тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business, Vocabulary. 27.05.2020

Розмовна англійська мова онлайн: словники

Автор: Юлія Блажевич

Лише 20 років тому для того щоб вивчити іноземну мову, необхідно було гортати паперові словники, витрачаючи свій час на пошук одного потрібного вам слова. Благо, зараз вчити розмовну англійську мову онлайн можна з використанням спеціальних онлайн-словників. Щоб дізнатися переклад або значення незнайомого слова, буде потрібно кілька секунд.

Інтерактивні словники доповнять курси розмовної англійської мови онлайн
Разом з інтерактивними словниками онлайн-вивчення розмовної англійської не принесе труднощів

Вивчення розмовної англійської онлайн за допомогою словників

1. Visual Dictionary Online

Ілюстрований інтерактивний словник для тих, хто вчить розмовну англійську онлайн на будь-якому рівні. Тут ви знайдете ілюстрації як до частин тіла або рослин, так і до складних технічних механізмів. Словник особливо актуальний для вивчення професійної англійської та стане хорошим вибором для людей, які вже мають певний успіх у вивченні іноземної. 

2. Multitran

Якщо ви вже володієте базовими знаннями й не новачок у вивченні розмовної англійської мови онлайн, вам підійде цей словник. Тут ви дізнаєтеся значення нових технічних слів і бізнес-лексики. Користуватися словником можна безкоштовно. На сьогоднішній день він містить більше 8 млн термінів, ознайомитися з якими можна як у режимі онлайн, так і завантаживши його собі на девайс.

3. ABBYY Lingvo

Популярний словник для тих, хто вивчає онлайн розмовну англійську мову. У ньому представлена ​​величезна база слів із перекладом. Також тут можна знайти не тільки загальний, а й технічний, економічний, юридичний, медичний словник і так далі. За необхідності можна подивитися приклади використання кожного зі слів у контексті. Використовувати його можуть як новачки, так і досвідчені користувачі, для яких онлайн-вивчення розмовної англійської вже давно стало невід'ємною частиною життя.
 

Розмовна англійська мова онлайн: словники

4. Cambridge Dictionary

Ще один популярний варіант. Він стане незамінним помічником для бізнесменів і фахівців, які вивчають онлайн розмовну англійську мову з професійними термінами та поняттями. У разі переходу на слово ви бачите його переклад, а також приклади використання в реченнях. Без цієї функції іноді важко зрозуміти значення слова, тому обов'язково звертайте на неї увагу. 

5. Urban Dictionary

Розмовний словник, який стане прекрасним вибором для тих, хто має намір спілкуватися живою, сучасною мовою з використанням сленгу та неологізмів. Тут є значення слова, транскрипція, а також використання в окремих фразах. Сайт вирізняється досить зручною навігацією, використовувати його можуть люди з базовими знаннями мови, які саме проходять онлайн-вивчення розмовної англійської.

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.