тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

 


Business. 03.03.2016

ТОП-5 сайтів для практики англійської мови з носіями

Автор: Євгенія Бачинська

Запорукою успіху у вивченні іноземних мов залишається практика, і найкращим варіантом в цьому випадку є спілкування з носієм мови. Ми підготували для Вас підбірку сайтів, де Ви зможете підібрати собі цікавого співрозмовника і заодно попрактикувати вивчення англійської мови. 

1. Найбільшої уваги та опису, на нашу думку, заслуговує Busuu.com  - мережа, де Ви можете знайти безкоштовний навчальний матеріал, маєте можливість спілкуватись з носіями мови та відправляти їм зроблені завдання на перевірку. Починаючи використання програми, Ви вказуєте, скільки разів на тиждень плануєте виконувати вправи – і відповідно до цього Busuu прораховує дату закінчення курсу.

Інтерфейс програми нагадує дитячу гру – вивчення іноземної мови «порівнюється» тут з догляданням саду: зробив вправи – твій сад квітне і пахне, розлінився і не займався вивченням – отримуєш гнівне повідомлення від програми: «Твій сад мов засихає». Ця, з одного боку, дитяча форма допомагає напрацювати звичку і певний графік користування програмою.

Побудований курс у вигляді уроків, протягом яких вивчаєте лексику на різні теми, необхідні для побутового спілкування. 

Busuu – одна з тих мереж, яка працює за системою freemium. Користувачі платять лише за додаткові сервіси та можливості. Так, за окремо платню можна придбати Business English course.

 2. Ще один ресурс для вивчення англійської з носіями мови  -  Lang-8. Якщо інші мовні програми намагаються поєднати в собі якомога більше функцій і можливостей, то цей сайт обмежився тренуванням навичок письма. Зареєструвавшись на Lang-8, ви можете публікувати в своєму журналі записи мовою, яку вивчаєте, а інші користувачі (носії мови) будуть читати і виправляти помилки. В свою чергу, ви також зможете допомагати у вивченні іноземцям, які вивчають вашу рідну мову. 

За виправлення прийнято залишати пости вдячності  - таким чином, користувачі напрацьовують репутацію, а найактивніші можуть отримати преміум-акаунт (хоча більшість корисних функцій сайту доступні і для «звичайних» користувачів).

Отже, сайт буде корисним всім, хто перш ніж почати говорити, хоче відточити свої письмові навички, але все ж про спілкування і усне використання знань забувати не потрібно.

3. iTalki – портал, де можна знайти корисні навчальні матеріали, задати питання носію мови, знайти собі персонального викладача, а також спробувати себе в якості вчителя. На сайті можна знайти як професійного викладача (з відповідними підтверджуючими документами про освіту), так і просто співрозмовника, готового поспілкуватись неформально. Майже всі викладачі готують цікаву програму, а не обмежуються лише спілкуванням на вільні теми  - використовують  додаткові відео або аудіо матеріали, готують різноманітні картинки тощо. 

Професійні викладачі беруть плату за свої заняття – кожен з них самостійно визначає собі ціну. Заняття оплачуються так званими «кредитами Italki» (10 Italki = 1 доллар США). 

 4. Livemocha – популярна соціальна мережа для любителів вивчення іноземних мов. Пропонує уроки та вправи 27 мовами. Для кожної мови Livemocha пропонує курси чотирьох рівнів. Кожен рівень складається з розділів та уроків з вправами  на читання та аудіювання. За кожне виконане завдання нараховуються бали, які дозволять користувачам програми відслідковувати свій прогрес.

Для доступу до уроків необхідно використовувати жетони, які  отримуються за перевірку вправ інших користувачів. Або ж можна придбати платну підписку (gold key).

В письмових вправах потрібно давати відповіді на питання або ж написати невелике ессе з теми пройденого уроку, в усних – прочитати готовий текст чи поговорити на задану тему. Після чого вправа оцінюється носієм мови, який, крім власне оцінки, може також залишати свій коментар.  

Як і всі соціальні мережі, Livemocha дозволяє редагувати профіль користувача, додавати та видаляти друзів, обмінюватись повідомленнями. 

5. Mylanguageexchange  - ідеальний сервіс для пошуку «друга для листування». Зайшовши на сайт, ви описуєте свого ідеального «партнера по мові»: вказуєте його рідну мову та мову, яку він вивчає, а також бажану країну проживання і приблизний вік вашого співрозмовника.

Крім того, коли живе спілкування набридне, можна скористатись бібліотекою на сайті, пограти у різноманітні мовні ігри або ж просто замінити голосовий чат текстовим. 

Тепер Ви не зможете сказати, що для успішного вивчення англійської мови Вам не вистачає коштів або ж часу. Доступ до Інтернету, бажання вчитись та підготований нами перелік сайтів – це все, що потрібно Вам для зручного, цікавого та безкоштовного вивчення англійської з носіями мови.  

Читайте також:
Business
Готельна англійська – шанс заявити про себе світові
Кожен власник готельного бізнесу хоче досягти того, щоб у готелі обслуговування було, як вдома, а вдома – як у готелі. Щоб дати можливість гостям почуватися максимально комфортно, необхідно обов'язково знати готельну англійську. Англійська для готельного бізнесу призначена для менеджерів,…
Business
Англійська онлайн за допомогою Скайпу: міфи й реальність
Дистанційне навчання вже стало досить поширеним, але деякі люди все ще бояться вчити англійську онлайн за допомогою Скайпу. Пропонуємо разом розібратися з міфами, пов'язаними з вивченням ділової англійської онлайн. Але перед цим скажімо, що кожному, хто хоче вивчати англійську онлайн за допомогою…
Business
Онлайн-навчання англійської мови + нова професія
Сьогодні у нас є можливість вчитися в будь-якому місці, в будь-який час і при цьому недорого. Можна записатися на онлайн-курси англійської, вчитися грати на музичних інструментах, отримати навички роботи Photoshop. В інтернеті ви знайдете масу платних і безкоштовних дистанційних курсів і доступних корисних…
НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА ШКІЛ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
Контакти

Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82