тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Business. 16.04.2020

Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?

Автор: Юлія Блажевич

Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання в будь-якому зручному місці. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською.

Зміст

1. Для кого призначене вивчення ділової англійської онлайн?
2. Навіщо проходити онлайн-курси англійської?
3. Особливості вивчення професійної англійської дистанційно
    3.1. Із ким краще вчити бізнес-англійську онлайн?
4. Як проходять курси іноземної в онлайн-режимі?

Отже, уявімо, що у вас виникла необхідність швидко вивчити ділову англійську, але розклад близько розташованих шкіл не завжди підходить, а до шкіл, які знаходяться на околиці міста, не зовсім зручно діставатися. У цьому випадку зверніть увагу на онлайн-курси англійської для фахівців різних областей. Це прекрасна альтернатива звичному навчанню.

Для кого призначене вивчення ділової англійської онлайн?

Life is not all about studying. But if you can’t even conquer this little part of life, then what else can you possibly do?

Онлайн-англійська для фахівців необхідна, перш за все, тим, хто хоче швидко здолати свій мовний бар'єр, всім, хто втомився від вивчення сухої граматики та нудних правил, а також вузьких спеціалістів, які хочуть підтримувати свій рівень англійської мови.

Нецікаві та старі підручники, неактуальні методики навчання, а також теми, які ніколи не стануть у пригоді в реальному житті, вже давно залишилися в минулому. Сьогодні використовуються тільки авторські методики з високою ефективністю навчання, які гарантують результат. Навчання в дистанційному режимі не тільки допоможе отримати нові знання, а й пробудить інтерес до мови.

Навіщо проходити онлайн-курси англійської?

Проходити онлайн-курси англійської в професійних цілях можна як самостійно за допомогою самовчителя, так і з професійними викладачами. Але методика дистанційного вивчення іноземної мови має величезну кількість переваг.

 1. Вивчення англійської онлайн дозволяє позбавити учнів від необхідності купувати додаткові посібники. Вся необхідна інформація з вузькоспеціалізованих тем буде в особистому кабінеті.
   
 2. Онлайн-курси англійської допомагають значно заощаджувати часові ресурси. Немає необхідності витрачати час на дорогу.
   
 3. Велика частина уроку буде присвячена розмовам на бізнес-тему, що дозволить швидко зламати мовний бар'єр.

Навіщо проходити онлайн-курси англійської?
Онлайн-курси англійської – хороша альтернатива в разі високого завантаження

Особливості дистанційного вивчення професійної англійської онлайн

Спеціалізовані курси англійської онлайн – це не просто данина сучасній моді, а комфортний і доступний всім охочим спосіб поліпшити свої мовні здібності. Онлайн-англійська підходить представникам всіх можливих професій незалежно від віку учня. Вона особливо актуальна для бізнесменів і людей з обмеженою рухливістю. Усе, що необхідно для комфортного вивчення, вже є в інтернеті.

 • Займаючись професійною англійською онлайн, ви можете обрати свій власний темп вивчення, скористатися можливістю повертатися до вже пройденого матеріалу за необхідності, а також особисто звертатися до викладача.
   
 • Онлайн-англійська передбачає індивідуальну програму. Кожен курс ділової іноземної мови складається з унікального набору модулів, які створюються відповідно до сфер діяльності й конкретних цілей студентів.
   
 • У кожного учня на онлайн-курсах англійської є персональний методист, який контролює успішність, а також коригує програму вивчення в разі необхідності.
   
 • Вчити професійну англійську онлайн весело. Усі викладачі – досвідчені професіонали, які вміють проводити інтерактивні уроки та не дають нудьгувати жодному учневі. На відміну від звичних офлайн-занять, дистанційні уроки допомагають позбутися страху та сорому під час спілкування іноземною мовою.
   
 • У процесі навчання використовуються тільки передові матеріали й технології, спеціально підібрані для ділової англійської.
   
 • Вивчення онлайн-англійської складається з декількох навчальних модулів. Успішне проходження кожного з них завершується невеликим тестом, саме він і підтверджує наявність Усіх необхідних навичок.
   
