тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Grammar, Business. 20.05.2020

Вчимо неправильні дієслова онлайн через додатки

Автор: Юлія Блажевич

Як ви думаєте, що важливіше в будь-якій мові – правила чи слова? Звичайно, і перше, і друге, але що різноманітніший словниковий запас, то легше людині висловлюватися. Вчити правила необхідно, але навіть носії не знають їх ідеально.

Якщо ви вирішили вивчати англійську онлайн, доповнюйте свої заняття вправами та іграми на запам'ятовування нової лексики та розширення словника. Вони зараз доступні у великій кількості в безкоштовних додатках. Обирайте, що вам потрібно й цікаво: фразові або неправильні дієслова, ідіоми, тематична лексика тощо.

В англійській є такі слова, які не піддаються логіці або класифікації, їх потрібно просто вивчити і не плутати. До таких слів часто відносять неправильні дієслова – вчити онлайн за допомогою спеціально розроблених програм і додатків їх набагато легше. Про це ми й поговоримо далі.

Вчимо неправильні дієслова онлайн через додатки
Вчити неправильні дієслова онлайн легше та швидше, ніж за таблицею з підручника

Як спростити вивчення неправильних дієслів онлайн

Працівникам бізнес-сфери та діловим людям постійно не вистачає часу. Але навіть у напруженому режимі можна успішно вивчати іноземну мову за допомогою додатків. Розглянемо кілька програм, які допомагають вчити неправильні дієслова онлайн.
 

  1. English Irregular Verbs

Зручний додаток для смартфонів, за допомогою якого можна поступово вивчити онлайн всі неправильні дієслова. Тут слова розділені на рівні, так що їх можна запам'ятовувати невеликими порціями. У кожного неправильного дієслова є картка із значенням і прикладами використання, а також тест для закріплення.
 

  1. English Irregular Verbs Best

Із цим додатком онлайн вивчення неправильних дієслів буде проходити результативно як для початкових, так і для просунутих рівнів. Він працює так, що ви будете переходити від простих слів до більш складних, загалом тут три етапи вивчення. У вашому розпорядженні – флеш-картки, картинки, приклади вимови, тести.
 

Вчимо неправильні дієслова онлайн через додатки
 

  1. Irregular Verbs List English

Це один із найпростіших у використанні додатків, який зробить вивчення неправильних дієслів онлайн цікавим для будь-кого. Ви можете створювати списки та розподіляти в них дієслова, які вивчаєте. У кожного слова є переклад, озвучення й кілька тестів для повторення та закріплення.
 

  1. IVERBS

Додаток для онлайн-вивчення неправильних дієслів пропонує майже 200 найпоширеніших слів, цього цілком достатньо для повноцінного спілкування. Тут легко запам'ятовувати слова за картинками, прослуховувати вимову та дивитися приклади вживання неправильних дієслів у контексті. Після вивчення ви можете перевірити свої знання в грі.
 

  1. Irregular Verbs Cards

Онлайн-вивчення неправильних дієслів за допомогою цього додатку – це 500 флеш-карток з трьома формами, значенням, картинками, прикладами в реченнях і правильною вимовою. Зручно, що в цьому додатку можна тренуватися навіть у метро або без інтернету, адже воно працює офлайн.

Читайте також:
Grammar
Active Voice & Passive Voice в англійській мові
Напевно, хоча б раз усі чули пісню Sweet Dreams (Are Made Of This). Слова в ній дуже прості й показують дві сторони людських взаємин: деякі люди хочуть вас використовувати, а інші хочуть бути використаними, деякі хочуть принижувати, а інші – бути приниженими: Some of them want to use you Some…
Vocabulary
Англійська для IT: навчальні ресурси для програмістів
Англійська для програмістів включає в себе вивчення профільної термінології, професійного сленгу, розмовних фраз, правил листування та ділового спілкування. Добре володіння англійською для IT необхідно, щоб розуміти й працювати з технічною документацією та інструкціями, бути в курсі останніх профільних…
Business
Заочне навчання англійської мови: тренуємо письмо
Головна причина, чому фахівці в певній галузі шукають варіанти заочного навчання англійської мови – це не просто бажання розвиватися, а необхідність. Тому курси ділової англійської розробляються з ухилом на прикладну користь кожного навчального матеріалу. Вихід на нові ринки для власника бізнесу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.