тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 27.05.2020

Вчимо англійську мову з нуля онлайн за допомогою Instagram

Автор: Юлія Блажевич

У багатьох зайнятих людей робота і особисте життя тісно переплітаються: навіть розважаючись і відпочиваючи, ми намагаємося вчитися та саморозвиватися з користю для себе та своєї справи. Сьогодні є багато можливостей об'єднувати ці речі. Наприклад, проводячи час у соцмережах, ми можемо паралельно вивчати англійську онлайн і дізнаватися те, що нас цікавить, про знаменитостей, інші країни, сфери культури тощо.

Вчимо англійську мову з нуля онлайн за допомогою Instagram
Вивчайте англійську мову з нуля онлайн за допомогою соцмереж

Instagram-акаунти, які допоможуть вивчити англійську мову з нуля онлайн

1. @learn_repeat_check

У цьому акаунті онлайн-навчання англійської мови з нуля проходить за принципом «вивчи, повтори, перевір». Тут щодня публікуються добірки корисних слів і фраз з прикладами вживання, транскрипціями й аудіозаписами з правильною вимовою. Теми різноманітні – від вираження почуттів до бронювання номера в готелі. Це дозволяє систематизувати заняття та значно поповнити свій словниковий запас. У коментарях можна перевіряти, наскільки вам вдається вивчати англійську мову онлайн з нуля.

2. @english_training_camp

Блог мовного тренера, яка спеціалізується на онлайн-навчанні англійської мови з нуля та надає матеріали для самостійної роботи. На сторінці – регулярні пояснення з граматики, добірки ідіом, розбір подібних мовних конструкцій, які часто плутають, і загальних помилок, ігри, а також спілкування з іншими підписниками англійською.

3. @mind_the_difference

Цей акаунт буде корисний і тим, хто почав проходити онлайн-навчання англійської мови з нуля, і студентам із досвідом. Тут можна зрозуміти різницю між словами, схожими за вимовою (faith and fate) і значенням (often and frequently). Автор пояснює все максимально просто, використовуючи транскрипцію та приклади в контексті. Правила красиво візуально оформлені, тож вивчення англійської онлайн буде приносити тільки позитивні емоції.

4. @english_vocabulary

Профіль щодня представляє нове актуальне слово або фразу з перекладом українською та російською, а також значенням і прикладом використання англійською. Впевнені, що цей аккаунт допоможе спростити процес навчання онлайн англійської мови з нуля. Сторінка привертає увагу стильним дизайном і простою формою подачі інформації. 

5. @business_english_yappi

На сторінці школи Yappi ви знайдете добірки поширених фраз, які активно використовуються в діловій сфері. Вона буде корисна та цікава фахівцям із продажів, маркетологам, фінансистам, юристам та іншим професіоналам. Але величезну кількість фраз також можна використовувати й у повсякденному житті. Профіль підійде людям, які проходять онлайн-навчання англійської мови з нуля, і просунутим студентам.
 

Вчимо англійську мову з нуля онлайн за допомогою Instagram

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.