тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 04.01.2021

Курси, репетитори, підручники: як вчити англійську

Автор: Олена Задворна

Можна займатися на курсах англійської чи з репетитором кілька років – і так й не побачити результату, а можна відчути прогрес уже з першого уроку. Головне – не помилитися, обираючи курси англійської мови, щоб не витратити зусилля, час і гроші даремно.

 

Курси, репетитори, підручники: як вчити англійську
Вивчайте англійську швидко й ефективно

Як краще вивчати англійську: з репетитором або на курсах?

Універсальної відповіді на запитання про те, як краще вивчати англійську: з репетитором або на курсах – немає. Кожен для себе підбирає спосіб і викладачів. Вивчити іноземну мову можна і самостійно, якщо ви впевнені в своїй організованості й цілі. Перед вибором дайте відповіді на кілька запитань: скільки часу і грошей готові інвестувати в навчання, де зручніше займатися і яка мета навчання.

  1. Курси англійської

Мовні курси – найлегший спосіб досягти мети. Обравши хорошу школу, ви одразу отримуєте досвідченого викладача, розроблену методистами програму, правильно підібрані матеріали і підручник, а також групу людей вашого ж рівня для розмовної практики. Вартість курсів різна, але зазвичай нижча за вартість індивідуальних занять із репетитором.

  1. Репетитор

Знайти гарного репетитора ще важче, ніж курси. У мовних школах з хорошою репутацією викладачі зазвичай проходять серйозний відбір. Репетитори ж працюють на себе, і оцінити їх кваліфікацію можна тільки за відгуками. Вартість занять у репетитора зазвичай висока. Серед переваг – всю увагу на уроці викладач приділяє студенту, а також підбирає програму за індивідуальними запитами. При цьому практики спілкування з різними людьми буде не вистачати. Компенсувати це можна розмовними клубами і спілкуванням у соціальних мережах.

Підручники з англійської

На курсах англійської зазвичай використовують підручники, написані британськими або американськими методистами, наприклад, Market Leader, Business Result. У деяких мережах мовних шкіл підручники авторські, методисти та педагоги розробляють, допрацьовують і вдосконалюють їх, спираючись на досвід викладання українським студентам.

Що дають курси англійської?

Курси англійської дають, в першу чергу, систематичність і регулярність у вивченні мови. Викладачі направляють процес і завжди допоможуть, виправлять, підкажуть. На відміну від самостійного навчання, у вас завжди буде можливість поставити запитання, попрактикуватися. Ви будете йти до мети поступово, набираючи необхідні знання.

 

Курси, репетитори, підручники: як вчити англійську - 2

Скільки потрібно ходити на курси англійської?

На курси англійської потрібно ходити, поки не відчуєте, що досягли мети. Період навчання залежить від рівня знань, з яким прийшов студент, від інтенсивності занять і кінцевої мети. Так, на навчання англійської на курсах може піти від місяця до кількох років. Потрібен швидкий результат? Обирайте інтенсивні курси і займайтеся щодня. Хочете підтримувати свій рівень? Займайтеся раз або два на тиждень або відвідуйте розмовні клуби.

Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.