тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 08.12.2015

Тор-5 серіалів для вивчення ділової англійської

Автор: Євгенія Бачинська

Серіали стали справжнім наркотиком  для сьогоднішніх телеглядачів. Якщо раніше більшість серіалів були позбавлені оригінального сюжету, здебільшого описуючи нещасливе кохання протягом 100 і більше серій, і були зорієнтовані на домогосподарок, то сьогодні будь-хто може знайти серіал на свій смак. Про драконів, про політичні ігри, про історичні факти – такий вибір не може не зачепити навіть найвибагливішого глядача. І хоча ми чомусь все ще соромимось зізнаватись в «серіальній» залежності,  часто проводимо вихідні саме в їх «компанії».

А щоб перегляд серіалів не був пустою тратою часу, пропонуємо Вам варіант поєднання приємного з корисним, а саме – дивитись серіали мовою оригіналу. Час, витрачений на перегляд серіалів без перекладу, не можна вважати повноцінно присвяченим вивченню мови, проте це напрочуд ефективна практика.

Тор-5 серіалів для вивчення ділової англійської

По-перше, здатність розпізнавати іноземну мову на слух – одна з основних навичок, яку необхідно засвоїти в процесі вивчення мови – аудіювання як одна з частин входить до всіх міжнародних іспитів та тестів. За рахунок того, що основні персонажі не змінюються, ви з часом звикаєте до їх голосів, а, отже, починаєте значно краще розуміти почуте.

По-друге, більшість серіалів орієнтована на міжнародний ринок, а тому мова у них набагато простіша за літературну і легша до сприйняття та вивчення.
Крім того, емоційні та життєві діалоги в серіалах легко запам’ятовуються, а постійний стандартний набір фраз, які у них використовуються, швидко западають в голову.

Отже, пропонуємо Вам спробувати покращити англійську таким приємним способом, а оскільки Вас, наших читачів, цікавить саме бізнес англійська мова, ми підготували список серіалів, які Вам в цьому допоможуть.


1.  Suits     - американський серіал про одного з найуспішніших адвокатів Нью-Йорка Харві Спектра та його нового помічника без диплома, зате з феноменальною пам’яттю та кмітливістю Майка Росса. Ідеальний для вивчення ділової англійської мови – купа нової ділової та юридичної лексики зокрема вам гарантована. Крім цього, серіал має дуже цікавий сюжет з непередбачуваними фіналами та інтелігентним гумором.

2. The Office  - американський серіал, в якому в комічному, а іноді в зворушливому стилі в розповідається про життя працівників одного офісу. Серіал отримав визнання від критиків, Вам же він однозначно сподобається великою кількістю «офісного» вокабуляру та діалогів.

3. The Newsroom – американський серіал, який познайомить Вас з роботою  телебачення «зсередини» - у ньому розповідається про робочі будні одного видуманого новинного телеканалу. Якщо Ви працюєте у тележурналістиці і прагнете розширити знання англійської телевізійної лексики, або ж Вам просто цікаво познайомитись з «виробництвом» новин - цей серіал однозначно стане Вам до смаку.

4. House of Cards – серіал в жанрі політичної драми, вразить всіх своїм нестандартними поворотами.  Сюжет серіалу постійно триматиме глядачів в напрузі, а любителі «політичної» лексики» зможуть значно поповнити свій словниковий запас.

5. Mad Men – американський драматичний серіал, який познайомить вас з роботою одного з рекламних агентств Нью-Йорку. Цей серіал занурить Вас у «кухню» рекламного бізнесу разом з його інтригами, правилами, стратегіями і, звичайно ж, професійною лексикою.   

Де можна подивитись ці серіали?


Для тих, хто знайомий з торрент-програмою, пропонуємо чудовий варіант інтернет-ресурсу - eztv.it – там Ви зможете без труднощів знайти серіали, які Вас цікавлять. Крім того, серії на ньому розміщують буквально за декілька годин після виходу. 


Ще один ресурс - це цілий розділ з англомовними серіалами на ex.ua - http://www.ex.ua/1276523, який також оперативно поповнюється новими епізодами та серіалами.


Також, нагадуємо Вам про онлайн-ресурс MovieVille, де можна знайти велику кількість не лише серіалів, а й фільмів, документалок, мультиків та просто навчальних відео  англійською мовою, з субтитрами та без.


Сподіваємось, в нашому списку знайдеться серіал Вам до смаку. І Ви зможете поєднувати приємне з корисним – вивчати бізнес лексику непомітно для себе та з задоволенням!
 

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.