тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 15.02.2016

Правила та рекомендації щодо запису та відвідування додаткових занять

Цієї суботи, 24 вересня, пройдуть перші додаткові заняття цього семестру. Рекомендуємо попередньо ознайомитись з правилами їх відвідання та просимо їх дотримуватись, адже це дозволить нам забезпечити максимально ефективний навчальний процес.
 
1.    Відвідувати додаткові заняття можуть всі студенти   школи Яппі після оплати навчання, або ж після купівлі абонементу чи разової оплати за заняття (у випадку, якщо бажаючий відвідати спецкурс не є студентом школи).

2.    Студент може відвідати додаткове заняття лише за умови попередньої реєстрації.

3.    Реєстрація на додаткові заняття розпочинається щопонеділка о 16.00 та відбувається он-лайн на сайті школи.

4.    Реєструватись потрібно лише на заняття для груп рівня, на якому зараз навчається студент. У протилежному випадку програма автоматично видаляє студента зі списку зареєстрованих.

5.    У випадку, коли паралельно проходить два заняття для одного рівня, реєструватись можна тільки на одне.

6.    При реєстрації необхідно вказувати правильний номер телефону та е-мейл адресу для подальшої можливості скасування реєстрації.

7.    При неможливості відвідання додаткового заняття необхідно на сайті скасувати реєстрацію не менше, ніж за добу до початку заняття. При записі на спецкурс і не відвіданні його без скасування реєстрації студент втрачає можливість відвідати цей спецкурс наступної суботи.

8.    Спізнюватись на заняття дозволяється на 10 хв. По закінченні цього часу в разі відсутності студентів основного списку місця в аудиторії можуть займати студенти резервного списку.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!
Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.