тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Business. 18.09.2020

Онлайн - курси з носієм: як отримати максимум

Автор: Юлія Григоренко

Уявімо, що ви вивчаєте англійську мову онлайн з носієм. Ваші очікування? Вже після 3-4 місяців навчання ви знаєте нюанси розмовної та письмової мови, володієте іноземною мовою на рівні Advanced. Вгадали? Але в цю солодку бочку меду ми додамо ложку дьогтю. 

Проходження онлайн - курсів з англійської мови з носієм часто закінчується розчаруванням. Чому? Обговоримо далі.

Коли вивчення англійської онлайн з носієм не приносить бажаного результату?

Native speakers – це громадяни, які виросли в країні, мовою якої вони розмовляють. Однак помилка вважати, що всі носії – хороші викладачі. 

Кожен із нас володіє рідною мовою по-різному. Хтось досконало, хтось припускається помилок. А деякі й зовсім безграмотні. Обираючи онлайн - курси англійської мови з носієм, враховуйте цей факт. Плюс не кожен репетитор володіє методиками викладання. Навіть за умови його ідеальної грамотності. 

Як же знайти хорошого вчителя та підвищити рівень знань?

Онлайн - курси англійської мови з носієм: як отримати максимум
Онлайн - курси англійської мови з носієм ефективні, якщо у репетитора є педагогічна освіта та чітка програма занять

Правила вибору вчителя-носія для вивчення англійської онлайн

Хочете, щоб онлайн - курси з носієм з англійської мови приносили результат? Враховуйте такі чинники:

 • наявність педагогічної освіти;
 • позитивні відгуки студентів;
 • програма занять, за якою буде проходити навчання.

Починати вивчення англійської онлайн з носієм рекомендують, якщо ваш рівень Intermediate і вище, ви вже знаєте основні правила граматики та володієте навичками мовлення. 

Яку користь дають онлайн - курси з англійської мови з носієм?

Ми розібралися, чому навчання англійської онлайн із носієм не завжди ефективне, а також обговорили, як обрати репетитора. Тепер розглянемо, чому важливо вчити нові слова, фрази, ідіоми з носієм.

 1. Подолання мовного бар'єру. Заняття базуються на розмовній практиці. Регулярно тренуючись із викладачем, ви швидше подолаєте невпевненість, страх спілкування, а також поглибите знання англійської. Якщо раніше ви боялися зробити помилку, то навчаючись англійської онлайн із носієм, вам доведеться спілкуватися. Вас не будуть критикувати за неправильну вимову, а значить, ви відчуєте себе комфортно та припините соромитися висловлювати власну думку.
   
 2. Поліпшення вимови. Заняття з носієм з англійської онлайн вчать правильної вимови слів, розстановки наголосів, інтонування. Ви розширите словниковий запас, зрозумієте нюанси розмовної мови. 
   
 3. Поліпшення розуміння на слух. Потрапляючи в нове мовне середовище, студенти не розуміють значення навіть елементарних слів. Практичні уроки з native speaker допоможуть краще сприймати інформацію на слух. 
   
 4. Занурення в культурне середовище. Native speaker також є носієм культури своєї країни. Він познайомить вас з традиціями, побутовими особливостями, звичаями, які потрібно знати. Особливо якщо ви плануєте переїзд за кордон.

Всерйоз налаштовані займатися з носієм мови? Переконайтеся в тому, що у нього є педагогічна освіта, складена програма курсу. Уроки мають вибудовуватися так, щоб в основному розмовляли ви, а не викладач. Інакше курси будуть марні. 

Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
Добірка ресурсів для вивчення фінансової англійської
Знання профільної англійської мови відкриває перед фахівцями більше можливостей, дозволяє знайти роботу за кордоном або в міжнародній компанії, допомагає завжди залишатися в курсі світових тенденцій і спілкуватися із зарубіжними колегами. Самостійні заняття й навчання на курсах фінансової англійської…
Vocabulary
Англійська для IT: навчальні ресурси для програмістів
Англійська для програмістів включає в себе вивчення профільної термінології, професійного сленгу, розмовних фраз, правил листування та ділового спілкування. Добре володіння англійською для IT необхідно, щоб розуміти й працювати з технічною документацією та інструкціями, бути в курсі останніх профільних…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.