тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 02.03.2020

Особливості англійського для хостес

Автор: Тетяна Огородник

Працівники ресепшену – головна сполучна ланка між готелем і постояльцями. Мова хостес має бути грамотною, обдуманою, ввічливою, а головне – зрозумілою для гостей. Багато з них іноземці, тому рівень англійської для працівників готелю є чи не найбільш важливою вимогою під час прийому на роботу. А все тому, що англійська для хостес – це універсальний інструмент для налагодження контакту з гостями. Здатність чітко розуміти їхні запити й надавати точну інформацію про роботу готелю безпосередньо впливає на рівень сервісу.

Незалежно від «зірковості» готелю, працівники ресепшену мають знати англійську хоча б на базовому рівні. Як мінімум, це знадобитися для того, щоб приймати телефонні дзвінки, підтверджувати/скасовувати бронювання або взаємодіяти з іншими готельними департаментами.

Велике питання полягає в тому, наскільки англійська для хостес складна для вивчення. Усе залежить від того, яку мету ви перед собою ставите. Кілька вивчених стандартних фраз допоможе хостес краще розуміти зарубіжних гостей, що сформує у них позитивне враження про готель. Але якщо ви хочете зайняти більш відповідальну та високооплачувану позицію, то вам доведеться серйозніше заглибитися у вивчення англійської для працівників ресепшену.

Особливості англійської для хостес
Англійська для хостес – шанс отримати нову високооплачувану посаду

У принципі, лексика для готельно-ресторанного бізнесу не надто відрізняється від інших сфер обслуговування. Вона спрямована на задоволення запитів гостей, а тому більшість фраз хостес зводиться до того, щоб зрозуміти проблему клієнтів і допомогти вирішити її. Однак просто завчені чергові висловлювання, виголошені без розуміння їх контексту і структури, можуть ввести постояльців в оману. А тому, вирішивши взятися за англійську для хостес, в першу чергу вивчіть:

  • професії працівників;
  • обов'язки;
  • категорії номерів і їх особливості;
  • абревіатури для готельного бізнесу;
  • слова та фрази для хостес, ресторану й конференц-зали;
  • готельні терміни.

Не зайвою буде й так звана «гостинна» англійська для ресепшену. Це набір фраз, які продемонструють ввічливість і прекрасні манери працівника. Вони спрощують процес налагодження контакту з гостями і дозволяють уточнити важливі моменти, що стосуються розподілу номерів. Напрацьовуючи мовні навички, тісно пов'язані з готельним бізнесом, ви отримуєте можливість якнайкраще проявити себе не тільки в очах відвідувачів, а й керівництва готелю.

Особливості англійського для хостес

Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.