тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 15.02.2016

Правила та рекомендації щодо запису та відвідування додаткових занять

Цієї суботи, 24 вересня, пройдуть перші додаткові заняття цього семестру. Рекомендуємо попередньо ознайомитись з правилами їх відвідання та просимо їх дотримуватись, адже це дозволить нам забезпечити максимально ефективний навчальний процес.
 
1.    Відвідувати додаткові заняття можуть всі студенти   школи Яппі після оплати навчання, або ж після купівлі абонементу чи разової оплати за заняття (у випадку, якщо бажаючий відвідати спецкурс не є студентом школи).

2.    Студент може відвідати додаткове заняття лише за умови попередньої реєстрації.

3.    Реєстрація на додаткові заняття розпочинається щопонеділка о 16.00 та відбувається он-лайн на сайті школи.

4.    Реєструватись потрібно лише на заняття для груп рівня, на якому зараз навчається студент. У протилежному випадку програма автоматично видаляє студента зі списку зареєстрованих.

5.    У випадку, коли паралельно проходить два заняття для одного рівня, реєструватись можна тільки на одне.

6.    При реєстрації необхідно вказувати правильний номер телефону та е-мейл адресу для подальшої можливості скасування реєстрації.

7.    При неможливості відвідання додаткового заняття необхідно на сайті скасувати реєстрацію не менше, ніж за добу до початку заняття. При записі на спецкурс і не відвіданні його без скасування реєстрації студент втрачає можливість відвідати цей спецкурс наступної суботи.

8.    Спізнюватись на заняття дозволяється на 10 хв. По закінченні цього часу в разі відсутності студентів основного списку місця в аудиторії можуть займати студенти резервного списку.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!
Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.