тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 23.03.2020

Курси банківської англійської: кому, для чого, як?

Автор: Юлія Блажевич

Англійську для банкірів викладають тим, хто прагне почати свою кар'єру у великій міжнародній фінансовій компанії або банку. А ще хороші фінансові фірми ведуть свою звітність так, щоб вона відповідала міжнародним стандартам. Допомогти тут може тільки фінансова англійська.

Курси банківського англійської
Ким би ти не був – будь кращим

Навіщо знати англійську тим, хто працює в банківській сфері?

 1. Вести перемовини з іноземними інвесторами, а також залучати кошти для своїх нових проєктів.
 2. Правильно складати звіти.
 3. Знати і розуміти всі нові форми управлінського аналізу, контролювати бізнес-процеси.

Які знання дають курси для фінансистів і банкірів?

На курсах англійської для людей, які працюють у банківській справі, розглядають такі теми:

 • обмін і види валют;
 • банківські інвестиції;
 • аудит, фінансова звітність, оподаткування;
 • функції і структура банку;
 • кредити та депозити;
 • світова економіка і темпи її розвитку.

Займаючись вивченням банківської англійської, можете бути впевненими, що ви ознайомитеся з усіма фінансовими документами та обліком робочого процесу за міжнародними стандартами і вимогами. Також специфічна англійська допоможе розвивати комунікативні навички і розширити лексичний запас і банківську термінологію.

Якщо вивчати англійську для банкірів на англомовних курсах, то можна отримати додаткову практику банківського працівника.

 1. Переговори. Цей підвид англійської допоможе отримати практику для того, щоб успішно вести перемовини з партнерами й отримувати інвестиції.
   
 2. Презентація. Можливість навчитися створенню презентацій на основі отриманої інформації, звітів і розрахунків.
   
 3. Бізнес-зустріч. Знаючи всі необхідні вимоги та володіючи великим лексичним запасом, ви зможете проводити зустрічі із зарубіжними колегами і партнерами, дискутувати з ними.

Де використовуються знання фінансової англійської?

У першу чергу, банківську англійську використовує керівництво вищої ланки і топ-менеджмент. Саме вони беруть участь у переговорах, конференціях і семінарах. Під час спілкування із зарубіжними партнерами можна обійтися без перекладача. Адже знайти кваліфікованого синхронного перекладача, який ще й добре ознайомлений із банківською тематикою, не так уже й просто.

Читайте також:
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
Business
Особливості англійської для логістів
Ділова англійська, присвячена логістиці – один із найбільш затребуваних напрямів у вивченні іноземної для роботи. І це не дивно, адже саме в цій сфері ефективна комунікація між співробітниками, партнерами та клієнтами грає найважливішу роль. Зміст 1. Англійська для логістів – професійне…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.