну та повернення товарів в аптеці, а також уміння грамотно реагувати на скарги клієнтів.

Що включає в себе англійська для фармацевтів?
В аптеці допоможе не тільки латина...

Які переваги дає англійська для фармацевтів?

До України приїжджає все більша кількість туристів. Вільне володіння англійською мовою, а також знання медичної термінології потрібні для того, щоб надавати професійну допомогу своїм покупцям. Тому володіння англійською є одним із найважливіших факторів для прийому на роботу до фармакологічного чи медичного центру.

Де можна вивчити англійську для фармацевтів?

Вивчати медичну англійську можна з репетитором або на курсах. У разі володіння англійською вище середнього вивчити професійну лексику можна самостійно. Якщо ж рівень мови не надто високий, то найкраще використовувати спеціальні ресурси та поєднувати їх з уроками на англомовних спеціалізованих курсах.

Робота за кордоном

Щоб працювати фармацевтом в англомовних країнах, необхідно обов'язково скласти мовні іспити, до яких відносяться IELTS, TOEFL і так далі. Пам'ятайте, що за наявності документів про складання іспиту з'являється необхідність складати кваліфікаційний тест для підтвердження рівня знань.

Навіщо потрібна англійська для фармацевтів?

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.