тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82

SKYPE 
Yappi_Business_English_School


Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

 


Your business. 15.02.2016

Правила та рекомендації щодо запису та відвідування додаткових занять

Цієї суботи, 24 вересня, пройдуть перші додаткові заняття цього семестру. Рекомендуємо попередньо ознайомитись з правилами їх відвідання та просимо їх дотримуватись, адже це дозволить нам забезпечити максимально ефективний навчальний процес.
 
1.    Відвідувати додаткові заняття можуть всі студенти   школи Яппі після оплати навчання, або ж після купівлі абонементу чи разової оплати за заняття (у випадку, якщо бажаючий відвідати спецкурс не є студентом школи).

2.    Студент може відвідати додаткове заняття лише за умови попередньої реєстрації.

3.    Реєстрація на додаткові заняття розпочинається щопонеділка о 16.00 та відбувається он-лайн на сайті школи.

4.    Реєструватись потрібно лише на заняття для груп рівня, на якому зараз навчається студент. У протилежному випадку програма автоматично видаляє студента зі списку зареєстрованих.

5.    У випадку, коли паралельно проходить два заняття для одного рівня, реєструватись можна тільки на одне.

6.    При реєстрації необхідно вказувати правильний номер телефону та е-мейл адресу для подальшої можливості скасування реєстрації.

7.    При неможливості відвідання додаткового заняття необхідно на сайті скасувати реєстрацію не менше, ніж за добу до початку заняття. При записі на спецкурс і не відвіданні його без скасування реєстрації студент втрачає можливість відвідати цей спецкурс наступної суботи.

8.    Спізнюватись на заняття дозволяється на 10 хв. По закінченні цього часу в разі відсутності студентів основного списку місця в аудиторії можуть займати студенти резервного списку.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!
Читайте також:
Your business
Business English в Києві: вчити чи не вчити
Слід вчити business English чи можна обійтися звичайними курсами? Ви керівник великої компанії, яка працює з іноземним ринком, або менеджер середньої ланки, а можливо, вам просто набридли курси general English і ви хочете йти далі? Ким би ви не працювали, поставте собі запитання: чи дійсно вам потрібна…
Vocabulary
Англійська для економістів: лексика й ідіоми
У цій статті ми розглянемо основну лексику англійською для економічних спеціальностей: an economist [ɪˈkɒnəmɪst], an accountant [əˈkaʊnt(ə)nt] (бухгалтер), a manager,  a bank clerk (службовець банку), a certified public accountant (аудитор), a financial [faɪˈnænʃl] advisor…
Grammar
Англійська для програмістів: історія і веселі жаргонізми
Особливості англійської для програмістів: у зв'язку зі спеціальністю термінологією вас не налякаєш, адже ви почали з найважчого – технічної англійської для програмістів, а не розмовної. До того ж, практично всі англійські терміни для комп'ютерників пішли з тієї ж англійської. Інакша ситуація…
НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА ШКІЛ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ




Контакти

Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82