тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Business. 13.01.2020

Чи потрібна англійська для стоматологів?

Автор: Юлія Блажевич

Якщо ви думаєте, що стоматологу, який працює в Україні, не потрібна англійська мова, то це не зовсім так. Розповідаємо, чому англійська для стоматологів важлива, а також відповідаємо на запитання, як її вивчити.

Навіщо англійська стоматологам?

Помилково вважається, що медична англійська не є головним фактором у просуванні кар'єрними сходами сучасних лікарів. Насправді ж, працюючи в престижній клініці, а також співпрацюючи з колегами з-за кордону, вам буде важко обійтися без знання англійської.

Навіщо англійська стоматологам?
Знання англійської мови відкривають стоматологам великі перспективи

1. Стоматолог, який вільно володіє англійською мовою, чудово обізнаний у всіх тенденціях медицини. Англійська для стоматологів допоможе вивчати імпортні журнали, підручники з медицини, а також статті, розміщені на медичних сайтах. І вся ця інформація більш цінна, ніж та, яка доступна українською та російською мовами.

2. Стоматолог, знаючи іноземну мову, може приймати пацієнтів-іноземців у клініках, які співпрацюють зі страховими компаніями.

3. Не буде зайвою англійська мова і для тих, хто хоче пройти стажування або ж працювати в іншій країні.

4. Відкриваються нові можливості для участі в медичних конференціях за межами нашої країни, а також можливість з'їздити в робочі поїздки та престижні клініки.

5. Знаючи англійську для стоматологів, ви можете отримати освіту в англомовних країнах. Зараз у студентів є можливість не витрачати на навчання цілий статок.

Як освоїти англійську стоматологу?

1. Підручники. Книги ідеально підійдуть для тих, хто вирішив вивчити англійську самостійно.

2. Використання професійної літератури. Сюди можна віднести журнали, блоги, записи конференцій. Читаючи новину, статтю або книгу англійською мовою, обов'язково виписуйте звідти незнайомі медичні терміни, які ви будете вивчати після. Так незнайомі слова будуть у контексті, а значить, засвоїти їх вийде набагато простіше.

3. Словник із медичними термінами. Це можуть бути як книги, так і спеціальні добірки слів про медицину, людські органи, захворювання і так далі.

4. Найбільш продуктивним варіантом є освоєння англійської для стоматологів на спеціальних курсах із вузькоспеціалізованими викладачами, які допоможуть швидко зорієнтуватися б потрібній темі.

У сучасних лікарів є величезна кількість причин для вивчення англійської мови. При цьому рівень володіння нею має бути досить високим. Стоматологи повинні володіти медичною термінологією, розуміти навіть найскладніший текст медичної тематики, а також легко сприймати англійські слова на слух. Лікар повинен зуміти пояснити пацієнтові, що відбувається протягом усього прийому.

Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
Добірка ресурсів для вивчення фінансової англійської
Знання профільної англійської мови відкриває перед фахівцями більше можливостей, дозволяє знайти роботу за кордоном або в міжнародній компанії, допомагає завжди залишатися в курсі світових тенденцій і спілкуватися із зарубіжними колегами. Самостійні заняття й навчання на курсах фінансової англійської…
Vocabulary
Англійська для IT: навчальні ресурси для програмістів
Англійська для програмістів включає в себе вивчення профільної термінології, професійного сленгу, розмовних фраз, правил листування та ділового спілкування. Добре володіння англійською для IT необхідно, щоб розуміти й працювати з технічною документацією та інструкціями, бути в курсі останніх профільних…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.