тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business, Vocabulary. 26.05.2020

Онлайн-англійська з носієм мови: переваги та особливості

Автор: Анна Огородник

Якщо ви вирішили вивчити іноземну мову, обирайте ті курси, де є можливість займатися онлайн-англійською з носієм мови. Не бійтеся, що між вами стане нездоланний мовний бар'єр. Англомовні викладачі мають великий досвід подачі матеріалу для іноземців. Тому вони знають, як вести уроки англійської мови онлайн, щоб налагодити контакт з учнем. Саме такі заняття дають не тільки знання, а й підвищують комунікативні навички. Взаємодіючи з іноземцями, ви з більшою легкістю зрозумієте, що і як потрібно говорити. 

Мова – це не тільки набір слів і фраз певного контексту, вона також відображає культуру та життя нації. Онлайн-курси англійської з носієм дають не тільки високий рівень знань, а й допомагають зорієнтуватися в різних ситуаціях. Ви можете не знати деяких стандартів етики спілкування, тому навіть цілком невинне речення з використанням іноземних слів може здатися вашому співрозмовнику грубим. 
 

Онлайн-англійська з носієм мови: переваги та особливості

Навіть на етапі знайомства досить легко зіпсувати враження про себе. Як саме? Неправильно привітавши співрозмовника. Привітатися англійською можна по-різному. Багато що залежить від ситуації:

  • вітання на ходу;
  • дружні вітання;
  • вітання після довгої розлуки;
  • ділові вітання;
  • вітання на вечірці;
  • вітання в гостях.


На заняттях з англійської з носієм мови онлайн ви можете не тільки вивчити вітання, а й зрозуміти, як правильно їх використовувати. Наприклад, буде абсолютно некоректно на діловій зустрічі з новими партнерами з бізнесу використовувати просте «hello». У цьому випадку необхідно повністю представитися й назвати вашу посаду. 

Також є маленький нюанс, коли ви використовуєте фразу «good day». У Британії вона частіше використовується в якості прощання та є досить офіційною. Дослівно перекладається як «на все добре». 

Онлайн-англійська з носієм мови
На онлайн-курсах англійської з носієм ви дізнаєтеся, як вітатися в будь-якій ситуації: надворі та в дружній обстановці, на діловій зустрічі та вечірці

Як бачите, все не так однозначно. Тому онлайн-англійська з носієм мови – правильне рішення, якщо ви хочете спілкуватися з іноземцями «їхньою» мовою. Це чудова можливість дізнатися про всі подробиці культури спілкування з перших вуст. На онлайн-курсах англійської з носієм викладач розповість, як говорити й поводитись, щоб вас сприймали за свого. Неважливо, де ви опинитеся: в барі, на світському прийомі, діловому обіді або вечері з сусідами. Ви точно будете знати, що, кому та як говорити. Онлайн-англійська з носієм мови допоможе вам підготуватися до співбесіди в міжнародну компанію та прийому важливих гостей з-за кордону. 

Крім того, ви будете постійно практикуватися. На онлайн-курсах англійської з носієм ви швидко навчитеся сприймати англійську мову на слух і позбудетеся акценту. Хто в цьому допоможе краще, ніж іноземець? Викладачі онлайн-курсів англійської з носієм будуть виправляти ваші фонетичні помилки та допомагати правильно вимовляти важкі слова. 

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.