тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary. 23.02.2016

The Dangers of Social Networking. Історія про дані в соціальних мережах

Автор: Марія Пищейко

Чи знаєте ви для чого потрібні соцмережі? - Мабуть, тільки наші бабусі, почувши це питання, в подиві знизують плечима і відправляться у своїх справах. Але - тільки не сучасна (багато ще додадуть - educated) людина! They say близько 75% користувачів інтернету користуються соцмережами. Основними причинами of getting hooked on social networks є можливість to get in touch with родичами або keep up with друзями, to find new deals для бізнесу, а також Internet Marketing. Не будемо dig deeper into причини залучення до світової on-line community, їх досить and there's nothing to write home about. Ця кількість може перевершити хіба що видимі переваги соцмереж. Ми ж поговоримо про «невидимі» drawbacks.

Чи знаєте ви, наприклад, що не можна видалити фото з Facebook'у? Oh sure, ви можете видалити його з вашого profile, але Facebook залишив за собою право зберегти його в своїй базі. Have not you read its end-user agreement? Як часто ви читаєте такі угоди перед реєстрацією на сайтах? Нещодавно я намагалася видалити свій профіль з Linked, але, через півгодини марних спроб знайти інструкції, як це зробити, я зрозуміла it's out of my hands. До речі, хто сказав, що user profiles підлягають повному видаленню? Deactivate - можливо, delete - див. угоду. Так «віддалена» сторінка назавжди і залишиться в мережах інтернету з незмінним (!) паролем.

Повний інформаційний контроль забезпечуєте ви ж самі - your every keystroke is recorded. При кожному відвідуванні сайту ваш IP address десь записується в log file і асоціюється з цим веб-сайтом. При покупці, наприклад, чайника on the Internet, в той же день в pop-up adverts на вашому комп'ютері чекайте нові пропозиції подібного товару.

Не варто забувати про internet safety і на робочому місці. Більшість компаній monitor their networks. Пам'ятайте, що вся інформація, що проходить через комп'ютер is not your own property. Never do any personal computing from a workplace computer. І, звичайно, social networking does not belong in the workplace.
 
Будучи одним з потужних засобів the mass media, соцмережі також виконують функції, для яких, власне, всі mass media і були створені. І це зовсім не keep up to date. Повному інформаційного контролю над собою ми зобов'язані самим же собі. Posting comments on the internet, наскільки ви можете бути впевнені, що відповідаєте реальній людині, а не bot'у (програмі для автопостингу), мета якого - вивідати вашу думка або ставлення до чого б то не було. Отже, відповідаючи на підозрілі комментріі - when in doubt, leave it out. Масиви зібраних даних можна використовувати для визначення, наприклад, настроїв в масах і подальшого ними управління. Shit just got real!

Як і більшість винаходів, social networking було створено for the common good. Для чого і, важливо, як використовуєте цей інструмент ви - is up to you. Be aware: все, що потрапляє в інтернет, швидше за все, stays there forever. So use your best judgement.

У свою чергу, наша школа have taken advantage of social networking і ми сподіваємося залишити добрий слід в світовому інформаційному просторі, так як наші сторінки в мережах несуть тільки корисну інформацію, яка може допомогти вам у вивченні англійської мови. До речі, для їх відвідування вам необов'язково реєструватися.

The Dangers of Social Networking. Історія про дані в соціальних мережах

Читайте також:
Business
Англійська для бухгалтерів: як вивчати мову
Знання профільної англійської відкриває перед фахівцями з різних галузей більше кар'єрних можливостей. Деяким професіоналам навіть дозволяє реалізувати свій потенціал на міжнародному ринку, наприклад, бухгалтерам. Тому багато фахівців і студентів, які тільки здобувають освіту, замислюються над вивченням…
Vocabulary
Три ресурси, де краще вчити англійську онлайн
Якщо ви ставите собі за мету максимально швидко вивчити англійську мову, на додаток до курсів краще використовувати помічників. Ми маємо на увазі онлайн-ресурси для вивчення нових слів і граматики, практики розмовної мови. Оскільки в інтернеті дуже багато подібних джерел знань, ми вирішили сконцентрувати…
Vocabulary
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.