тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business, Grammar. 20.05.2020

Вчимо неправильні дієслова онлайн через додатки

Автор: Юлія Блажевич

Як ви думаєте, що важливіше в будь-якій мові – правила чи слова? Звичайно, і перше, і друге, але що різноманітніший словниковий запас, то легше людині висловлюватися. Вчити правила необхідно, але навіть носії не знають їх ідеально.

Якщо ви вирішили вивчати англійську онлайн, доповнюйте свої заняття вправами та іграми на запам'ятовування нової лексики та розширення словника. Вони зараз доступні у великій кількості в безкоштовних додатках. Обирайте, що вам потрібно й цікаво: фразові або неправильні дієслова, ідіоми, тематична лексика тощо.

В англійській є такі слова, які не піддаються логіці або класифікації, їх потрібно просто вивчити і не плутати. До таких слів часто відносять неправильні дієслова – вчити онлайн за допомогою спеціально розроблених програм і додатків їх набагато легше. Про це ми й поговоримо далі.

Вчимо неправильні дієслова онлайн через додатки
Вчити неправильні дієслова онлайн легше та швидше, ніж за таблицею з підручника

Як спростити вивчення неправильних дієслів онлайн

Працівникам бізнес-сфери та діловим людям постійно не вистачає часу. Але навіть у напруженому режимі можна успішно вивчати іноземну мову за допомогою додатків. Розглянемо кілька програм, які допомагають вчити неправильні дієслова онлайн.
 

  1. English Irregular Verbs

Зручний додаток для смартфонів, за допомогою якого можна поступово вивчити онлайн всі неправильні дієслова. Тут слова розділені на рівні, так що їх можна запам'ятовувати невеликими порціями. У кожного неправильного дієслова є картка із значенням і прикладами використання, а також тест для закріплення.
 

  1. English Irregular Verbs Best

Із цим додатком онлайн вивчення неправильних дієслів буде проходити результативно як для початкових, так і для просунутих рівнів. Він працює так, що ви будете переходити від простих слів до більш складних, загалом тут три етапи вивчення. У вашому розпорядженні – флеш-картки, картинки, приклади вимови, тести.
 

Вчимо неправильні дієслова онлайн через додатки
 

  1. Irregular Verbs List English

Це один із найпростіших у використанні додатків, який зробить вивчення неправильних дієслів онлайн цікавим для будь-кого. Ви можете створювати списки та розподіляти в них дієслова, які вивчаєте. У кожного слова є переклад, озвучення й кілька тестів для повторення та закріплення.
 

  1. IVERBS

Додаток для онлайн-вивчення неправильних дієслів пропонує майже 200 найпоширеніших слів, цього цілком достатньо для повноцінного спілкування. Тут легко запам'ятовувати слова за картинками, прослуховувати вимову та дивитися приклади вживання неправильних дієслів у контексті. Після вивчення ви можете перевірити свої знання в грі.
 

  1. Irregular Verbs Cards

Онлайн-вивчення неправильних дієслів за допомогою цього додатку – це 500 флеш-карток з трьома формами, значенням, картинками, прикладами в реченнях і правильною вимовою. Зручно, що в цьому додатку можна тренуватися навіть у метро або без інтернету, адже воно працює офлайн.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.