тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 28.05.2020

Практика англійської мови онлайн на вебінарах

Автор: Юлія Блажевич

Практика англійської мови онлайн можлива в декількох формах:

 • індивідуальні уроки; 
 • групові онлайн-заняття; 
 • самостійне навчання за допомогою додатків; 
 • розмовні клуби з носіями мови;
 • вебінари. 

Поговоримо про останній пункт. Така форма навчання дуже інтерактивна й тому вельми популярна. Вебінари мало відрізняються від офлайнових майстер-класів: є слухачі, є викладач, є можливість поставити запитання, вступити в діалог і так далі.

Вчити англійську онлайн через вебінари – один з найбільш доступних і ефективних способів вивчити певну тему або в цілому підтягнути свої знання. Багато вебінарів безкоштовні, для участі в них необхідна лише реєстрація (хоча це теж не завжди), трохи вільного часу, доступ в інтернет і, власне, бажання вивчати англійську онлайн.

Практика англійської мови онлайн на вебінарах
Успіх під час онлайн-практики англійської мови – це робота, рішучість, гарне планування і наполегливість

Переваги вебінарів з вивчення іноземних мов

 1. Вартість практики англійської мови онлайн нижча в порівнянні з тренінгами та семінарами, які проходять наживо.
   
 2. Щоб вчити англійську онлайн через вебінари, не потрібно купувати ніяких спеціальних матеріалів. Лектор поділиться своєю презентацією та корисними посиланнями, які ви вільно зможете використовувати.
   
 3. Практикувати англійську мову онлайн можна з дому, офісу, потягу, який везе вас у відпустку, тощо. Вебінари дозволяють отримувати доступні знання з будь-якого електронного пристрою – комп'ютера або смартфона.
   

Практика англійської мови онлайн на вебінарах

Як проходять вебінари, за якими можна онлайн вчити англійську

Під час вебінару, на якому викладається іноземна мова, ніхто з учасників не залишається пасивним слухачем, якщо він тільки сам цього не хоче. Будь-хто може брати активну участь у процесі навчання, за необхідності ставити запитання педагогу в чаті. Якщо робити це англійською, ви будете додатково практикувати англійську мову онлайн.

Вебінари, в основному, присвячуються конкретній темі: ідіоми для бізнес-англійської, успішна співбесіда, часті граматичні помилки тощо. Вони супроводжуються презентаціями, які наочно пояснюють правила, проблемні моменти. Лектор стежить за чатом і вашою реакцією на презентацію і завжди готовий зупиниться на певному аспекті й проговорити його більш зрозуміло. 

Крім обміну повідомленнями, на вебінарах використовується різний інтерактив: голосування, онлайн-дошка з нотатками, тести й інші активності. Дуже схоже на повноцінний дистанційний урок від мовної школи.

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.