 • Курси онлайн-англійської – це спосіб отримувати знання в зручний для вас час. Займатися можна в заторах, у громадському транспорті, на відпочинку, на дачі, а також у комфортній домашній обстановці. Немає необхідності перейматися, що ви спізнюєтеся на заняття, або що взагалі воно може прогоріти через форс-мажор.
   
 • Вартість навчання англійської онлайн доступна всім охочим, на відміну від багатьох звичайних курсів у мовних школах.

Професійні педагоги, індивідуальний підхід, а також стовідсоткова увага викладача робить цей спосіб вивчення максимально ефективним і швидким.

Із ким краще вчити бізнес-англійську онлайн?

Тут усе залежить від конкретної мети. У тому випадку, якщо необхідний курс загальної англійської для фахівців, куди можна віднести оформлення документів, прийняття дзвінків, складання резюме і так далі, то навчання можна почати з рівня Pre-Intermediate, займаючись з україномовним викладачем. Якщо ж ідеться про вивчення вузькоспеціалізованої граматики, але в напрямку бізнесу, то тут найкраще займатися з носієм мови. Сюди можна віднести вивчення англійської для медичних працівників, економістів, юристів і так далі.

Як проходять курси іноземної в онлайн-режимі?

 1. На заняттях проходить моделювання різних робочих ситуацій. У процесі рольових ігор та дискусій учням вдається поспілкуватися з викладачем, розігрувати різні життєві ситуації, які зустрічаються в певній сфері діяльності.
   
 2. На кожному уроці онлайн-англійської проводяться бесіди на різні цікаві для студентів теми.
   
 3. У процесі навчання на онлайн-курсах англійської ви не будете занурені в рутину. Всі завдання спрямовані на те, щоб учні вільно та швидко розмовляли іноземною.
   
 4. На онлайн-курсах англійської немає ієрархії «викладач – учень».

На сьогоднішній день популярні онлайн-курси англійської можуть надавати навчання за допомогою декількох варіантів.

 • Вивчення онлайн-англійської мови за допомогою вебінарів і конференцій. Досить багато шкіл, які працюють через вебінари, надають свої послуги за принципом, коли один говорить, а всі інші його слухають. За необхідності слухачі можуть ставити свої запитання в наданому чаті. Але такий спосіб навчання не дозволить розвинути навички говоріння та подолати мовний бар'єр.
   
 • Онлайн-англійська, де процес навчання проходить інтерактивно з використанням різних відеочатів і спеціальних програм для відеоконференцій. На таких пізнавальних уроках можна поліпшити якість своєї вимови, збільшити швидкість читання, навчитися грамотно писати англійською мовою, а також побороти мовний бар'єр і страх спілкування з іноземцями. На подібних онлайн-курсах англійської можна вчити іноземну мову з використанням додаткових матеріалів. Це можуть бути аудіоуроки, а також англомовні фільми, подкасти, електронні книги та журнали.

Наостанок зауважимо, що саме від вибору методики викладання буде залежати швидкість вивчення іноземної мови.

Читайте також:
Vocabulary
Англійська мова онлайн – поради початківцям
Часто ті, хто обирає вивчення англійської для початківців на онлайн - курсах, не мають досвіду живої взаємодії іноземною мовою. Тому ми підготували добірку корисних порад, які спільно із заняттями допоможуть розвивати кар'єру. Досить відкладати свій успіх! Час вчити бізнес - англійську онлайн і…
Business
Вивчаємо англійську мову онлайн: практичні поради
Кожен вважає за краще займатися англійською онлайн з ухилом на бізнес-лексику, переслідуючи різні цілі: хтось мріє про кар'єрне зростання всередині компанії, а комусь важливо розширити бізнес і вийти на міжнародний фінансовий ринок. Перш ніж почати навчання, слід розуміти, що ділова англійська онлайн…
Vocabulary
Вивчення англійської мови онлайн: fashion is my profession
Англійська онлайн – це не тільки зручний формат, але і тренд. У прогресивних людей на жодну мить не виникне сумнівів у тому, що курси англійської online настільки ж ефективні, як і заняття в мовних школах. Вони багато в чому випереджають звичні уроки. Тому у вивченні англійської мови онлайн -…
НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА ШКІЛ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
Контакти

Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82


 

ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.