тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

 


Business. 15.02.2016

Правила та рекомендації щодо запису та відвідування додаткових занять

Цієї суботи, 24 вересня, пройдуть перші додаткові заняття цього семестру. Рекомендуємо попередньо ознайомитись з правилами їх відвідання та просимо їх дотримуватись, адже це дозволить нам забезпечити максимально ефективний навчальний процес.
 
1.    Відвідувати додаткові заняття можуть всі студенти   школи Яппі після оплати навчання, або ж після купівлі абонементу чи разової оплати за заняття (у випадку, якщо бажаючий відвідати спецкурс не є студентом школи).

2.    Студент може відвідати додаткове заняття лише за умови попередньої реєстрації.

3.    Реєстрація на додаткові заняття розпочинається щопонеділка о 16.00 та відбувається он-лайн на сайті школи.

4.    Реєструватись потрібно лише на заняття для груп рівня, на якому зараз навчається студент. У протилежному випадку програма автоматично видаляє студента зі списку зареєстрованих.

5.    У випадку, коли паралельно проходить два заняття для одного рівня, реєструватись можна тільки на одне.

6.    При реєстрації необхідно вказувати правильний номер телефону та е-мейл адресу для подальшої можливості скасування реєстрації.

7.    При неможливості відвідання додаткового заняття необхідно на сайті скасувати реєстрацію не менше, ніж за добу до початку заняття. При записі на спецкурс і не відвіданні його без скасування реєстрації студент втрачає можливість відвідати цей спецкурс наступної суботи.

8.    Спізнюватись на заняття дозволяється на 10 хв. По закінченні цього часу в разі відсутності студентів основного списку місця в аудиторії можуть займати студенти резервного списку.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!
Читайте також:
Business
Курси бізнес-англійської онлайн: поради викладачам
Викладання бізнес-англійської з першого погляду може здатися складною задачею, адже потрібно не тільки знати переклад таких слів і словосполучень як дистрибуція, франчайзинг, кредитування, венчурне фінансування і так далі, але й розуміти, де і коли вони застосовуються. Проте бізнес-курс англійської…
Business
Курси англійської мови Yappi: специфіка й переваги
Курси англійської мови від Yappi – це ділова англійська для будь-якої професії, використання сучасних технологій, висококваліфіковані фахівці, а також високий рівень освіти. Курси Yappi спрямовані на те, щоб не тільки покращити ваші знання англійської, але і допомогти стати кращим професіоналом…
Business
Де і як вчити англійську для юристів онлайн
Юридичну англійську викладають в університетах на відповідних спеціальностях, але чи вистачає цих знань для роботи? Далеко не завжди. Дуже хорошим доповненням до пар англійської в університеті стає вивчення англійської для юристів онлайн. На таких курсах можна поповнити запас спеціалізованої юридичної…
НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА ШКІЛ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
Контакти

Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82