тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 21.01.2016

Починаємо читати англійською мовою просто зараз

Автор: Євгенія Бачинська

Читання є одним з чотирьох показників володіння мовою -  перевірка навичок читання є однією зі складових частин  міжнародних іспитів з англійської мови. Читаючи англійською мовою, Ви паралельно збільшуєте словниковий запас  та закріплюєте знання граматики. Крім того, якщо ви оберете книгу собі до душі, то процес  читання, окрім користі, приноситиме неабияке задоволення.

 
В цій статті спробуємо навчити Вас читати книги англійською мовою найбільш ефективно.

Розпочнемо з вибору книги. Невдало вибрана книга надовго може «відбити» бажання читати англійською мовою, а  то і зовсім читати). Отже, поставтесь до цього відповідально. Книга обов’язково має Вам подобатись! Це може бути книга улюбленого автору, або ж жанру, або ж просто книга з інтригуючою назвою  - головне, щоб було бажання читати її.

 
Крім того, книга має відповідати Вашому рівню англійської мови. Якщо Ви візьмете дуже складну книгу, то в ній буде дуже багато незрозумілих слів, що зробить читання досить складним. Якщо Ви тільки збираєтесь читати англійською, то починати варто із невеликих творів, що будуть відповідати вашим знанням.

В пошуках книги Вам може допомогти онлайн бібліотека школи Яппі Bookland. Там Ви  зможете знайти книгу на будь-який смак: вони розділені за алфавітом, рівнем та жанром. Крім того, в наші он-лайн бібліотеці є журнали та навчальні матеріали англійською. 
 
Починаємо читати англійською мовою просто зараз

Припустимо, книгу обрали. Наступне питання: чи варто користуватись словником?

Дехто вважає, що читати необхідно без словника, розуміючи окремі слова із контексту та відповідно до цього здогадуючись про весь зміст. Проте, на нашу думку, словником при читанні англійською мовою користуватись необхідно. Адже навіть від одного неправильно зрозумілого слова може змінитись зміст.  В кожному реченні умовно виділити «головні» та «другорядні» слова. Неправильне розуміння головного слова швидше за все призведе до спотворення змісту. Від неправильного перекладу другорядного слова зміст особливо не постраждає. Тобто якщо Ви поспішаєте і не маєте часу для перекладу всіх незнайомих слів – виділяйте лише основне. Можливо, деякі деталі лишаться для Вас незрозумілими, але головну ідею Ви зрозумієте.

Проте, звичайно, правильним буде перекладати і головні, і другорядні слова. Особливо якщо ви тільки починаєте читати англійською – літературна мова значно відрізняється від розмовної, і спочатку вам буде зустрічатись дуже багато незнайомих слів, незалежно від вашого рівня англійської. Звичайно,таке «читання» буде повільнішим від звичного – проте прочитавши 5 і більше книжок , Ви навчитесь швидко шукати, з’ясовувати зміст незнайомих слів, а головне – запам’ятовувати їх.

Є книги, з яких обов’язково необхідно дивитись в словнику всі незнайомі  слова. Це стосується технічної та бізнес літератури. Зазвичай читання такої літератури має на меті навчання чомусь новому, а отже, потрібно максимально добре розібратись з усіма словами. Крім того., в такій літературі дуже багато специфічних слів, які можна зрозуміти, лише знайшовши їх у словнику.

Звичайно, починати читати англійською буде складно. Спочатку буде лякати кількість незрозумілих слів, доведеться часто звертатись за допомогою до словнику, а отже, одну книгу ви будете читати довше звичайного.

 
Проте, чим більше ви будете читати англійською – тим легше буде даватись кожна наступна книга. З кожною наступною книгою незнайомих слів буде менше, а читання – все вільнішим та швидшим.

Отже, не бійтесь починати!  
Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.