тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary. 23.02.2016

The Dangers of Social Networking. Історія про дані в соціальних мережах

Автор: Марія Пищейко

Чи знаєте ви для чого потрібні соцмережі? - Мабуть, тільки наші бабусі, почувши це питання, в подиві знизують плечима і відправляться у своїх справах. Але - тільки не сучасна (багато ще додадуть - educated) людина! They say близько 75% користувачів інтернету користуються соцмережами. Основними причинами of getting hooked on social networks є можливість to get in touch with родичами або keep up with друзями, to find new deals для бізнесу, а також Internet Marketing. Не будемо dig deeper into причини залучення до світової on-line community, їх досить and there's nothing to write home about. Ця кількість може перевершити хіба що видимі переваги соцмереж. Ми ж поговоримо про «невидимі» drawbacks.

Чи знаєте ви, наприклад, що не можна видалити фото з Facebook'у? Oh sure, ви можете видалити його з вашого profile, але Facebook залишив за собою право зберегти його в своїй базі. Have not you read its end-user agreement? Як часто ви читаєте такі угоди перед реєстрацією на сайтах? Нещодавно я намагалася видалити свій профіль з Linked, але, через півгодини марних спроб знайти інструкції, як це зробити, я зрозуміла it's out of my hands. До речі, хто сказав, що user profiles підлягають повному видаленню? Deactivate - можливо, delete - див. угоду. Так «віддалена» сторінка назавжди і залишиться в мережах інтернету з незмінним (!) паролем.

Повний інформаційний контроль забезпечуєте ви ж самі - your every keystroke is recorded. При кожному відвідуванні сайту ваш IP address десь записується в log file і асоціюється з цим веб-сайтом. При покупці, наприклад, чайника on the Internet, в той же день в pop-up adverts на вашому комп'ютері чекайте нові пропозиції подібного товару.

Не варто забувати про internet safety і на робочому місці. Більшість компаній monitor their networks. Пам'ятайте, що вся інформація, що проходить через комп'ютер is not your own property. Never do any personal computing from a workplace computer. І, звичайно, social networking does not belong in the workplace.
 
Будучи одним з потужних засобів the mass media, соцмережі також виконують функції, для яких, власне, всі mass media і були створені. І це зовсім не keep up to date. Повному інформаційного контролю над собою ми зобов'язані самим же собі. Posting comments on the internet, наскільки ви можете бути впевнені, що відповідаєте реальній людині, а не bot'у (програмі для автопостингу), мета якого - вивідати вашу думка або ставлення до чого б то не було. Отже, відповідаючи на підозрілі комментріі - when in doubt, leave it out. Масиви зібраних даних можна використовувати для визначення, наприклад, настроїв в масах і подальшого ними управління. Shit just got real!

Як і більшість винаходів, social networking було створено for the common good. Для чого і, важливо, як використовуєте цей інструмент ви - is up to you. Be aware: все, що потрапляє в інтернет, швидше за все, stays there forever. So use your best judgement.

У свою чергу, наша школа have taken advantage of social networking і ми сподіваємося залишити добрий слід в світовому інформаційному просторі, так як наші сторінки в мережах несуть тільки корисну інформацію, яка може допомогти вам у вивченні англійської мови. До речі, для їх відвідування вам необов'язково реєструватися.

The Dangers of Social Networking. Історія про дані в соціальних мережах

Читайте також:
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
Business
Медична англійська: де вчити профільну лексику
Знання медичної англійської необхідне фахівцям сфери охорони здоров'я для таких цілей як стажування та робота за кордоном, відвідування міжнародних конференцій, спілкування з зарубіжними колегами, читання профільних новин, літератури тощо. Вивчення профільної іноземної мови включає в себе поповнення…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.