тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 16.03.2020

Чому варто вивчати англійську зі школою Яппі в Києві?

Автор: Юлія Блажевич

Яппі в Києві – єдина школа бізнес-англійської в Україні. Тут ви можете вивчати англійську незалежно від свого рівня знань іноземної мови – від Elementary до Advanced. Yappi спеціалізується винятково на заняттях для професіоналів. Ми викладаємо англійську для роботи, а саме:

 • загальний курс бізнес-англійської;
 • англійська для юристів;
 • фінансова англійська;
 • англійська для маркетологів;
 • англійська для IT-фахівців тощо.

В Яппі можна також підготуватися до складання міжнародного іспиту IELTS.

Заняття від Яппи в Києві або дистанційно проходять у невеликих групах,тож усім студентам приділяється достатньо часу для розмовної практики, а також уваги викладача для опрацювання помилок.

Чому варто вивчати англійську зі школою Яппі в Києві?
Англійська дарує не тільки масу можливостей, але й крила для особистісного зростання

Переваги навчання в мовній школі Yappi в Києві

 1. Можливість відвідати пробне заняття абсолютно безкоштовно.
 2. Бонусне спілкування з носіями мови на суботніх розмовних клубах.
 3. На розмовну практику відводиться близько 80% часу уроку.
 4. Кожен обирає для себе зручний розклад. У студентів є можливість «заморозити» пропущені заняття.
 5. Школа англійської в Києві Yappi надає всім учням доступ до персонального онлайн-кабінету, а також інтуїтивно зрозумілий мобільний додаток.
 6. Ви будете вчитися за інтерактивним підручником, який завжди з вами.
 7. Набір у групи здійснюється незалежно від рівня знань – від Beginner до Advanced.
 8. Можливість навчатися в режимі онлайн за допомогою програми Zoom.
 9. Величезна кількість позитивних відгуків як у Києві, так і за його межами.

Сертифікати школи Яппі Київ

Після проходження курсу бізнес-англійської в школі Yappi учні отримують сертифікат, який підтверджує володіння англійською мовою на певному рівні. 

Знадобитися він може під час працевлаштування в Україні та за її межами. Більшість роботодавців надають перевагу працівникам, які знають іноземні мови, а сертифікат від київської Яппі буде величезним плюсом для вас.

Відмінності від конкурентів

Як ми вже говорили, школа англійської мови Яппі єдина в нашій країні спеціалізується саме на бізнес-англійській. Наші викладачі не тільки дають студентам корисну для роботи лексику, а й вчать проводити презентації, коректно поводитися під час переговорів, ефективно спілкуватися з колегами. Тому на заняттях постійно обігруються реальні робочі ситуації.

Викладання здійснюється за комунікативною методикою із застосуванням blended learning. Так, на уроках немає нудної теорії – максимум практики і корисних вправ.

Наші заняття як онлайн, так і офлайн завжди інтерактивні. Ми використовуємо сучасні програми, такі як Quizlet і Kahoot, дивимося відео й обговорюємо найактуальніші публікації у фахових виданнях.

І, звичайно, наші викладачі – не просто люди з відповідною освітою. Методичний відділ Яппі постійно проводить тренінги для вчителів і стежить за їхнім професійним зростанням. З нами – надійно!

Читайте також:
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
Business
Якою може бути тривалість курсів англійської мови
На тривалість курсу англійської мови впливають різні чинники: від вашого рівня і специфіки програми до формату навчання. Так, наприклад, курси англійської для бізнесу в нашій школі тривають від 8 тижнів до 4,5 місяців (один семестр). Курси розроблені з урахуванням рівня володіння мовою студентів та…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.