тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 15.01.2020

Навіщо потрібна англійська для фармацевтів?

Автор: Юлія Блажевич

Хороші медики дуже цінуються в США та Європі, де їхня зарплата часто значно вище середньої. На роботу іноземця можуть взяти тільки за умови, що він висококласний фахівець із високим рівнем англійської. Саме тому медична англійська в нашій країні досить популярна.

Що включає в себе англійська для фармацевтів?

1. Знайомство та розмова з клієнтом. Це й вітання клієнта, і знання найпоширеніших симптомів (алергія, кашель, головний біль та інше).

2. Потреби покупця. Для цього необхідно вміти поставити запитання клієнту, знати назви частин тіла й органів, захворювань, медикаментів.

3. Здатність описати продукт, його характеристики, переваги, дозування, показання. А також бути ознайомленим із видами ліків: таблетки, краплі, сиропи, мазі й так далі.

4. Спілкування з клієнтом по телефону. Величезна кількість аптек має офіційні сайти, де відбувається спілкування з потенційними покупцями. Знаючи англійську для фармацевтів, ви зможете не тільки вітати покупця, вміти представитися і використовувати загальні фрази, а й розповісти про аптеку, а також вміти ввічливо розпитати пацієнта про його проблеми зі здоров'ям.

5. Прийом платежів, знання правил обміну та повернення товарів в аптеці, а також уміння грамотно реагувати на скарги клієнтів.

Що включає в себе англійська для фармацевтів?
В аптеці допоможе не тільки латина...

Які переваги дає англійська для фармацевтів?

До України приїжджає все більша кількість туристів. Вільне володіння англійською мовою, а також знання медичної термінології потрібні для того, щоб надавати професійну допомогу своїм покупцям. Тому володіння англійською є одним із найважливіших факторів для прийому на роботу до фармакологічного чи медичного центру.

Де можна вивчити англійську для фармацевтів?

Вивчати медичну англійську можна з репетитором або на курсах. У разі володіння англійською вище середнього вивчити професійну лексику можна самостійно. Якщо ж рівень мови не надто високий, то найкраще використовувати спеціальні ресурси та поєднувати їх з уроками на англомовних спеціалізованих курсах.

Робота за кордоном

Щоб працювати фармацевтом в англомовних країнах, необхідно обов'язково скласти мовні іспити, до яких відносяться IELTS, TOEFL і так далі. Пам'ятайте, що за наявності документів про складання іспиту з'являється необхідність складати кваліфікаційний тест для підтвердження рівня знань.

Навіщо потрібна англійська для фармацевтів?

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.