тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 20.03.2020

Професійна англійська мова для всіх

Автор: Юлія Блажевич

Фахівці, які знають профільну англійську мову, завжди цінувалися на професійному ринку. Але з багатьох причин таких людей було завжди менше, ніж зараз. Для фахівців, які знають ділову англійську, відкриваються колосальні можливості: підвищується зарплата, з'являється можливість працювати або виїжджати за кордон і облаштувати своє життя за межею райдужних мрій. Зараз зі знаннями англійської для вчителів, журналістів, лікарів можна отримувати зарплату, в середньому, на 35% більше, ніж без таких навичок. Англійська вузькоспеціалізованої тематики є вирішальним фактором для прийому на високооплачувану посаду.

Яка професійна англійська мова найбільш затребувана?

Весь іноземний бізнес веде перемовини англійською мовою. Саме це і підштовхує людей зайнятися навчанням, використовувати отримані знання у своєму профільному середовищі. Зараз англійська для викладачів, англійська для журналістів, для працівників готелю, а також айтішників найбільш популярна.

Яка професійна англійська мова найбільш затребувана?
Професії, де англійську знати просто необхідно

Навіщо потрібна англійська викладачам?

Вчителям англійська необхідна для підвищення кваліфікації та грамотного спілкування з сучасними дітьми, які знають іноземну мову на 5 з 5. Також викладачам дуже важливо підтримувати інтерес учнів, для цього не зайвим буде використання фахової літератури, що випускається виключно англійською.

Чи потрібно вчити англійську журналістам?

Знання англійської журналістам є обов'язковим. Це буде вказувати на ерудованість журналіста, а також дасть можливість спілкуватися з широкомасштабною аудиторією, до якої входять не тільки носії рідної мови. Без знань англійської мови журналісту буде дуже важко досягти успіхів у кар'єрі. В цілому, наукове, економічне та політичне життя всього світу протікає в англомовному середовищі, і висвітлювати ці теми – це обов'язок справжнього фахівця. Для будь-якого журналіста знання англійської на першому місці. Якщо в новинах буде велика кількість помилок, незрозумілих слів і цитат, вирваних з контексту, то журналіст швидко втратить своїх читачів. Також дуже важливим зараз є можливість взяти інтерв'ю у іноземців, а людина, яка довіряє свою інформацію журналістам, не спілкуватиметься з некомпетентним працівником.

Як закріпити вивчення професійної англійської мови?

Для того, щоб швидше вивчити англійську викладачам, лікарям, журналістам, морякам, а також закріпити отримані знання, необхідно обов'язково доповнювати навчання такими заняттями:

  • брати англомовні інтерв'ю у своїх друзів або рідних;
  • вивчати британські й американські ЗМІ, різні інтернет-ресурси з профільної тематики;
  • вивчати газети, журнали, а також дивитися телебачення англійською мовою.

Професійна англійська мова для всіх

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.