тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary, Business. 27.02.2020

Які знання дає бізнес - курс англійської мови?

Автор: Юлія Блажевич

Бізнес-курс англійської мови – це важлива частина англійської в контексті різних робочих ситуацій. Це програма навчання, яку варто пройти всім діловим людям. Досягти успіхів на курсі бізнес-англійської в Києві можна тільки завдяки практиці. Оволодіти цими навичками за один день не вдається нікому.

Які знання дає бізнес-курс англійської мови?
Для виходу на міжнародний ринок мало знати особливості ведення бізнесу

Навіщо потрібен бізнес-курс англійської мови?

На курсах бізнес-англійської в Києві ви дізнаєтеся, що існують певні фрази та слова, які використовуються тільки в бізнес-сфері. У повсякденному житті ці слова звучали б дуже дивно. А ось у бізнес-середовищі використання подібних фраз говорить про освіченість людини та її вміння чітко висловлювати свої думки і грамотно вести діалог.

Наприклад, на курсі бізнес-англійської мови вам скажуть, що слово permission можна замінити на authorization; словосполучення majority opinion на consensus; а замість completed product у бізнес-сфері використовується deliverable.

Київські курси бізнес-англійської призначені для людей, у яких є свій бізнес або які працюють/планують працювати в міжнародних компаніях. Основним завданням навчання є допомога фахівцям у використанні англійської мови в професійній практиці. Після навчання з'являться нові знання, навички та вміння:

 • написання резюме;
 • презентація власної компанії;
 • грамотне спілкування в офісі;
 • спілкування під час закордонних відряджень;
 • залагодження конфліктів, які можуть виникнути через непорозуміння, в тому числі з причини мовного бар'єру;
 • успішне проходження співбесід;
 • доречне використання сленгу та фразових дієслів;
 • курс бізнес-англійської мови дасть можливість спілкування на тему економіки, фінансів і розвитку бізнесу;
 • складання грамотних ділових листів із використанням правильних абревіатур.

Що може допомогти у вивченні мови?

 1. Крім курсів бізнес-англійської в Києві, можна також користуватися допоміжною літературою і ґаджетами.
   
 2. Не зайвим буде переглядати короткі відео, а також фільми англійською мовою. Це дуже ефективно, а головне – безкоштовно.
   
 3. Зараз в інтернеті є величезна кількість підручників з ділової англійської як вітчизняних, так і зарубіжних авторів. Вчитися за ним самостійно буде досить складно, але доповнити ними навчання буде досить грамотним рішенням.
   
 4. За можливості занурювати себе я англомовне середовище, спілкуватися з носіями мови або ж просто хоча б раз на тиждень говорити зі своєю сім'єю виключно іноземною.
Читайте також:
Vocabulary
Три ресурси, де краще вчити англійську онлайн
Якщо ви ставите собі за мету максимально швидко вивчити англійську мову, на додаток до курсів краще використовувати помічників. Ми маємо на увазі онлайн-ресурси для вивчення нових слів і граматики, практики розмовної мови. Оскільки в інтернеті дуже багато подібних джерел знань, ми вирішили сконцентрувати…
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
FYI й інші абревіатури: розшифровка
Навіть людина, далека від англійської мови, напевно знає два найпопулярніші скорочення в бізнес-листуванні: FYI (for your information – зазвичай це імейл, який пересилається комусь для інформації та не вимагає жодних дій) і ASAP (as soon as possible – якомога швидше). Якщо специфічні фрази…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.