тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Business. 27.05.2020

Вчимо англійську мову з нуля онлайн за допомогою Instagram

Автор: Юлія Блажевич

У багатьох зайнятих людей робота і особисте життя тісно переплітаються: навіть розважаючись і відпочиваючи, ми намагаємося вчитися та саморозвиватися з користю для себе та своєї справи. Сьогодні є багато можливостей об'єднувати ці речі. Наприклад, проводячи час у соцмережах, ми можемо паралельно вивчати англійську онлайн і дізнаватися те, що нас цікавить, про знаменитостей, інші країни, сфери культури тощо.

Вчимо англійську мову з нуля онлайн за допомогою Instagram
Вивчайте англійську мову з нуля онлайн за допомогою соцмереж

Instagram-акаунти, які допоможуть вивчити англійську мову з нуля онлайн

1. @learn_repeat_check

У цьому акаунті онлайн-навчання англійської мови з нуля проходить за принципом «вивчи, повтори, перевір». Тут щодня публікуються добірки корисних слів і фраз з прикладами вживання, транскрипціями й аудіозаписами з правильною вимовою. Теми різноманітні – від вираження почуттів до бронювання номера в готелі. Це дозволяє систематизувати заняття та значно поповнити свій словниковий запас. У коментарях можна перевіряти, наскільки вам вдається вивчати англійську мову онлайн з нуля.

2. @english_training_camp

Блог мовного тренера, яка спеціалізується на онлайн-навчанні англійської мови з нуля та надає матеріали для самостійної роботи. На сторінці – регулярні пояснення з граматики, добірки ідіом, розбір подібних мовних конструкцій, які часто плутають, і загальних помилок, ігри, а також спілкування з іншими підписниками англійською.

3. @mind_the_difference

Цей акаунт буде корисний і тим, хто почав проходити онлайн-навчання англійської мови з нуля, і студентам із досвідом. Тут можна зрозуміти різницю між словами, схожими за вимовою (faith and fate) і значенням (often and frequently). Автор пояснює все максимально просто, використовуючи транскрипцію та приклади в контексті. Правила красиво візуально оформлені, тож вивчення англійської онлайн буде приносити тільки позитивні емоції.

4. @english_vocabulary

Профіль щодня представляє нове актуальне слово або фразу з перекладом українською та російською, а також значенням і прикладом використання англійською. Впевнені, що цей аккаунт допоможе спростити процес навчання онлайн англійської мови з нуля. Сторінка привертає увагу стильним дизайном і простою формою подачі інформації. 

5. @business_english_yappi

На сторінці школи Yappi ви знайдете добірки поширених фраз, які активно використовуються в діловій сфері. Вона буде корисна та цікава фахівцям із продажів, маркетологам, фінансистам, юристам та іншим професіоналам. Але величезну кількість фраз також можна використовувати й у повсякденному житті. Профіль підійде людям, які проходять онлайн-навчання англійської мови з нуля, і просунутим студентам.

Читайте також:
Business
Медична англійська: де вчити профільну лексику
Знання медичної англійської необхідне фахівцям сфери охорони здоров'я для таких цілей як стажування та робота за кордоном, відвідування міжнародних конференцій, спілкування з зарубіжними колегами, читання профільних новин, літератури тощо. Вивчення профільної іноземної мови включає в себе поповнення…
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
Добірка ресурсів для вивчення фінансової англійської
Знання профільної англійської мови відкриває перед фахівцями більше можливостей, дозволяє знайти роботу за кордоном або в міжнародній компанії, допомагає завжди залишатися в курсі світових тенденцій і спілкуватися із зарубіжними колегами. Самостійні заняття й навчання на курсах фінансової англійської…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.