тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 28.02.2020

Навіщо потрібна англійська для бармена?

Автор: Юлія Блажевич

Іноді може здаватися, що життя бармена проходить приблизно так само, як у рок-зірки: напої, вечірки, гучна музика, розмови та чужі секрети. До речі, про розмови. Як і для багатьох інших працівників сфери обслуговування, англійська для бармена грає дуже важливу роль. Бармен може знайти собі роботу в будь-якій країні, адже у цій професії є свої спільноти і навіть, здається, своя мова. Те ж саме можна сказати і про англійську для офіціантів. Під час «підслуховування» розмов барменів та офіціантів може здатися, що це якийсь професійний сленг, розшифрувати який можна за допомогою тільки найрідкісніших словників.

Тож якщо ви маєте бажання працювати в барі за кордоном, то необхідно обов'язково вивчити англійську для офіціантів і барменів. І для цього не достатньо знати назви напоїв, найпоширеніших коктейлів і страв. Дуже важливо під час розмови зрозуміти, чого саме хоче гість, і виконати його прохання.

Навіщо потрібна англійська для бармена?
Якщо вдалося опанувати англійську, то конфлікт між клієнтом і працівником виключений

Що входить до курсу англійської для офіціантів онлайн?

  1. Він обов'язково включає в себе професійну лексику, а також різні мовні звороти, які знадобляться для обслуговування іноземців.
  2. Знання описів страв і напоїв на основі меню.
  3. Вивчаючи англійську для офіціантів онлайн, ви можете отримати мінімум, який стане в пригоді для будь-якої сучасної людини: правильно спілкуватися з людьми, відмовляти їм, а також грамотно пояснювати причину відмови.
  4. Онлайн-англійська для офіціантів і барменів включає в себе спеціальну ресторанну термінологію.
  5. Вивчення граматики.
  6. Англійська барменам необхідна, перш за все, для живого спілкування з людьми. Тому під час навчання опрацьовуються різні типові ситуації, які можуть виникнути під час обслуговування.

Які перспективи дає англійська барменам?

Знаючи англійську мову, ви можете досить непогано заробляти у великих туристичних центрах і містах. Після проходження курсів з'являється перспектива отримати роботу за кордоном і при цьому не мати складнощів під час спілкування з клієнтами.

Як правильно вчити англійську офіціантам і барменам?

Найзручніше вчити англійську офіціантам онлайн. Для цього необхідно знайти хорошу мовну школу, яка пропонує не тільки стандартні курси вивчення. Але варто зауважити, що вчити її можна тільки за наявності базових знань англійської мови. Якщо ж ви не володієте нею на мінімальному рівні, навчання почати варто з загального курсу.

Англійська офіціантам і барменам включає в себе ретельне вивчення етикету, а також опрацювання різних робочих ситуацій. Особлива увага приділяється лексиці. Сюди можна віднести назви продуктів, напоїв і страв. До найголовніших етапів можна віднести розмовну практику. Адже обслуговування клієнтів не можливе без використання англійської в повсякденному житті, а вміння відрізняти акценти дасть можливість спілкуватися з іноземцями з усіх куточків планети.

Навіщо потрібна англійська для бармена?

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.