тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 13.01.2020

Чи потрібна англійська для стоматологів?

Автор: Юлія Блажевич

Якщо ви думаєте, що стоматологу, який працює в Україні, не потрібна англійська мова, то це не зовсім так. Розповідаємо, чому англійська для стоматологів важлива, а також відповідаємо на запитання, як її вивчити.

Навіщо англійська стоматологам?

Помилково вважається, що медична англійська не є головним фактором у просуванні кар'єрними сходами сучасних лікарів. Насправді ж, працюючи в престижній клініці, а також співпрацюючи з колегами з-за кордону, вам буде важко обійтися без знання англійської.

Навіщо англійська стоматологам?
Знання англійської мови відкривають стоматологам великі перспективи

1. Стоматолог, який вільно володіє англійською мовою, чудово обізнаний у всіх тенденціях медицини. Англійська для стоматологів допоможе вивчати імпортні журнали, підручники з медицини, а також статті, розміщені на медичних сайтах. І вся ця інформація більш цінна, ніж та, яка доступна українською та російською мовами.

2. Стоматолог, знаючи іноземну мову, може приймати пацієнтів-іноземців у клініках, які співпрацюють зі страховими компаніями.

3. Не буде зайвою англійська мова і для тих, хто хоче пройти стажування або ж працювати в іншій країні.

4. Відкриваються нові можливості для участі в медичних конференціях за межами нашої країни, а також можливість з'їздити в робочі поїздки та престижні клініки.

5. Знаючи англійську для стоматологів, ви можете отримати освіту в англомовних країнах. Зараз у студентів є можливість не витрачати на навчання цілий статок.

Як освоїти англійську стоматологу?

1. Підручники. Книги ідеально підійдуть для тих, хто вирішив вивчити англійську самостійно.

2. Використання професійної літератури. Сюди можна віднести журнали, блоги, записи конференцій. Читаючи новину, статтю або книгу англійською мовою, обов'язково виписуйте звідти незнайомі медичні терміни, які ви будете вивчати після. Так незнайомі слова будуть у контексті, а значить, засвоїти їх вийде набагато простіше.

3. Словник із медичними термінами. Це можуть бути як книги, так і спеціальні добірки слів про медицину, людські органи, захворювання і так далі.

4. Найбільш продуктивним варіантом є освоєння англійської для стоматологів на спеціальних курсах із вузькоспеціалізованими викладачами, які допоможуть швидко зорієнтуватися б потрібній темі.

У сучасних лікарів є величезна кількість причин для вивчення англійської мови. При цьому рівень володіння нею має бути досить високим. Стоматологи повинні володіти медичною термінологією, розуміти навіть найскладніший текст медичної тематики, а також легко сприймати англійські слова на слух. Лікар повинен зуміти пояснити пацієнтові, що відбувається протягом усього прийому.

Чи потрібна англійська для стоматологів?

Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
FYI й інші абревіатури: розшифровка
Навіть людина, далека від англійської мови, напевно знає два найпопулярніші скорочення в бізнес-листуванні: FYI (for your information – зазвичай це імейл, який пересилається комусь для інформації та не вимагає жодних дій) і ASAP (as soon as possible – якомога швидше). Якщо специфічні фрази…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.