тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

 


Business, Vocabulary. 27.05.2020

Розмовна англійська мова онлайн: словники

Автор: Юлія Блажевич

Лише 20 років тому для того щоб вивчити іноземну мову, необхідно було гортати паперові словники, витрачаючи свій час на пошук одного потрібного вам слова. Благо, зараз вчити розмовну англійську мову онлайн можна з використанням спеціальних онлайн-словників. Щоб дізнатися переклад або значення незнайомого слова, буде потрібно кілька секунд.

Інтерактивні словники доповнять курси розмовної англійської мови онлайн
Разом з інтерактивними словниками онлайн-вивчення розмовної англійської не принесе труднощів

Вивчення розмовної англійської онлайн за допомогою словників

1. Visual Dictionary Online

Ілюстрований інтерактивний словник для тих, хто вчить розмовну англійську онлайн на будь-якому рівні. Тут ви знайдете ілюстрації як до частин тіла або рослин, так і до складних технічних механізмів. Словник особливо актуальний для вивчення професійної англійської та стане хорошим вибором для людей, які вже мають певний успіх у вивченні іноземної. 

2. Multitran

Якщо ви вже володієте базовими знаннями й не новачок у вивченні розмовної англійської мови онлайн, вам підійде цей словник. Тут ви дізнаєтеся значення нових технічних слів і бізнес-лексики. Користуватися словником можна безкоштовно. На сьогоднішній день він містить більше 8 млн термінів, ознайомитися з якими можна як у режимі онлайн, так і завантаживши його собі на девайс.

3. ABBYY Lingvo

Популярний словник для тих, хто вивчає онлайн розмовну англійську мову. У ньому представлена ​​величезна база слів із перекладом. Також тут можна знайти не тільки загальний, а й технічний, економічний, юридичний, медичний словник і так далі. За необхідності можна подивитися приклади використання кожного зі слів у контексті. Використовувати його можуть як новачки, так і досвідчені користувачі, для яких онлайн-вивчення розмовної англійської вже давно стало невід'ємною частиною життя.

4. Cambridge Dictionary

Ще один популярний варіант. Він стане незамінним помічником для бізнесменів і фахівців, які вивчають онлайн розмовну англійську мову з професійними термінами та поняттями. У разі переходу на слово ви бачите його переклад, а також приклади використання в реченнях. Без цієї функції іноді важко зрозуміти значення слова, тому обов'язково звертайте на неї увагу. 

5. Urban Dictionary

Розмовний словник, який стане прекрасним вибором для тих, хто має намір спілкуватися живою, сучасною мовою з використанням сленгу та неологізмів. Тут є значення слова, транскрипція, а також використання в окремих фразах. Сайт вирізняється досить зручною навігацією, використовувати його можуть люди з базовими знаннями мови, які саме проходять онлайн-вивчення розмовної англійської.

Читайте також:
Business
Готельна англійська – шанс заявити про себе світові
Кожен власник готельного бізнесу хоче досягти того, щоб у готелі обслуговування було, як вдома, а вдома – як у готелі. Щоб дати можливість гостям почуватися максимально комфортно, необхідно обов'язково знати готельну англійську. Англійська для готельного бізнесу призначена для менеджерів,…
Business
Англійська онлайн за допомогою Скайпу: міфи й реальність
Дистанційне навчання вже стало досить поширеним, але деякі люди все ще бояться вчити англійську онлайн за допомогою Скайпу. Пропонуємо разом розібратися з міфами, пов'язаними з вивченням ділової англійської онлайн. Але перед цим скажімо, що кожному, хто хоче вивчати англійську онлайн за допомогою…
Business
Онлайн-навчання англійської мови + нова професія
Сьогодні у нас є можливість вчитися в будь-якому місці, в будь-який час і при цьому недорого. Можна записатися на онлайн-курси англійської, вчитися грати на музичних інструментах, отримати навички роботи Photoshop. В інтернеті ви знайдете масу платних і безкоштовних дистанційних курсів і доступних корисних…
НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА ШКІЛ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
Контакти

Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82