тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82

SKYPE 
Yappi_Business_English_School


Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

 


Vocabulary. 23.02.2016

The Dangers of Social Networking. Історія про дані в соціальних мережах

Автор: Марія Пищейко

Чи знаєте ви для чого потрібні соцмережі? - Мабуть, тільки наші бабусі, почувши це питання, в подиві знизують плечима і відправляться у своїх справах. Але - тільки не сучасна (багато ще додадуть - educated) людина! They say близько 75% користувачів інтернету користуються соцмережами. Основними причинами of getting hooked on social networks є можливість to get in touch with родичами або keep up with друзями, to find new deals для бізнесу, а також Internet Marketing. Не будемо dig deeper into причини залучення до світової on-line community, їх досить and there's nothing to write home about. Ця кількість може перевершити хіба що видимі переваги соцмереж. Ми ж поговоримо про «невидимі» drawbacks.

Чи знаєте ви, наприклад, що не можна видалити фото з Facebook'у? Oh sure, ви можете видалити його з вашого profile, але Facebook залишив за собою право зберегти його в своїй базі. Have not you read its end-user agreement? Як часто ви читаєте такі угоди перед реєстрацією на сайтах? Нещодавно я намагалася видалити свій профіль з Linked, але, через півгодини марних спроб знайти інструкції, як це зробити, я зрозуміла it's out of my hands. До речі, хто сказав, що user profiles підлягають повному видаленню? Deactivate - можливо, delete - див. угоду. Так «віддалена» сторінка назавжди і залишиться в мережах інтернету з незмінним (!) паролем.

Повний інформаційний контроль забезпечуєте ви ж самі - your every keystroke is recorded. При кожному відвідуванні сайту ваш IP address десь записується в log file і асоціюється з цим веб-сайтом. При покупці, наприклад, чайника on the Internet, в той же день в pop-up adverts на вашому комп'ютері чекайте нові пропозиції подібного товару.

Не варто забувати про internet safety і на робочому місці. Більшість компаній monitor their networks. Пам'ятайте, що вся інформація, що проходить через комп'ютер is not your own property. Never do any personal computing from a workplace computer. І, звичайно, social networking does not belong in the workplace.
 
Будучи одним з потужних засобів the mass media, соцмережі також виконують функції, для яких, власне, всі mass media і були створені. І це зовсім не keep up to date. Повному інформаційного контролю над собою ми зобов'язані самим же собі. Posting comments on the internet, наскільки ви можете бути впевнені, що відповідаєте реальній людині, а не bot'у (програмі для автопостингу), мета якого - вивідати вашу думка або ставлення до чого б то не було. Отже, відповідаючи на підозрілі комментріі - when in doubt, leave it out. Масиви зібраних даних можна використовувати для визначення, наприклад, настроїв в масах і подальшого ними управління. Shit just got real!

Як і більшість винаходів, social networking було створено for the common good. Для чого і, важливо, як використовуєте цей інструмент ви - is up to you. Be aware: все, що потрапляє в інтернет, швидше за все, stays there forever. So use your best judgement.

У свою чергу, наша школа have taken advantage of social networking і ми сподіваємося залишити добрий слід в світовому інформаційному просторі, так як наші сторінки в мережах несуть тільки корисну інформацію, яка може допомогти вам у вивченні англійської мови. До речі, для їх відвідування вам необов'язково реєструватися.

Читайте також:
Vocabulary
Історії наших студентів про святування Halloween
Knock. Knock. Knock. Trick or treat! Сьогодні ми хочемо не просто поговорити про Хелловін. Ми хочемо поділитися незвичайними фактами про свято та історіями наших студентів. Наприклад, чи знаєте ви, що батьківщиною Хелловіну вважається Ірландія? Або, можливо, ви чули історії про привидів у Білому…
Vocabulary
Англійська для економістів: лексика й ідіоми
У цій статті ми розглянемо основну лексику англійською для економічних спеціальностей: an economist [ɪˈkɒnəmɪst], an accountant [əˈkaʊnt(ə)nt] (бухгалтер), a manager,  a bank clerk (службовець банку), a certified public accountant (аудитор), a financial [faɪˈnænʃl] advisor…
Grammar
Англійська для програмістів: історія і веселі жаргонізми
Особливості англійської для програмістів: у зв'язку зі спеціальністю термінологією вас не налякаєш, адже ви почали з найважчого – технічної англійської для програмістів, а не розмовної. До того ж, практично всі англійські терміни для комп'ютерників пішли з тієї ж англійської. Інакша ситуація…
НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА ШКІЛ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
Контакти

Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82