тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 16.09.2020

Як обрати найкращі дистанційні курси англійської мови?

Автор: Юлія Григоренко

Якщо ви плануєте колись спробувати дистанційне навчання англійської, радимо вже придивлятися до навчальних програм. Адже іноземна мова розширює світогляд, корисна в побуті, а також дозволяє масштабувати бізнес. Навчання в мережі поширене, проте далеко не всі варіанти відповідають вимогам і очікуванням студентів. Як же знайти найкращі дистанційні курси англійської мови і не розчаруватися у виборі? Давайте розбиратися. 

Як обрати найкращі дистанційні курси англійської мови?
Перш ніж шукати найкращі дистанційні курси з англійської мови, визначте мету навчання

Мета вивчення англійської

Визначте, навіщо вам потрібна іноземна мова. Коли позначили цілі, можна починати пошук найкращих дистанційних курсів з англійської мови. Які бувають види уроків?

 • Класичні. Викладач акцентує увагу не тільки на граматиці, лексиці, а розвиває навички учнів рівноцінно.
   
 • Розмовні. Основний акцент роблять на розвитку мови, правильній вимові слів, інтонуванні. 
   
 • Спеціалізовані. Рекомендовані студентам, які планують складати міжнародні іспити ELTS, TOEFL, CAE, GMAT, GRE та ін. 
   
 • Бізнес-курси. Репетитор навчить вас правил ділового етикету, навчить складати ділові листи, презентації. У результаті ви поповните словниковий запас спеціалізованими термінами, зможете вести ділові переговори, укладати успішні контракти з іноземними партнерами.
   
 • Інтенсивні. Для охочих вивчити іноземну мову за рекордно короткі терміни. Інтенсивна програма найкращих дистанційних курсів англійської мови складається приблизно з 4 занять на тиждень. 
   
 • Технічні. Підходять представникам певної сфери діяльності. Уроки спрямовані на поглиблене вивчення термінології в певній професійній області.

Тепер підібрати найкращі курси англійської мови дистанційно набагато простіше.

Як обрати найкращі дистанційні курси англійської мови?

Правила вибору онлайн - курсів з англійської 

Що слід враховувати під час вибору школи, щоб не розчаруватися в системі онлайн - освіти?

 1. Безкоштовне пробне заняття. Погодьтеся, важко зважитися на покупку серйозного курсу. Безкоштовний перший урок – хороша можливість переконатися в правильності свого вибору.
   
 2. Договір. Уважно читайте умови договору. З'ясуйте, за яких умов вам повернуть гроші за навчання і чи повернуть взагалі.
   
 3. Якщо викладач не пропонує визначити рівень знань – це ще один привід насторожитися. На початковому етапі потрібно розуміти, які прогалини в знаннях слід заповнити в першу чергу. Не можна збирати в одну групу студентів з різним рівнем англійської.
   
 4. Наявність у викладача профільної вищої освіти обов'язкова. Не соромтеся уточнити, якими методиками володіє репетитор, який його досвід роботи. Можливо, вчитель – автор власних програм, які показують хороші результати студентів? Це також буде плюсом під час вибору мовної школи.

Знайти хороші курси не так важко, як здається. Головне – довіряйте авторитетним компаніям.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.