тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 23.03.2020

Курси банківської англійської: кому, для чого, як?

Автор: Юлія Блажевич

Англійську для банкірів викладають тим, хто прагне почати свою кар'єру у великій міжнародній фінансовій компанії або банку. А ще хороші фінансові фірми ведуть свою звітність так, щоб вона відповідала міжнародним стандартам. Допомогти тут може тільки фінансова англійська.

Курси банківського англійської
Ким би ти не був – будь кращим

Навіщо знати англійську тим, хто працює в банківській сфері?

 1. Вести перемовини з іноземними інвесторами, а також залучати кошти для своїх нових проєктів.
 2. Правильно складати звіти.
 3. Знати і розуміти всі нові форми управлінського аналізу, контролювати бізнес-процеси.

Які знання дають курси для фінансистів і банкірів?

На курсах англійської для людей, які працюють у банківській справі, розглядають такі теми:

 • обмін і види валют;
 • банківські інвестиції;
 • аудит, фінансова звітність, оподаткування;
 • функції і структура банку;
 • кредити та депозити;
 • світова економіка і темпи її розвитку.

Займаючись вивченням банківської англійської, можете бути впевненими, що ви ознайомитеся з усіма фінансовими документами та обліком робочого процесу за міжнародними стандартами і вимогами. Також специфічна англійська допоможе розвивати комунікативні навички і розширити лексичний запас і банківську термінологію.

Якщо вивчати англійську для банкірів на англомовних курсах, то можна отримати додаткову практику банківського працівника.

 1. Переговори. Цей підвид англійської допоможе отримати практику для того, щоб успішно вести перемовини з партнерами й отримувати інвестиції.
   
 2. Презентація. Можливість навчитися створенню презентацій на основі отриманої інформації, звітів і розрахунків.
   
 3. Бізнес-зустріч. Знаючи всі необхідні вимоги та володіючи великим лексичним запасом, ви зможете проводити зустрічі із зарубіжними колегами і партнерами, дискутувати з ними.

Де використовуються знання фінансової англійської?

У першу чергу, банківську англійську використовує керівництво вищої ланки і топ-менеджмент. Саме вони беруть участь у переговорах, конференціях і семінарах. Під час спілкування із зарубіжними партнерами можна обійтися без перекладача. Адже знайти кваліфікованого синхронного перекладача, який ще й добре ознайомлений із банківською тематикою, не так уже й просто.

Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
FYI й інші абревіатури: розшифровка
Навіть людина, далека від англійської мови, напевно знає два найпопулярніші скорочення в бізнес-листуванні: FYI (for your information – зазвичай це імейл, який пересилається комусь для інформації та не вимагає жодних дій) і ASAP (as soon as possible – якомога швидше). Якщо специфічні фрази…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.