тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Vocabulary, Business. 27.02.2020

Які знання дає бізнес - курс англійської мови?

Автор: Юлія Блажевич

Бізнес-курс англійської мови – це важлива частина англійської в контексті різних робочих ситуацій. Це програма навчання, яку варто пройти всім діловим людям. Досягти успіхів на курсі бізнес-англійської в Києві можна тільки завдяки практиці. Оволодіти цими навичками за один день не вдається нікому.

Які знання дає бізнес-курс англійської мови?
Для виходу на міжнародний ринок мало знати особливості ведення бізнесу

Навіщо потрібен бізнес-курс англійської мови?

На курсах бізнес-англійської в Києві ви дізнаєтеся, що існують певні фрази та слова, які використовуються тільки в бізнес-сфері. У повсякденному житті ці слова звучали б дуже дивно. А ось у бізнес-середовищі використання подібних фраз говорить про освіченість людини та її вміння чітко висловлювати свої думки і грамотно вести діалог.

Наприклад, на курсі бізнес-англійської мови вам скажуть, що слово permission можна замінити на authorization; словосполучення majority opinion на consensus; а замість completed product у бізнес-сфері використовується deliverable.

Київські курси бізнес-англійської призначені для людей, у яких є свій бізнес або які працюють/планують працювати в міжнародних компаніях. Основним завданням навчання є допомога фахівцям у використанні англійської мови в професійній практиці. Після навчання з'являться нові знання, навички та вміння:

 • написання резюме;
 • презентація власної компанії;
 • грамотне спілкування в офісі;
 • спілкування під час закордонних відряджень;
 • залагодження конфліктів, які можуть виникнути через непорозуміння, в тому числі з причини мовного бар'єру;
 • успішне проходження співбесід;
 • доречне використання сленгу та фразових дієслів;
 • курс бізнес-англійської мови дасть можливість спілкування на тему економіки, фінансів і розвитку бізнесу;
 • складання грамотних ділових листів із використанням правильних абревіатур.

Що може допомогти у вивченні мови?

 1. Крім курсів бізнес-англійської в Києві, можна також користуватися допоміжною літературою і ґаджетами.
   
 2. Не зайвим буде переглядати короткі відео, а також фільми англійською мовою. Це дуже ефективно, а головне – безкоштовно.
   
 3. Зараз в інтернеті є величезна кількість підручників з ділової англійської як вітчизняних, так і зарубіжних авторів. Вчитися за ним самостійно буде досить складно, але доповнити ними навчання буде досить грамотним рішенням.
   
 4. За можливості занурювати себе я англомовне середовище, спілкуватися з носіями мови або ж просто хоча б раз на тиждень говорити зі своєю сім'єю виключно іноземною.
Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Vocabulary
Англійська для IT: навчальні ресурси для програмістів
Англійська для програмістів включає в себе вивчення профільної термінології, професійного сленгу, розмовних фраз, правил листування та ділового спілкування. Добре володіння англійською для IT необхідно, щоб розуміти й працювати з технічною документацією та інструкціями, бути в курсі останніх профільних…
Business
Ділова англійська: фрази для бізнесменів і не лише
Носії англійської мови, розмовляючи з бізнес-партнерами або колегами, звучать професійно та ввічливо. Ділова англійська, фрази з якої використовуються на різних зустрічах, переговорах і в листуванні, дозволяє досягти такого ефекту. Правильно говорити в кожній ситуації – ціле мистецтво. Є думка,…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.