тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary, Business. 26.05.2020

Читання книг під час online - вивчення англійської мови

Автор: Юлія Блажевич

Вивчаючи ділову англійську онлайн, не забувайте приділяти увагу самостійній роботі. Найкращим варіантом для багатьох стане читання книг, які завжди вважалися джерелом мудрості.

Читання книг під час online - вивчення англійської мови

Online - вивчення англійської мови і читання – в чому зв'язок?

Вивчити англійську мову онлайн допомагає постійна практика. Ми відзначили кілька переваг такої практики за допомогою читання.

 1. Немає необхідності замислюватися над вимовою, оскільки для цього існують окремі вправи. Читаючи вголос, студент постійно спотикається об важкі англомовні слова. У цьому випадку читання може приносити мало задоволення. Але читаючи книги про себе під час online - вивчення англійської, ви можете пропускати слова, які викликають труднощі, й вивчати їх пізніше.
   
 2. Читання про себе дозволяє швидше вивчити англійську мову онлайн. У разі використання такої техніки збільшується швидкість читання, розширюється словниковий запас. 
   
 3. Під час читання про себе значно поліпшується знання граматики. Теорія під час уроків або заучування правил – це застарілі методи, дійсно засвоїти граматику виходить тільки на практиці. Спокійно читаючи у вільний час, ви цілком зосереджуєтесь на тексті й можете швидше розібратися з граматичними конструкціями на прикладах.

Online - вивчення англійської мови і читання – в чому зв'язок?
Під час онлайн - вивчення англійської мови читайте книги, новини, пости в соцмережах щодня

Умови для ефективного читання 

Незалежно від курсу іноземної мови, який ви проходите, читання інтерактивних книг про себе допоможе швидше вивчити англійську мову онлайн. Обирайте художню або професійну літературу – як вам цікавіше.

 1. Вивчення англійської мови онлайн передбачає позанавчальне вивчення книг відповідної тематики. У разі вивчення бізнес-англійської, відповідно, саме бізнес-книги допоможуть поповнити вузькоспеціалізований словниковий запас.
   
 2. Перш ніж читати текст варто спочатку «пробігтися» по ньому, що не вчитуючись у слова. 
   
 3. Під час читання необхідно обов'язково робити перерви, так ви допоможете собі зосередитися.
   
 4. Коли ви вчите англійську онлайн за допомогою читання, позбавтеся чинників, які відволікатимуть вас: шум, соцмережі, паралельні справи.
Читайте також:
Vocabulary
Три ресурси, де краще вчити англійську онлайн
Якщо ви ставите собі за мету максимально швидко вивчити англійську мову, на додаток до курсів краще використовувати помічників. Ми маємо на увазі онлайн-ресурси для вивчення нових слів і граматики, практики розмовної мови. Оскільки в інтернеті дуже багато подібних джерел знань, ми вирішили сконцентрувати…
Vocabulary
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Vocabulary
FYI й інші абревіатури: розшифровка
Навіть людина, далека від англійської мови, напевно знає два найпопулярніші скорочення в бізнес-листуванні: FYI (for your information – зазвичай це імейл, який пересилається комусь для інформації та не вимагає жодних дій) і ASAP (as soon as possible – якомога швидше). Якщо специфічні фрази…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.