тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 16.03.2020

Чому варто вивчати англійську зі школою Яппі в Києві?

Автор: Юлія Блажевич

Яппі в Києві – єдина школа бізнес-англійської в Україні. Тут ви можете вивчати англійську незалежно від свого рівня знань іноземної мови – від Elementary до Advanced. Yappi спеціалізується винятково на заняттях для професіоналів. Ми викладаємо англійську для роботи, а саме:

 • загальний курс бізнес-англійської;
 • англійська для юристів;
 • фінансова англійська;
 • англійська для маркетологів;
 • англійська для IT-фахівців тощо.

В Яппі можна також підготуватися до складання міжнародного іспиту IELTS.

Заняття від Яппи в Києві або дистанційно проходять у невеликих групах,тож усім студентам приділяється достатньо часу для розмовної практики, а також уваги викладача для опрацювання помилок.

Чому варто вивчати англійську зі школою Яппі в Києві?
Англійська дарує не тільки масу можливостей, але й крила для особистісного зростання

Переваги навчання в мовній школі Yappi в Києві

 1. Можливість відвідати пробне заняття абсолютно безкоштовно.
 2. Бонусне спілкування з носіями мови на суботніх розмовних клубах.
 3. На розмовну практику відводиться близько 80% часу уроку.
 4. Кожен обирає для себе зручний розклад. У студентів є можливість «заморозити» пропущені заняття.
 5. Школа англійської в Києві Yappi надає всім учням доступ до персонального онлайн-кабінету, а також інтуїтивно зрозумілий мобільний додаток.
 6. Ви будете вчитися за інтерактивним підручником, який завжди з вами.
 7. Набір у групи здійснюється незалежно від рівня знань – від Beginner до Advanced.
 8. Можливість навчатися в режимі онлайн за допомогою програми Zoom.
 9. Величезна кількість позитивних відгуків як у Києві, так і за його межами.

Сертифікати школи Яппі Київ

Після проходження курсу бізнес-англійської в школі Yappi учні отримують сертифікат, який підтверджує володіння англійською мовою на певному рівні. 

Знадобитися він може під час працевлаштування в Україні та за її межами. Більшість роботодавців надають перевагу працівникам, які знають іноземні мови, а сертифікат від київської Яппі буде величезним плюсом для вас.

Відмінності від конкурентів

Як ми вже говорили, школа англійської мови Яппі єдина в нашій країні спеціалізується саме на бізнес-англійській. Наші викладачі не тільки дають студентам корисну для роботи лексику, а й вчать проводити презентації, коректно поводитися під час переговорів, ефективно спілкуватися з колегами. Тому на заняттях постійно обігруються реальні робочі ситуації.

Викладання здійснюється за комунікативною методикою із застосуванням blended learning. Так, на уроках немає нудної теорії – максимум практики і корисних вправ.

Наші заняття як онлайн, так і офлайн завжди інтерактивні. Ми використовуємо сучасні програми, такі як Quizlet і Kahoot, дивимося відео й обговорюємо найактуальніші публікації у фахових виданнях.

І, звичайно, наші викладачі – не просто люди з відповідною освітою. Методичний відділ Яппі постійно проводить тренінги для вчителів і стежить за їхнім професійним зростанням. З нами – надійно!

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.