тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary, Business. 27.02.2020

Які знання дає бізнес - курс англійської мови?

Автор: Юлія Блажевич

Бізнес-курс англійської мови – це важлива частина англійської в контексті різних робочих ситуацій. Це програма навчання, яку варто пройти всім діловим людям. Досягти успіхів на курсі бізнес-англійської в Києві можна тільки завдяки практиці. Оволодіти цими навичками за один день не вдається нікому.

Які знання дає бізнес-курс англійської мови?
Для виходу на міжнародний ринок мало знати особливості ведення бізнесу

Навіщо потрібен бізнес-курс англійської мови?

На курсах бізнес-англійської в Києві ви дізнаєтеся, що існують певні фрази та слова, які використовуються тільки в бізнес-сфері. У повсякденному житті ці слова звучали б дуже дивно. А ось у бізнес-середовищі використання подібних фраз говорить про освіченість людини та її вміння чітко висловлювати свої думки і грамотно вести діалог.

Наприклад, на курсі бізнес-англійської мови вам скажуть, що слово permission можна замінити на authorization; словосполучення majority opinion на consensus; а замість completed product у бізнес-сфері використовується deliverable.

Київські курси бізнес-англійської призначені для людей, у яких є свій бізнес або які працюють/планують працювати в міжнародних компаніях. Основним завданням навчання є допомога фахівцям у використанні англійської мови в професійній практиці. Після навчання з'являться нові знання, навички та вміння:

 • написання резюме;
 • презентація власної компанії;
 • грамотне спілкування в офісі;
 • спілкування під час закордонних відряджень;
 • залагодження конфліктів, які можуть виникнути через непорозуміння, в тому числі з причини мовного бар'єру;
 • успішне проходження співбесід;
 • доречне використання сленгу та фразових дієслів;
 • курс бізнес-англійської мови дасть можливість спілкування на тему економіки, фінансів і розвитку бізнесу;
 • складання грамотних ділових листів із використанням правильних абревіатур.

Що може допомогти у вивченні мови?

 1. Крім курсів бізнес-англійської в Києві, можна також користуватися допоміжною літературою і ґаджетами.
   
 2. Не зайвим буде переглядати короткі відео, а також фільми англійською мовою. Це дуже ефективно, а головне – безкоштовно.
   
 3. Зараз в інтернеті є величезна кількість підручників з ділової англійської як вітчизняних, так і зарубіжних авторів. Вчитися за ним самостійно буде досить складно, але доповнити ними навчання буде досить грамотним рішенням.
   
 4. За можливості занурювати себе я англомовне середовище, спілкуватися з носіями мови або ж просто хоча б раз на тиждень говорити зі своєю сім'єю виключно іноземною.
Читайте також:
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
Business
Медична англійська: де вчити профільну лексику
Знання медичної англійської необхідне фахівцям сфери охорони здоров'я для таких цілей як стажування та робота за кордоном, відвідування міжнародних конференцій, спілкування з зарубіжними колегами, читання профільних новин, літератури тощо. Вивчення профільної іноземної мови включає в себе поповнення…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.