тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary, Business. 26.05.2020

Онлайн-англійська з носієм мови: переваги та особливості

Автор: Анна Огородник

Якщо ви вирішили вивчити іноземну мову, обирайте ті курси, де є можливість займатися онлайн-англійською з носієм мови. Не бійтеся, що між вами стане нездоланний мовний бар'єр. Англомовні викладачі мають великий досвід подачі матеріалу для іноземців. Тому вони знають, як вести уроки англійської мови онлайн, щоб налагодити контакт з учнем. Саме такі заняття дають не тільки знання, а й підвищують комунікативні навички. Взаємодіючи з іноземцями, ви з більшою легкістю зрозумієте, що і як потрібно говорити. 

Мова – це не тільки набір слів і фраз певного контексту, вона також відображає культуру та життя нації. Онлайн-курси англійської з носієм дають не тільки високий рівень знань, а й допомагають зорієнтуватися в різних ситуаціях. Ви можете не знати деяких стандартів етики спілкування, тому навіть цілком невинне речення з використанням іноземних слів може здатися вашому співрозмовнику грубим. 
 

Онлайн-англійська з носієм мови: переваги та особливості

Навіть на етапі знайомства досить легко зіпсувати враження про себе. Як саме? Неправильно привітавши співрозмовника. Привітатися англійською можна по-різному. Багато що залежить від ситуації:

  • вітання на ходу;
  • дружні вітання;
  • вітання після довгої розлуки;
  • ділові вітання;
  • вітання на вечірці;
  • вітання в гостях.


На заняттях з англійської з носієм мови онлайн ви можете не тільки вивчити вітання, а й зрозуміти, як правильно їх використовувати. Наприклад, буде абсолютно некоректно на діловій зустрічі з новими партнерами з бізнесу використовувати просте «hello». У цьому випадку необхідно повністю представитися й назвати вашу посаду. 

Також є маленький нюанс, коли ви використовуєте фразу «good day». У Британії вона частіше використовується в якості прощання та є досить офіційною. Дослівно перекладається як «на все добре». 

Онлайн-англійська з носієм мови
На онлайн-курсах англійської з носієм ви дізнаєтеся, як вітатися в будь-якій ситуації: надворі та в дружній обстановці, на діловій зустрічі та вечірці

Як бачите, все не так однозначно. Тому онлайн-англійська з носієм мови – правильне рішення, якщо ви хочете спілкуватися з іноземцями «їхньою» мовою. Це чудова можливість дізнатися про всі подробиці культури спілкування з перших вуст. На онлайн-курсах англійської з носієм викладач розповість, як говорити й поводитись, щоб вас сприймали за свого. Неважливо, де ви опинитеся: в барі, на світському прийомі, діловому обіді або вечері з сусідами. Ви точно будете знати, що, кому та як говорити. Онлайн-англійська з носієм мови допоможе вам підготуватися до співбесіди в міжнародну компанію та прийому важливих гостей з-за кордону. 

Крім того, ви будете постійно практикуватися. На онлайн-курсах англійської з носієм ви швидко навчитеся сприймати англійську мову на слух і позбудетеся акценту. Хто в цьому допоможе краще, ніж іноземець? Викладачі онлайн-курсів англійської з носієм будуть виправляти ваші фонетичні помилки та допомагати правильно вимовляти важкі слова. 

Читайте також:
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
Business
Медична англійська: де вчити профільну лексику
Знання медичної англійської необхідне фахівцям сфери охорони здоров'я для таких цілей як стажування та робота за кордоном, відвідування міжнародних конференцій, спілкування з зарубіжними колегами, читання профільних новин, літератури тощо. Вивчення профільної іноземної мови включає в себе поповнення…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.