тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 07.09.2020

Доповнюємо уроки англійської мови онлайн вдома

Автор: Юлія Григоренко

Якщо ви підприємець, хочете мастабувати свій бізнес, укладати успішні контракти з закордонними партнерами, онлайн - курси англійської, спрямовані на вивчення письмової та усної ділової мови, вкрай необхідні. Виникає запитання: чи достатньо ефективні уроки англійської мови онлайн? Давайте розбиратися.

Чому онлайн - уроки англійської корисні?

Навіщо брати уроки англійської мови онлайн, якщо словниковий запас і так хороший? Для спілкування із зарубіжними партнерами мало знань, отриманих у школі. Слід вивчити й навчитися правильно вживати специфічну ділову лексику. Навіщо ще вчити бізнес-англійську:

 • проходження уроків англійської мови онлайн розширює горизонти – ви можете спілкуватися з партнерами та клієнтами без посередників;
 • для ведення листування, телефонних переговорів без перекладача;
 • для самостійної підготовки та ведення презентацій;
 • щоб грамотно складати резюме та успішно проходити співбесіди;
 • уроки розмовної англійської онлайн допомагають розвинути світогляд.

Онлайн - уроки англійської підвищать знання ділової лексики до рівня Advanced. А це, в свою чергу, значно додасть впевненості у спілкуванні з іноземними колегами.

Уроки англійської мови онлайн: вчимо бізнес-лексику
Уроки англійської мови онлайн, спрямовані на вивчення бізнес-лексики, допоможуть вам стати професіоналом світового масштабу

Онлайн - уроки розмовної англійської: як навчатися?

Крім уроків розмовної англійської онлайн, займайтеся самостійно хоча б трохи щодня.

 1. Шукайте професійні матеріали. Найпростіший спосіб запам'ятати усталені словосполучення іноземної лексики – ознайомитися з діловими ситуаціями. Радимо аудіо-, відеоролики на тему бізнесу. А регулярні уроки розмовної англійської онлайн допоможуть досягти бажаного результату. 
   
 2. Враховуйте особливості ведення бізнесу в англомовному світі. Йдеться про діловий етикет, який відрізняється в кожній країні. У вільному доступі достатньо інформації про правила поведінки на переговорах, теми-табу тощо. Тому читайте матеріали англійською.
   
 3. Стежте за міжнародними фінансовими новинами. В електронній версії доступні видання Wall Street Journal, The Economist, Financial Times. Тут публікується корисна й актуальна інформація, яка стане вам у пригоді. Виписуйте нові терміни, фрази, переглядайте їх, коли є вільна хвилинка. Ви можете обговорювати прочитане на уроках розмовної англійської онлайн. 
   
 4. Щоб урізноманітнити онлайн - уроки розмовної англійської, спілкуйтеся за допомогою скайпу з носіями мови. Пошукайте тематичні групи та приєднуйтеся до них. Далі – справа за малим. Побудова дружніх взаємин із західними колегами помітно поліпшить навички ділової лексики.
   
 5. Щоденна практика. Виписали нові фрази до словника? Намагайтеся застосувати їх у спілкуванні з партнерами. Дозвольте носіям мови поправляти вас щоразу, коли ви робите помилку. Немає з ким практикуватися? Розмовляйте самі із собою. Вам здасться це смішним і безглуздим, однак розмова вголос прокачає навички усного мовлення. 

Намагайтеся оптимізувати процес так, щоб вивчення нових фраз не перетворилося на нудне заняття. Інакше інтерес до курсів швидко згасне. Не намагайтеся охопити все одразу. Вивчайте англійську регулярно, послідовно, із задоволенням.

Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.