тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 18.09.2020

Онлайн - курси з носієм: як отримати максимум

Автор: Юлія Григоренко

Уявімо, що ви вивчаєте англійську мову онлайн з носієм. Ваші очікування? Вже після 3-4 місяців навчання ви знаєте нюанси розмовної та письмової мови, володієте іноземною мовою на рівні Advanced. Вгадали? Але в цю солодку бочку меду ми додамо ложку дьогтю. 

Проходження онлайн - курсів з англійської мови з носієм часто закінчується розчаруванням. Чому? Обговоримо далі.

Коли вивчення англійської онлайн з носієм не приносить бажаного результату?

Native speakers – це громадяни, які виросли в країні, мовою якої вони розмовляють. Однак помилка вважати, що всі носії – хороші викладачі. 

Кожен із нас володіє рідною мовою по-різному. Хтось досконало, хтось припускається помилок. А деякі й зовсім безграмотні. Обираючи онлайн - курси англійської мови з носієм, враховуйте цей факт. Плюс не кожен репетитор володіє методиками викладання. Навіть за умови його ідеальної грамотності. 

Як же знайти хорошого вчителя та підвищити рівень знань?

Онлайн - курси англійської мови з носієм: як отримати максимум
Онлайн - курси англійської мови з носієм ефективні, якщо у репетитора є педагогічна освіта та чітка програма занять

Правила вибору вчителя-носія для вивчення англійської онлайн

Хочете, щоб онлайн - курси з носієм з англійської мови приносили результат? Враховуйте такі чинники:

 • наявність педагогічної освіти;
 • позитивні відгуки студентів;
 • програма занять, за якою буде проходити навчання.

Починати вивчення англійської онлайн з носієм рекомендують, якщо ваш рівень Intermediate і вище, ви вже знаєте основні правила граматики та володієте навичками мовлення. 

Яку користь дають онлайн - курси з англійської мови з носієм?

Ми розібралися, чому навчання англійської онлайн із носієм не завжди ефективне, а також обговорили, як обрати репетитора. Тепер розглянемо, чому важливо вчити нові слова, фрази, ідіоми з носієм.

 1. Подолання мовного бар'єру. Заняття базуються на розмовній практиці. Регулярно тренуючись із викладачем, ви швидше подолаєте невпевненість, страх спілкування, а також поглибите знання англійської. Якщо раніше ви боялися зробити помилку, то навчаючись англійської онлайн із носієм, вам доведеться спілкуватися. Вас не будуть критикувати за неправильну вимову, а значить, ви відчуєте себе комфортно та припините соромитися висловлювати власну думку.
   
 2. Поліпшення вимови. Заняття з носієм з англійської онлайн вчать правильної вимови слів, розстановки наголосів, інтонування. Ви розширите словниковий запас, зрозумієте нюанси розмовної мови. 
   
 3. Поліпшення розуміння на слух. Потрапляючи в нове мовне середовище, студенти не розуміють значення навіть елементарних слів. Практичні уроки з native speaker допоможуть краще сприймати інформацію на слух. 
   
 4. Занурення в культурне середовище. Native speaker також є носієм культури своєї країни. Він познайомить вас з традиціями, побутовими особливостями, звичаями, які потрібно знати. Особливо якщо ви плануєте переїзд за кордон.

Всерйоз налаштовані займатися з носієм мови? Переконайтеся в тому, що у нього є педагогічна освіта, складена програма курсу. Уроки мають вибудовуватися так, щоб в основному розмовляли ви, а не викладач. Інакше курси будуть марні. 

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.