тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 16.09.2020

Як обрати найкращі дистанційні курси англійської мови?

Автор: Юлія Григоренко

Якщо ви плануєте колись спробувати дистанційне навчання англійської, радимо вже придивлятися до навчальних програм. Адже іноземна мова розширює світогляд, корисна в побуті, а також дозволяє масштабувати бізнес. Навчання в мережі поширене, проте далеко не всі варіанти відповідають вимогам і очікуванням студентів. Як же знайти найкращі дистанційні курси англійської мови і не розчаруватися у виборі? Давайте розбиратися. 

Як обрати найкращі дистанційні курси англійської мови?
Перш ніж шукати найкращі дистанційні курси з англійської мови, визначте мету навчання

Мета вивчення англійської

Визначте, навіщо вам потрібна іноземна мова. Коли позначили цілі, можна починати пошук найкращих дистанційних курсів з англійської мови. Які бувають види уроків?

 • Класичні. Викладач акцентує увагу не тільки на граматиці, лексиці, а розвиває навички учнів рівноцінно.
   
 • Розмовні. Основний акцент роблять на розвитку мови, правильній вимові слів, інтонуванні. 
   
 • Спеціалізовані. Рекомендовані студентам, які планують складати міжнародні іспити ELTS, TOEFL, CAE, GMAT, GRE та ін. 
   
 • Бізнес-курси. Репетитор навчить вас правил ділового етикету, навчить складати ділові листи, презентації. У результаті ви поповните словниковий запас спеціалізованими термінами, зможете вести ділові переговори, укладати успішні контракти з іноземними партнерами.
   
 • Інтенсивні. Для охочих вивчити іноземну мову за рекордно короткі терміни. Інтенсивна програма найкращих дистанційних курсів англійської мови складається приблизно з 4 занять на тиждень. 
   
 • Технічні. Підходять представникам певної сфери діяльності. Уроки спрямовані на поглиблене вивчення термінології в певній професійній області.

Тепер підібрати найкращі курси англійської мови дистанційно набагато простіше.

Як обрати найкращі дистанційні курси англійської мови?

Правила вибору онлайн - курсів з англійської 

Що слід враховувати під час вибору школи, щоб не розчаруватися в системі онлайн - освіти?

 1. Безкоштовне пробне заняття. Погодьтеся, важко зважитися на покупку серйозного курсу. Безкоштовний перший урок – хороша можливість переконатися в правильності свого вибору.
   
 2. Договір. Уважно читайте умови договору. З'ясуйте, за яких умов вам повернуть гроші за навчання і чи повернуть взагалі.
   
 3. Якщо викладач не пропонує визначити рівень знань – це ще один привід насторожитися. На початковому етапі потрібно розуміти, які прогалини в знаннях слід заповнити в першу чергу. Не можна збирати в одну групу студентів з різним рівнем англійської.
   
 4. Наявність у викладача профільної вищої освіти обов'язкова. Не соромтеся уточнити, якими методиками володіє репетитор, який його досвід роботи. Можливо, вчитель – автор власних програм, які показують хороші результати студентів? Це також буде плюсом під час вибору мовної школи.

Знайти хороші курси не так важко, як здається. Головне – довіряйте авторитетним компаніям.

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.