тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 03.08.2020

Принципи навчання в online - школі англійської мови

Автор: Олександра Берегова

У сучасних реаліях, напевно, кожен чув про можливість вчитися за допомогою Skype або Zoom. Але, як не дивно, навіть сьогодні у людей виникає безліч запитань і сумнівів щодо онлайн - навчання. Ця стаття покликана розвіяти стереотипи та скептичне ставлення до онлайн - шкіл вивчення англійської мови.
 

Принципи навчання в online - школі англійської мови

Що потрібно знати, записуючись до онлайн - школи вивчення англійської мови

Спочатку вам необхідно визначитися, для яких цілей потрібен курс: для підвищення рівня граматики, розмовна англійська для подорожей або бізнес - англійська онлайн.

Наступний етап – визначення рівня навичок студента. Якщо вам ще зі школи не подобається, коли вас тестують, ми вас заспокоїмо. Перевірка вашого рівня онлайн більше схожа на гру, яка зовсім не викликає стресу.

Онлайн - школа вивчення англійської мови: технічні нюанси

Великі школи англійської мають власні онлайн-платформи, де у кожного студента є особистий кабінет. Там він бачить розклад, виконує домашку та може залишати повідомлення викладачеві. Якщо ж такої платформи немає, то для зв'язку з викладачем онлайн - школи вивчення англійської мови найзручніше використовувати електронну пошту або один месенджер. Так ви не будете втрачати важливі замітки, матеріали й домашні завдання.

Впевненість у своїх знаннях, звичайно, необхідна, але також перед кожним уроком важливо перевіряти надійність інтернет-з'єднання і заряд батареї ноутбука або смартфона. Якщо щось піде не так, заняття буде зірвано, а вам і викладачеві це принесе тільки незручності. Подумайте про технічну складову завчасно або ж скасуйте заняття заздалегідь, якщо не впевнені в техніці.

Онлайн - школа вивчення англійської мови: технічні нюанси
Розбираємося в особливостях online - уроків школи англійської мови

Як проходять уроки в online - школах англійської мови

Навчальні матеріали студент отримує перед початком уроку в особистому кабінеті або за зручним каналу зв'язку. Тож до початку заняття завжди є трохи часу, щоб встигнути ознайомитися з новими файлами й заощадити час для більш важливих завдань.

Щоб утримати увагу студентів під час уроків в online - школах англійської мови й щоб нова інформація краще засвоювалась, на заняттях вам пропонують безліч інтерактивних завдань у вигляді ігор, естафет, дебатів тощо.

Домашні завдання короткі, часто у вигляді тестів або квізів. Можуть використовуватися додатки, аудіо- та відеоматеріали. Помилки та запитання обговорюються разом із педагогом на наступному занятті за необхідності.

Не обмежуйте себе тільки одним online - курсом, шукайте більше джерел, адже інтернет безмежний: читайте новинні англійські сайти й блоги, слухайте подкасти. Тоді ви побачите, яким цікавим і легким може бути процес освіти, а не найприємніші шкільні спогади зникнуть самі собою.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.