тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 27.08.2020

Вивчайте англійську онлайн з найкращими бізнес-курсами

Автор: Тетяна Огородник

Часто люди, які прагнуть поліпшити свою англійську онлайн, починають штудіювати саме закордонні ресурси. Це дійсно правильне рішення. Кількість матеріалів вражає своєю різноманітністю – і людині з хорошими мовними навичками буде не дуже важко в них розібратися. Спеціально для тих, хто хоче вивчити ділову англійську онлайн, ми підготували список ресурсів від великих вищих навчальних закладів США.


Вивчити англійську онлайн, а точніше, поповнити словниковий запас бізнес-фразами й іншою специфічною лексикою вам допоможуть такі сайти:

 1. edX – це один із провідних ресурсів, що пропонує дистанційні курси університетського рівня з широкого кола дисциплін. Сайт пов'язаний із такими шанованими установами як Гарвард, Массачусетський технологічний інститут і Берклі. Крім курсів із психології, філософії, дизайну тощо, ресурс також надає можливість самостійно вивчити англійську онлайн.
   
 2. Coursera – тут ви можете вивчати англійську мову онлайн у своєму власному темпі. Можна відвідувати заняття поступово в звичайному режимі або ж переглянути всі матеріали після закінчення курсу. Уроки подаються у вигляді навчальних відеороликів, за якими йдуть тести та вправи. Виконуючи завдання та проходячи тести, ви можете самостійно перевіряти, наскільки добре засвоїли матеріал. Величезна кількість інститутів та університетів викладає свої курси на Coursera. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами, які дозволяють всебічно вивчати англійську мову онлайн.
   
 3. Open Culture – цей ресурс включає базові курси «Англійська як друга мова», «Граматика англійської мови» та «Ділова лексика».
   
 4. NovoEd – сайт заснований Стенфордом, а зараз сюди заливають свої матеріали багато елітних закладів, включаючи Прінстон.
   
 5. Academic Earth – автори ресурсу співпрацюють з Йєльським університетом і Карнегі-Меллон. Тут запропоновано безліч безкоштовних курсів для тих, хто вивчає іноземну мову. Крім занять, на сайті постійно публікуються оригінальні відеоролики та всіляко заохочуються обговорення різних тем між учнями. Це прекрасна платформа для практики ділової англійської в одній із найбільших інтернет-спільнот.

Вивчайте англійську онлайн з найкращими бізнес-курсами
Прекрасний спосіб вчити ділову англійську мову онлайн – пройти безкоштовні курси від університетів США та Британії

Якщо у вас уже досить впевнена англійська мова, вчити онлайн специфічну лексику – найбільш зручний і ефективний варіант. Адже на загальних курсах, так чи інакше, викладачі будуть торкатися аспектів, не зовсім цікавих вам. А вирішивши вивчити англійську онлайн, ви самостійно можете вибрати актуальні для вас теми. Вчити англійську мову онлайн можна не тільки відвідуючи онлайн-курси, а й слухаючи подкасти, переглядаючи YouTube-канали та навіть годинами граючи в ігри. Просто оберіть найбільш комфортний і цікавий для вас формат.
 

Вивчайте англійську онлайн з найкращими бізнес-курсами

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.