тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 20.03.2020

Професійна англійська мова для всіх

Автор: Юлія Блажевич

Фахівці, які знають профільну англійську мову, завжди цінувалися на професійному ринку. Але з багатьох причин таких людей було завжди менше, ніж зараз. Для фахівців, які знають ділову англійську, відкриваються колосальні можливості: підвищується зарплата, з'являється можливість працювати або виїжджати за кордон і облаштувати своє життя за межею райдужних мрій. Зараз зі знаннями англійської для вчителів, журналістів, лікарів можна отримувати зарплату, в середньому, на 35% більше, ніж без таких навичок. Англійська вузькоспеціалізованої тематики є вирішальним фактором для прийому на високооплачувану посаду.

Яка професійна англійська мова найбільш затребувана?

Весь іноземний бізнес веде перемовини англійською мовою. Саме це і підштовхує людей зайнятися навчанням, використовувати отримані знання у своєму профільному середовищі. Зараз англійська для викладачів, англійська для журналістів, для працівників готелю, а також айтішників найбільш популярна.

Яка професійна англійська мова найбільш затребувана?
Професії, де англійську знати просто необхідно

Навіщо потрібна англійська викладачам?

Вчителям англійська необхідна для підвищення кваліфікації та грамотного спілкування з сучасними дітьми, які знають іноземну мову на 5 з 5. Також викладачам дуже важливо підтримувати інтерес учнів, для цього не зайвим буде використання фахової літератури, що випускається виключно англійською.

Чи потрібно вчити англійську журналістам?

Знання англійської журналістам є обов'язковим. Це буде вказувати на ерудованість журналіста, а також дасть можливість спілкуватися з широкомасштабною аудиторією, до якої входять не тільки носії рідної мови. Без знань англійської мови журналісту буде дуже важко досягти успіхів у кар'єрі. В цілому, наукове, економічне та політичне життя всього світу протікає в англомовному середовищі, і висвітлювати ці теми – це обов'язок справжнього фахівця. Для будь-якого журналіста знання англійської на першому місці. Якщо в новинах буде велика кількість помилок, незрозумілих слів і цитат, вирваних з контексту, то журналіст швидко втратить своїх читачів. Також дуже важливим зараз є можливість взяти інтерв'ю у іноземців, а людина, яка довіряє свою інформацію журналістам, не спілкуватиметься з некомпетентним працівником.

Як закріпити вивчення професійної англійської мови?

Для того, щоб швидше вивчити англійську викладачам, лікарям, журналістам, морякам, а також закріпити отримані знання, необхідно обов'язково доповнювати навчання такими заняттями:

  • брати англомовні інтерв'ю у своїх друзів або рідних;
  • вивчати британські й американські ЗМІ, різні інтернет-ресурси з профільної тематики;
  • вивчати газети, журнали, а також дивитися телебачення англійською мовою.

Професійна англійська мова для всіх

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.