тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Business. 15.05.2020

Перспективи навчання англійської онлайн

Автор: Тетяна Огородник

У якій сфері бізнесу не розвивалася б компанія, вихід на міжнародний рівень – мрія більшості керівників. Саме тому багато хто організовує для своїх співробітників корпоративні заняття та прагне до того, щоб навіть в умовах карантину вони продовжували вивчати ділову англійську онлайн. Поліпшення мовних навичок дійсно відіграє важливу роль у подальшому розвитку компанії, але існують й інші приводи для навчання англійської онлайн.

 1. Згуртування колективу. Побудова взаємин між співробітниками – складний і тонкий процес. Незважаючи на те, що всі вони працюють на благо компанії, дуже часто рівень їхньої згуртованості та спілкування залишає бажати кращого. Особливо в ці непрості часи, тому онлайн - школа англійської мови – це прекрасний спосіб нагадати співробітникам, що вони не самотні й що б не відбувалося – у них все ще є спільна мета.
   
 2. Різноманітність трудових буднів. Зараз як ніколи просто необхідно видихнути й відволіктися від неприємних думок. Навчання англійської онлайн дозволяє сфокусуватися на нових словах, фразах, правилах і конструкціях, витіснити з мозку тривоги та побоювання за майбутнє. Організовуючи такі заняття, керівники піклуються про моральний стан співробітників, що в рази підвищує шанси на те, що після карантину до офісу повернеться здоровий, бадьорий і готовий до будь-яких труднощів колектив.

Незважаючи на безперечні переваги, не можна не зрозуміти керівників, які з недовірою ставляться до онлайн - шкіл англійської мови. На жаль, потрібно визнати той факт, що часом корпоративні заняття не виправдовують очікувань. Але найчастіше це не пов'язано з некомпетентністю викладачів. Як правило, причини криються у відношенні самих співробітників до формату онлайн - навчання англійської. Адже, як показує практика, більшість співробітників відноситься до мовних занять, як до того, що вони змушені робити, тому відвідують їх не через велике бажання. І якщо до карантину по закінченню чергового уроку вони з почуттям виконаного обов'язку спокійнісінько йшли додому відпочивати, то тепер є великий ризик, що онлайн - школа англійської мови буде їх тільки дратувати. Адже дім – це місце, де люди скидають з себе тягар важкого робочого дня та можуть забути про офісні проблеми, форс-мажори, непростих клієнтів тощо. Тому дуже важливо правильно налаштувати співробітників на онлайн - навчання англійської та організувати заняття так, щоб вони змогли відпочити, повеселитися й отримати необхідну емоційну розрядку.

Навчання англійської онлайн – перспективний внесок
Уроки мають проходити весело та невимушено, тоді онлайн - школа англійської мови не буде асоціюватися з роботою

 1. Зручний графік. Онлайн - школа англійської мови може індивідуально забезпечити комфортний час і тривалість занять. Не варто ставити урок одразу після закінчення робочого (нехай і дистанційно) дня.
   
 2. Невимушена обстановка. У період карантину спробуйте новий формат уроків – якщо раніше основний акцент ставився на теорію, то зараз є шанс присвятити час практиці. Організовуйте спільні перегляди фільмів, спікінг клаби, ставте рольові сценки з діалогами.
   
 3. Заохочення. Не забувайте радувати своїх співробітників, нехай кожен урок приносить їм якийсь приємний бонус. Наприклад, можливість на годину пізніше почати роботу або раніше піти.
Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
Добірка ресурсів для вивчення фінансової англійської
Знання профільної англійської мови відкриває перед фахівцями більше можливостей, дозволяє знайти роботу за кордоном або в міжнародній компанії, допомагає завжди залишатися в курсі світових тенденцій і спілкуватися із зарубіжними колегами. Самостійні заняття й навчання на курсах фінансової англійської…
Vocabulary
Англійська для IT: навчальні ресурси для програмістів
Англійська для програмістів включає в себе вивчення профільної термінології, професійного сленгу, розмовних фраз, правил листування та ділового спілкування. Добре володіння англійською для IT необхідно, щоб розуміти й працювати з технічною документацією та інструкціями, бути в курсі останніх профільних…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.