тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 28.01.2020

Із якою метою вчити ділову англійську для моряків?

Автор: Юлія Блажевич

У 2020 році вже всі професії передбачають знання англійської. Професія моряка не є винятком. Ділова англійська для моряків – це можливість спілкуватися в тривалих плаваннях. У зв'язку з цим людство вже визнало англійську для моряків єдиною мовою для спілкування в міжнародних водах.

Спочатку це було пов'язано з безпекою судноплавства. Так вдалося підвищити рівень розуміння між екіпажами різних країн, а значить, мінімізувати різні конфлікти й катастрофи, які відбувалися через непорозуміння. Зараз в океанах безліч міжнародних команд, де англійська є єдиним способом спілкування як з іншими бортами, так і на своєму борту. Без знання ділової англійської для моряків неможливо потрапити на корабель у якості члена команди.

Із якою метою потрібно вчити ділову англійську для моряків?
Море дозволить розширити не тільки бізнес, а й межі власного бачення

Отже, знання іноземної є серйозною перевагою в резюме для того, щоб отримати гідну й цікаву роботу, пов'язану з мореплавством.

Що включає в себе курс ділової англійської мови для моряків?

Для моряків ділова англійська розповсюджується на такі напрямки:

  • Морська термінологія, яка буде залежати від займаної посади. Механік, що вивчає ділову англійську мову для моряків, неодмінно повинен знати найменування всіх технічних пристроїв, при цьому обслуговуючому персоналу достатньо знати лексику для щоденного живого спілкування.
  • Будова судна.
  • Основні одиниці виміру.
  • Радіозв'язок.
  • Навігаційна практика.
  • Вміти представитися і знати свою біографію.
  • Техніка безпеки і розклад суднопроходів.
  • Повсякденні теми, які залежать від займаної посади.
  • Практичні навички спілкування на актуальні теми.
  • Грамотна поведінка під час аварійної ситуації.

Щоб перевірити свою ділову англійську для моряків, необхідно пройти тест Marlins Test. Це загальноприйнятий світовий стандарт для оцінювання компетенції, що складається з двох етапів.

Для початку достатньо буде базової граматики, яка включає в себе прості часи, принципи складання питальних і стверджувальних речень, а також необхідної лексики для щоденного спілкування і професійних термінів. І навіть якщо ви в змозі прочитати англійських класиків, але не зможете зрозуміти, який наказ вам віддають, то таких знань буде недостатньо.

За наявності базової морської англійської, опинившись серед іноземців на борту, за рахунок практики ви поступово будете покращувати ваші навички.

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.