тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business, Vocabulary. 17.08.2020

Онлайн - заняття з англійської мови: ділова зустріч

Автор: Анна Огородник

Коли ви тільки починаєте вивчати бізнес - англійську онлайн, то можете боятися говорити з носіями мови. Але діватися немає куди, адже мова потрібна вам для роботи. І найкраще, що ви можете зробити, це не тільки регулярно відвідувати онлайн - заняття з англійської мови, а й заздалегідь готуватися до ділових зустрічей іноземною. У цій статті ми зібрали для вас приклади англійських фраз і корисні поради. 

Навіть якщо у вас немає страху публічних виступів, ви володієте прекрасними ораторськими здібностями і вам комфортно говорити рідною мовою, може бути важко висловити свої думки або провести успішну зустріч англійською. Завдяки онлайн - школі вивчення англійської мовна стіна між вами та партнерами впаде. Уже через кілька занять ви будете підготовлені до найбільш частих робочих ситуацій. 

Онлайн - заняття з англійської мови: фрази для ділової зустрічі
Заняття допоможуть вам проводити успішні зустрічі з носіями мови без стресу

Спочатку на онлайн - заняттях з англійської мови ви вивчите декілька часто використовуваних англійських фраз для self introduction. Щоб представитися всім присутнім на зустрічі, назвіть своє ім'я, посаду в компанії та перелічіть свої обов'язки:

  • My name is ..., and I am Chief Financial Officer here. 
  • First of all, a little bit about my background. I am the Chief marketing officer, and I have been with the company for seven years. 
  • To introduce myself, my name is … and I am the Senior Manager. 
  • By way of an introduction, my name is … and I am Chief Accounting Officer.

В онлайн - школі вивчення англійської ви також дізнаєтеся про фрази, яких слід уникати. У результаті ви будете впевнено керувати діловою зустріччю та брати участь у ній. 

За кілька онлайн - занять з англійської мови вивчити всі фрази неможливо. Але не лякайтеся, почніть із найпоширеніших, їх буде достатньо для проведення зустрічі. В онлайн - школі вивчення англійської ви в першу чергу концентруєтесь на поповненні словникового запасу. І якщо ви знаєте найважливіші фрази, то далі в процесі навчання вам буде простіше. 

Онлайн - школа вивчення англійської - це перший крок вашими кар'єрними сходами. Світ бізнесу непередбачуваний. І ви не можете бути хорошим фахівцем, якщо у вас немає мовних навичок. Показати себе потрібно не тільки на ділових переговорах, але і в поїздках до країни майбутнього бізнес-партнера. Онлайн - заняття з англійської мови стануть у пригоді тим, кому максимально швидко потрібно підготуватися до закордонних відряджень. Викладачі онлайн - школи вивчення англійської розкажуть вам, як не загубитися в аеропорту, спілкуватися з таксистами, працівниками готелю і так далі.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.