тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 15.05.2020

Перспективи навчання англійської онлайн

Автор: Тетяна Огородник

У якій сфері бізнесу не розвивалася б компанія, вихід на міжнародний рівень – мрія більшості керівників. Саме тому багато хто організовує для своїх співробітників корпоративні заняття та прагне до того, щоб навіть в умовах карантину вони продовжували вивчати ділову англійську онлайн. Поліпшення мовних навичок дійсно відіграє важливу роль у подальшому розвитку компанії, але існують й інші приводи для навчання англійської онлайн.

Перспективи навчання англійської онлайн

 1. Згуртування колективу. Побудова взаємин між співробітниками – складний і тонкий процес. Незважаючи на те, що всі вони працюють на благо компанії, дуже часто рівень їхньої згуртованості та спілкування залишає бажати кращого. Особливо в ці непрості часи, тому онлайн - школа англійської мови – це прекрасний спосіб нагадати співробітникам, що вони не самотні й що б не відбувалося – у них все ще є спільна мета.
   
 2. Різноманітність трудових буднів. Зараз як ніколи просто необхідно видихнути й відволіктися від неприємних думок. Навчання англійської онлайн дозволяє сфокусуватися на нових словах, фразах, правилах і конструкціях, витіснити з мозку тривоги та побоювання за майбутнє. Організовуючи такі заняття, керівники піклуються про моральний стан співробітників, що в рази підвищує шанси на те, що після карантину до офісу повернеться здоровий, бадьорий і готовий до будь-яких труднощів колектив.

Незважаючи на безперечні переваги, не можна не зрозуміти керівників, які з недовірою ставляться до онлайн - шкіл англійської мови. На жаль, потрібно визнати той факт, що часом корпоративні заняття не виправдовують очікувань. Але найчастіше це не пов'язано з некомпетентністю викладачів. Як правило, причини криються у відношенні самих співробітників до формату онлайн - навчання англійської. Адже, як показує практика, більшість співробітників відноситься до мовних занять, як до того, що вони змушені робити, тому відвідують їх не через велике бажання. І якщо до карантину по закінченню чергового уроку вони з почуттям виконаного обов'язку спокійнісінько йшли додому відпочивати, то тепер є великий ризик, що онлайн - школа англійської мови буде їх тільки дратувати. Адже дім – це місце, де люди скидають з себе тягар важкого робочого дня та можуть забути про офісні проблеми, форс-мажори, непростих клієнтів тощо. Тому дуже важливо правильно налаштувати співробітників на онлайн - навчання англійської та організувати заняття так, щоб вони змогли відпочити, повеселитися й отримати необхідну емоційну розрядку.

Навчання англійської онлайн – перспективний внесок
Уроки мають проходити весело та невимушено, тоді онлайн - школа англійської мови не буде асоціюватися з роботою

 1. Зручний графік. Онлайн - школа англійської мови може індивідуально забезпечити комфортний час і тривалість занять. Не варто ставити урок одразу після закінчення робочого (нехай і дистанційно) дня.
   
 2. Невимушена обстановка. У період карантину спробуйте новий формат уроків – якщо раніше основний акцент ставився на теорію, то зараз є шанс присвятити час практиці. Організовуйте спільні перегляди фільмів, спікінг клаби, ставте рольові сценки з діалогами.
   
 3. Заохочення. Не забувайте радувати своїх співробітників, нехай кожен урок приносить їм якийсь приємний бонус. Наприклад, можливість на годину пізніше почати роботу або раніше піти.
Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.