тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 30.01.2020

Топ сайтів для вивчення англійської для медиків

Робота лікаря хоч і престижна, але, на жаль, мало фінансується в нашій країні. А щоб претендувати на посаду в сучасній приватній клініці або за кордоном, не достатньо тільки лікарської практики. Кандидат повинен впевнено володіти медичною англійською, знаючи й апелюючи всіма термінами та поняттями іноземною мовою. Для цього потрібно розширювати свій словниковий запас, читати тематичну літературу, дивитися освітні відео, їздити на семінари. Ми підготували список сайтів, які допоможуть вам освоїти або підтягти англійську мову для лікарів.

Топ сайтів для вивчення англійської для медиків
Вивчити англійську для медиків можна самостійно завдяки інтернет-ресурсам

Де вчити англійську для медиків?

Вивчаючи англійську мову для медиків, ви можете користуватися наведеними нижче джерелами.

 • Uptodate.com – збірка медичної інформації. На сайті представлені дані про хвороби, всі доступні методи діагностики та лікування, препарати й ліки. Є найбільшим і максимально зручно організованим ресурсом в англомовному просторі. Ви можете читати і як пацієнт, і як лікар. Джерело дозволить вам сприймати наукову інформацію легко та вільно.
   
 • MedlinePlus – сайт ведеться експертами у сфері науки й медицини. Усе про хвороби, симптоми, методи лікування доступною мовою. Те, що потрібно на початковому етапі освоєння мови.
   
 • NHS Choices – усе про хвороби та їх актуальність. В алфавітному порядку зібрані всі хвороби, які можна зустріти. Більше уваги приділяється проблемам серцевої системи.
   
 • Mayo Clinic – про що говорять певні симптоми. Сайт дозволить розширити словниковий запас, щоб краще розуміти пацієнтів на прийомі. Адже один і той же симптом кожна людина може описати по-своєму. Тому потрібно вміти розуміти кожен епітет і дієслово в англійській мові для лікарів.
   
 • Family Doctor – сайт для сімейних лікарів і педіатрів. Дізнаєтеся, як правильно вибирати страховку, вести пацієнтів. Особливо актуально, якщо ви плануєте переїхати до США.
   
 • Drugs.com – сайт про лікарські препарати. Поглиблюйте свої знання у фармацевтиці, призначайте правильні дози, розраховуйте препарати іноземною мовою. Це дозволить вам без проблем влитися в іноземне середовище за необхідності.
   
 • Healthline – чудовий сайт для практики. Статті викладені в науковому стилі, що дозволить заглибитися в формальне середовище. Наукові роботи – ефективне джерело для черпання нових знань.
   
 • CDC – з інфекційними захворюваннями завжди потрібно бути напоготові. На сайті тільки актуальна інформація про нові штампи вірусів, методи лікування, швидкість їх поширення та локалізації.

Під час вивчення англійської мови для медиків найголовніше – з самого початку не боятися великих обсягів нової та незнайомій інформації. Просто записуйте в словник незнайомі слова, запам'ятовуйте їх. Через деякий час вас уже не будуть лякати рідкісні назви захворювань або невідомі препарати.

Читайте також:
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
Business
Особливості англійської для логістів
Ділова англійська, присвячена логістиці – один із найбільш затребуваних напрямів у вивченні іноземної для роботи. І це не дивно, адже саме в цій сфері ефективна комунікація між співробітниками, партнерами та клієнтами грає найважливішу роль. Зміст 1. Англійська для логістів – професійне…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.