тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Business. 27.08.2020

Вивчайте англійську онлайн з найкращими бізнес-курсами

Автор: Тетяна Огородник

Часто люди, які прагнуть поліпшити свою англійську онлайн, починають штудіювати саме закордонні ресурси. Це дійсно правильне рішення. Кількість матеріалів вражає своєю різноманітністю – і людині з хорошими мовними навичками буде не дуже важко в них розібратися. Спеціально для тих, хто хоче вивчити ділову англійську онлайн, ми підготували список ресурсів від великих вищих навчальних закладів США.


Вивчити англійську онлайн, а точніше, поповнити словниковий запас бізнес-фразами й іншою специфічною лексикою вам допоможуть такі сайти:

 1. edX – це один із провідних ресурсів, що пропонує дистанційні курси університетського рівня з широкого кола дисциплін. Сайт пов'язаний із такими шанованими установами як Гарвард, Массачусетський технологічний інститут і Берклі. Крім курсів із психології, філософії, дизайну тощо, ресурс також надає можливість самостійно вивчити англійську онлайн.
   
 2. Coursera – тут ви можете вивчати англійську мову онлайн у своєму власному темпі. Можна відвідувати заняття поступово в звичайному режимі або ж переглянути всі матеріали після закінчення курсу. Уроки подаються у вигляді навчальних відеороликів, за якими йдуть тести та вправи. Виконуючи завдання та проходячи тести, ви можете самостійно перевіряти, наскільки добре засвоїли матеріал. Величезна кількість інститутів та університетів викладає свої курси на Coursera. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами, які дозволяють всебічно вивчати англійську мову онлайн.
   
 3. Open Culture – цей ресурс включає базові курси «Англійська як друга мова», «Граматика англійської мови» та «Ділова лексика».
   
 4. NovoEd – сайт заснований Стенфордом, а зараз сюди заливають свої матеріали багато елітних закладів, включаючи Прінстон.
   
 5. Academic Earth – автори ресурсу співпрацюють з Йєльським університетом і Карнегі-Меллон. Тут запропоновано безліч безкоштовних курсів для тих, хто вивчає іноземну мову. Крім занять, на сайті постійно публікуються оригінальні відеоролики та всіляко заохочуються обговорення різних тем між учнями. Це прекрасна платформа для практики ділової англійської в одній із найбільших інтернет-спільнот.

Вивчайте англійську онлайн з найкращими бізнес-курсами
Прекрасний спосіб вчити ділову англійську мову онлайн – пройти безкоштовні курси від університетів США та Британії

Якщо у вас уже досить впевнена англійська мова, вчити онлайн специфічну лексику – найбільш зручний і ефективний варіант. Адже на загальних курсах, так чи інакше, викладачі будуть торкатися аспектів, не зовсім цікавих вам. А вирішивши вивчити англійську онлайн, ви самостійно можете вибрати актуальні для вас теми. Вчити англійську мову онлайн можна не тільки відвідуючи онлайн-курси, а й слухаючи подкасти, переглядаючи YouTube-канали та навіть годинами граючи в ігри. Просто оберіть найбільш комфортний і цікавий для вас формат.
 

Вивчайте англійську онлайн з найкращими бізнес-курсами

Читайте також:
Business
Медична англійська: де вчити профільну лексику
Знання медичної англійської необхідне фахівцям сфери охорони здоров'я для таких цілей як стажування та робота за кордоном, відвідування міжнародних конференцій, спілкування з зарубіжними колегами, читання профільних новин, літератури тощо. Вивчення профільної іноземної мови включає в себе поповнення…
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
Добірка ресурсів для вивчення фінансової англійської
Знання профільної англійської мови відкриває перед фахівцями більше можливостей, дозволяє знайти роботу за кордоном або в міжнародній компанії, допомагає завжди залишатися в курсі світових тенденцій і спілкуватися із зарубіжними колегами. Самостійні заняття й навчання на курсах фінансової англійської…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.