тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business, Vocabulary. 26.05.2020

Читання книг під час online - вивчення англійської мови

Автор: Юлія Блажевич

Вивчаючи ділову англійську онлайн, не забувайте приділяти увагу самостійній роботі. Найкращим варіантом для багатьох стане читання книг, які завжди вважалися джерелом мудрості.

Читання книг під час online - вивчення англійської мови

Online - вивчення англійської мови і читання – в чому зв'язок?

Вивчити англійську мову онлайн допомагає постійна практика. Ми відзначили кілька переваг такої практики за допомогою читання.

 1. Немає необхідності замислюватися над вимовою, оскільки для цього існують окремі вправи. Читаючи вголос, студент постійно спотикається об важкі англомовні слова. У цьому випадку читання може приносити мало задоволення. Але читаючи книги про себе під час online - вивчення англійської, ви можете пропускати слова, які викликають труднощі, й вивчати їх пізніше.
   
 2. Читання про себе дозволяє швидше вивчити англійську мову онлайн. У разі використання такої техніки збільшується швидкість читання, розширюється словниковий запас. 
   
 3. Під час читання про себе значно поліпшується знання граматики. Теорія під час уроків або заучування правил – це застарілі методи, дійсно засвоїти граматику виходить тільки на практиці. Спокійно читаючи у вільний час, ви цілком зосереджуєтесь на тексті й можете швидше розібратися з граматичними конструкціями на прикладах.

Online - вивчення англійської мови і читання – в чому зв'язок?
Під час онлайн - вивчення англійської мови читайте книги, новини, пости в соцмережах щодня

Умови для ефективного читання 

Незалежно від курсу іноземної мови, який ви проходите, читання інтерактивних книг про себе допоможе швидше вивчити англійську мову онлайн. Обирайте художню або професійну літературу – як вам цікавіше.

 1. Вивчення англійської мови онлайн передбачає позанавчальне вивчення книг відповідної тематики. У разі вивчення бізнес-англійської, відповідно, саме бізнес-книги допоможуть поповнити вузькоспеціалізований словниковий запас.
   
 2. Перш ніж читати текст варто спочатку «пробігтися» по ньому, що не вчитуючись у слова. 
   
 3. Під час читання необхідно обов'язково робити перерви, так ви допоможете собі зосередитися.
   
 4. Коли ви вчите англійську онлайн за допомогою читання, позбавтеся чинників, які відволікатимуть вас: шум, соцмережі, паралельні справи.
Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.