тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 08.12.2015

Тор-5 серіалів для вивчення ділової англійської

Автор: Євгенія Бачинська

Серіали стали справжнім наркотиком  для сьогоднішніх телеглядачів. Якщо раніше більшість серіалів були позбавлені оригінального сюжету, здебільшого описуючи нещасливе кохання протягом 100 і більше серій, і були зорієнтовані на домогосподарок, то сьогодні будь-хто може знайти серіал на свій смак. Про драконів, про політичні ігри, про історичні факти – такий вибір не може не зачепити навіть найвибагливішого глядача. І хоча ми чомусь все ще соромимось зізнаватись в «серіальній» залежності,  часто проводимо вихідні саме в їх «компанії».

А щоб перегляд серіалів не був пустою тратою часу, пропонуємо Вам варіант поєднання приємного з корисним, а саме – дивитись серіали мовою оригіналу. Час, витрачений на перегляд серіалів без перекладу, не можна вважати повноцінно присвяченим вивченню мови, проте це напрочуд ефективна практика.

Тор-5 серіалів для вивчення ділової англійської

По-перше, здатність розпізнавати іноземну мову на слух – одна з основних навичок, яку необхідно засвоїти в процесі вивчення мови – аудіювання як одна з частин входить до всіх міжнародних іспитів та тестів. За рахунок того, що основні персонажі не змінюються, ви з часом звикаєте до їх голосів, а, отже, починаєте значно краще розуміти почуте.

По-друге, більшість серіалів орієнтована на міжнародний ринок, а тому мова у них набагато простіша за літературну і легша до сприйняття та вивчення.
Крім того, емоційні та життєві діалоги в серіалах легко запам’ятовуються, а постійний стандартний набір фраз, які у них використовуються, швидко западають в голову.

Отже, пропонуємо Вам спробувати покращити англійську таким приємним способом, а оскільки Вас, наших читачів, цікавить саме бізнес англійська мова, ми підготували список серіалів, які Вам в цьому допоможуть.


1.  Suits     - американський серіал про одного з найуспішніших адвокатів Нью-Йорка Харві Спектра та його нового помічника без диплома, зате з феноменальною пам’яттю та кмітливістю Майка Росса. Ідеальний для вивчення ділової англійської мови – купа нової ділової та юридичної лексики зокрема вам гарантована. Крім цього, серіал має дуже цікавий сюжет з непередбачуваними фіналами та інтелігентним гумором.

2. The Office  - американський серіал, в якому в комічному, а іноді в зворушливому стилі в розповідається про життя працівників одного офісу. Серіал отримав визнання від критиків, Вам же він однозначно сподобається великою кількістю «офісного» вокабуляру та діалогів.

3. The Newsroom – американський серіал, який познайомить Вас з роботою  телебачення «зсередини» - у ньому розповідається про робочі будні одного видуманого новинного телеканалу. Якщо Ви працюєте у тележурналістиці і прагнете розширити знання англійської телевізійної лексики, або ж Вам просто цікаво познайомитись з «виробництвом» новин - цей серіал однозначно стане Вам до смаку.

4. House of Cards – серіал в жанрі політичної драми, вразить всіх своїм нестандартними поворотами.  Сюжет серіалу постійно триматиме глядачів в напрузі, а любителі «політичної» лексики» зможуть значно поповнити свій словниковий запас.

5. Mad Men – американський драматичний серіал, який познайомить вас з роботою одного з рекламних агентств Нью-Йорку. Цей серіал занурить Вас у «кухню» рекламного бізнесу разом з його інтригами, правилами, стратегіями і, звичайно ж, професійною лексикою.   

Де можна подивитись ці серіали?


Для тих, хто знайомий з торрент-програмою, пропонуємо чудовий варіант інтернет-ресурсу - eztv.it – там Ви зможете без труднощів знайти серіали, які Вас цікавлять. Крім того, серії на ньому розміщують буквально за декілька годин після виходу. 


Ще один ресурс - це цілий розділ з англомовними серіалами на ex.ua - http://www.ex.ua/1276523, який також оперативно поповнюється новими епізодами та серіалами.


Також, нагадуємо Вам про онлайн-ресурс MovieVille, де можна знайти велику кількість не лише серіалів, а й фільмів, документалок, мультиків та просто навчальних відео  англійською мовою, з субтитрами та без.


Сподіваємось, в нашому списку знайдеться серіал Вам до смаку. І Ви зможете поєднувати приємне з корисним – вивчати бізнес лексику непомітно для себе та з задоволенням!
 

Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
FYI й інші абревіатури: розшифровка
Навіть людина, далека від англійської мови, напевно знає два найпопулярніші скорочення в бізнес-листуванні: FYI (for your information – зазвичай це імейл, який пересилається комусь для інформації та не вимагає жодних дій) і ASAP (as soon as possible – якомога швидше). Якщо специфічні фрази…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.