тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 31.01.2020

Як швидко вивчити англійську для стюардес

Автор: Юлія Блажевич

Бортпровідник – для багатьох професія мрії, обійтися в якій без знання англійської неможливо. Англійська для стюардес – це необхідна вимога для всіх тих, хто мріє літати на престижних рейсах міжнародного класу.

Що має включати в себе англійська для бортпровідників?

1. Уміння вітати пасажирів, пропонувати їм допомогу, виявляти їхні проблеми, заспокоювати в стресових ситуаціях, а також приносити вибачення за затримку рейсу.

2. Розуміти й уміти описувати проблеми зі здоров'ям пасажира, а також надавати медичну допомогу. Тут знання англійської бортпровідників особливо стануть у пригоді.

3. Повідомляти всі наземні служби за необхідності, а також агентів із реєстрації пасажирів рейсу.

4. Зуміти описати різні типи літаків, підказати туристам місцезнаходження визначних пам'яток, показувати їм напрямок, а також місця розташування аеропорту.

5. Описувати їжу, напої та розповідати про вимоги до харчування.

Що має включати в себе англійська для бортпровідників?
Бортпровідникам англійська знадобиться в дуже багатьох робочих ситуаціях

Готуючись до співбесіди англійською мовою, майбутньому стюарду або бортпровіднику достатньо вивчити відповіді на найпоширеніші запитання. Але для повноцінної роботи обійтися без знання англійської неможливо через велику кількість непередбачених ситуацій.

Важливість чіткої вимови

Вивчаючи англійську для стюардес, враховуйте чіткість вимови. Щоб передати пасажирам інформацію, бортпровідники використовують спеціальні мікрофони, які спотворюють мову та роблять її мало зрозумілою для пасажирів. Говорити потрібно повільно, розбірливо, вимовляючи кожне слово так, щоб усі, хто сидить у літаку, могли її почути і зрозуміти. У цьому допоможе практика в вимові.

Як прискорити вивчення англійської для бортпровідників?

Щоб підтягнути професійну лексику, зверніть увагу на такі блоги та книги.

1. Підручник Aviation English. Це книга з вивчення англійської для стюардес із диском і навчальними матеріалами. Придбати її можна практично в будь-якому книжковому магазині. Вона допоможе швидко вивчити англійську бортпровідників.

2. Вузькоспеціалізовані курси, призначені спеціально для авіаційної англійської. Професійні викладачі та носії мови зможуть швидко навчитися іноземної з усіма специфічними термінами та жаргоном, користуватися яким можна в будь-якій авіакомпанії міжнародного рівня.

3. Оксфордський підручник English for Aviation із диском.

4. Блог Global Aviation English. Аудиторія цього блогу – люди, які хочуть пов'язати своє життя з авіацією. Англійську для стюардес тут допоможуть поліпшити різні навчальні матеріали, статті та вправи для майбутніх бортпровідників, льотчиків, пілотів і так далі. Також у блозі є розділ, де будь-який охочий зможе попрактикувати свою розмовну мову та навіть підготуватися до майбутньої співбесіди.

Як швидко вивчити англійську для стюардес

Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.