тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 28.05.2020

Практика англійської мови онлайн на вебінарах

Автор: Юлія Блажевич

Практика англійської мови онлайн можлива в декількох формах:

 • індивідуальні уроки; 
 • групові онлайн-заняття; 
 • самостійне навчання за допомогою додатків; 
 • розмовні клуби з носіями мови;
 • вебінари. ​

Поговоримо про останній пункт. Така форма навчання дуже інтерактивна й тому вельми популярна. Вебінари мало відрізняються від офлайнових майстер-класів: є слухачі, є викладач, є можливість поставити запитання, вступити в діалог і так далі.

Вчити англійську онлайн через вебінари – один з найбільш доступних і ефективних способів вивчити певну тему або в цілому підтягнути свої знання. Багато вебінарів безкоштовні, для участі в них необхідна лише реєстрація (хоча це теж не завжди), трохи вільного часу, доступ в інтернет і, власне, бажання вивчати англійську онлайн.

Практика англійської мови онлайн на вебінарах
Успіх під час онлайн-практики англійської мови – це робота, рішучість, гарне планування і наполегливість

Переваги вебінарів з вивчення іноземних мов

 1. Вартість практики англійської мови онлайн нижча в порівнянні з тренінгами та семінарами, які проходять наживо.
   
 2. Щоб вчити англійську онлайн через вебінари, не потрібно купувати ніяких спеціальних матеріалів. Лектор поділиться своєю презентацією та корисними посиланнями, які ви вільно зможете використовувати.
   
 3. Практикувати англійську мову онлайн можна з дому, офісу, потягу, який везе вас у відпустку, тощо. Вебінари дозволяють отримувати доступні знання з будь-якого електронного пристрою – комп'ютера або смартфона.
   

Практика англійської мови онлайн на вебінарах

Як проходять вебінари, за якими можна онлайн вчити англійську

Під час вебінару, на якому викладається іноземна мова, ніхто з учасників не залишається пасивним слухачем, якщо він тільки сам цього не хоче. Будь-хто може брати активну участь у процесі навчання, за необхідності ставити запитання педагогу в чаті. Якщо робити це англійською, ви будете додатково практикувати англійську мову онлайн.

Вебінари, в основному, присвячуються конкретній темі: ідіоми для бізнес-англійської, успішна співбесіда, часті граматичні помилки тощо. Вони супроводжуються презентаціями, які наочно пояснюють правила, проблемні моменти. Лектор стежить за чатом і вашою реакцією на презентацію і завжди готовий зупиниться на певному аспекті й проговорити його більш зрозуміло. 

Крім обміну повідомленнями, на вебінарах використовується різний інтерактив: голосування, онлайн-дошка з нотатками, тести й інші активності. Дуже схоже на повноцінний дистанційний урок від мовної школи.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.