тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Business. 03.08.2020

Принципи навчання в online - школі англійської мови

Автор: Олександра Берегова

У сучасних реаліях, напевно, кожен чув про можливість вчитися за допомогою Skype або Zoom. Але, як не дивно, навіть сьогодні у людей виникає безліч запитань і сумнівів щодо онлайн - навчання. Ця стаття покликана розвіяти стереотипи та скептичне ставлення до онлайн - шкіл вивчення англійської мови.

Що потрібно знати, записуючись до онлайн - школи вивчення англійської мови

Спочатку вам необхідно визначитися, для яких цілей потрібен курс: для підвищення рівня граматики, розмовна англійська для подорожей або бізнес - англійська онлайн.

Наступний етап – визначення рівня навичок студента. Якщо вам ще зі школи не подобається, коли вас тестують, ми вас заспокоїмо. Перевірка вашого рівня онлайн більше схожа на гру, яка зовсім не викликає стресу.

Онлайн - школа вивчення англійської мови: технічні нюанси

Великі школи англійської мають власні онлайн-платформи, де у кожного студента є особистий кабінет. Там він бачить розклад, виконує домашку та може залишати повідомлення викладачеві. Якщо ж такої платформи немає, то для зв'язку з викладачем онлайн - школи вивчення англійської мови найзручніше використовувати електронну пошту або один месенджер. Так ви не будете втрачати важливі замітки, матеріали й домашні завдання.

Впевненість у своїх знаннях, звичайно, необхідна, але також перед кожним уроком важливо перевіряти надійність інтернет-з'єднання і заряд батареї ноутбука або смартфона. Якщо щось піде не так, заняття буде зірвано, а вам і викладачеві це принесе тільки незручності. Подумайте про технічну складову завчасно або ж скасуйте заняття заздалегідь, якщо не впевнені в техніці.

Онлайн - школа вивчення англійської мови: технічні нюанси
Розбираємося в особливостях online - уроків школи англійської мови

Як проходять уроки в online - школах англійської мови

Навчальні матеріали студент отримує перед початком уроку в особистому кабінеті або за зручним каналу зв'язку. Тож до початку заняття завжди є трохи часу, щоб встигнути ознайомитися з новими файлами й заощадити час для більш важливих завдань.

Щоб утримати увагу студентів під час уроків в online - школах англійської мови й щоб нова інформація краще засвоювалась, на заняттях вам пропонують безліч інтерактивних завдань у вигляді ігор, естафет, дебатів тощо.

Домашні завдання короткі, часто у вигляді тестів або квізів. Можуть використовуватися додатки, аудіо- та відеоматеріали. Помилки та запитання обговорюються разом із педагогом на наступному занятті за необхідності.

Не обмежуйте себе тільки одним online - курсом, шукайте більше джерел, адже інтернет безмежний: читайте новинні англійські сайти й блоги, слухайте подкасти. Тоді ви побачите, яким цікавим і легким може бути процес освіти, а не найприємніші шкільні спогади зникнуть самі собою.

Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
Добірка ресурсів для вивчення фінансової англійської
Знання профільної англійської мови відкриває перед фахівцями більше можливостей, дозволяє знайти роботу за кордоном або в міжнародній компанії, допомагає завжди залишатися в курсі світових тенденцій і спілкуватися із зарубіжними колегами. Самостійні заняття й навчання на курсах фінансової англійської…
Vocabulary
Англійська для IT: навчальні ресурси для програмістів
Англійська для програмістів включає в себе вивчення профільної термінології, професійного сленгу, розмовних фраз, правил листування та ділового спілкування. Добре володіння англійською для IT необхідно, щоб розуміти й працювати з технічною документацією та інструкціями, бути в курсі останніх профільних…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.