тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 28.01.2020

Із якою метою вчити ділову англійську для моряків?

Автор: Юлія Блажевич

У 2020 році вже всі професії передбачають знання англійської. Професія моряка не є винятком. Ділова англійська для моряків – це можливість спілкуватися в тривалих плаваннях. У зв'язку з цим людство вже визнало англійську для моряків єдиною мовою для спілкування в міжнародних водах.

Спочатку це було пов'язано з безпекою судноплавства. Так вдалося підвищити рівень розуміння між екіпажами різних країн, а значить, мінімізувати різні конфлікти й катастрофи, які відбувалися через непорозуміння. Зараз в океанах безліч міжнародних команд, де англійська є єдиним способом спілкування як з іншими бортами, так і на своєму борту. Без знання ділової англійської для моряків неможливо потрапити на корабель у якості члена команди.

Із якою метою потрібно вчити ділову англійську для моряків?
Море дозволить розширити не тільки бізнес, а й межі власного бачення

Отже, знання іноземної є серйозною перевагою в резюме для того, щоб отримати гідну й цікаву роботу, пов'язану з мореплавством.

Що включає в себе курс ділової англійської мови для моряків?

Для моряків ділова англійська розповсюджується на такі напрямки:

  • Морська термінологія, яка буде залежати від займаної посади. Механік, що вивчає ділову англійську мову для моряків, неодмінно повинен знати найменування всіх технічних пристроїв, при цьому обслуговуючому персоналу достатньо знати лексику для щоденного живого спілкування.
  • Будова судна.
  • Основні одиниці виміру.
  • Радіозв'язок.
  • Навігаційна практика.
  • Вміти представитися і знати свою біографію.
  • Техніка безпеки і розклад суднопроходів.
  • Повсякденні теми, які залежать від займаної посади.
  • Практичні навички спілкування на актуальні теми.
  • Грамотна поведінка під час аварійної ситуації.

Щоб перевірити свою ділову англійську для моряків, необхідно пройти тест Marlins Test. Це загальноприйнятий світовий стандарт для оцінювання компетенції, що складається з двох етапів.

Для початку достатньо буде базової граматики, яка включає в себе прості часи, принципи складання питальних і стверджувальних речень, а також необхідної лексики для щоденного спілкування і професійних термінів. І навіть якщо ви в змозі прочитати англійських класиків, але не зможете зрозуміти, який наказ вам віддають, то таких знань буде недостатньо.

За наявності базової морської англійської, опинившись серед іноземців на борту, за рахунок практики ви поступово будете покращувати ваші навички.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.