тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Vocabulary, Business. 07.09.2020

Як вчити англійську онлайн з нуля: 4 поради

Автор: Дарина Козлова

Про те, що вчити англійську онлайн з нуля варто для ділової комунікації та для розвитку кар'єри, не говорив тільки ледачий. Онлайн - навчання англійської з нуля дозволяє бути більш гнучким і мобільним. Вам не потрібно хвилюватися через графік навчання або обирати між дійсно хорошими курсами і зручним місцем розташування школи. Формат онлайн - навчання англійської з нуля дозволяє зосередитися на головному – якості курсів.

Але обравши мовну школу, не забувайте, що для результативного навчання необхідне повноцінне занурення в англомовне середовище. У цьому матеріалі ми надаємо список порад, які допоможуть поліпшити рівень ділової англійської. Вони будуть корисні для тих, хто вже знайшов курси для онлайн - навчання англійської з нуля.

Правильне вітання – запорука успіху

Уміння привітатися і представитися – це той перший крок, що дозволяє справити враження на партнерів або нових колег. Не потрібно одразу розповідати про весь свій професійний шлях. Достатньо вказати, як до вас можна звертатися, в якій компанії та на якій посаді ви працюєте.

Крім того, якщо ви зайнялися онлайн - навчанням англійської з нуля, вам варто звернути увагу на відмінності між формальними та неформальними привітаннями.

Як вивчати англійську онлайн з нуля: 4 поради
Зайняті люди обирають формат онлайн - навчання англійської з нуля

Почніть вчити онлайн англійські фрази з нуля

Якщо ви вчите англійську онлайн з нуля, то вам потрібно почати з вивчення стандартних і найпростіших фраз для бізнес-комунікації. В інтернеті можна знайти безліч добірок подібних висловів як для загальної ділової англійської, так і для фахівців конкретного профілю (маркетинг, право, STEM). Важливо не просто заучувати їх, а будувати діалоги, в яких та чи інша фраза буде доречна.

Шукайте приклади текстів бізнес-комунікації

Важлива складова ділової комунікації – це письмові повідомлення та договори. Тому корисно ознайомитися з прикладами таких текстів. Їх можна знайти в інтернеті. Читаючи й аналізуючи їх, ви вивчите не тільки нові слова, а й структуру текстів і особливості ділового етикету. Якщо ви вчите ділову англійську онлайн з нуля, вам важливо бути в контексті, адже бізнес-комунікація відрізняється від повсякденного спілкування іноземною мовою.

Відпочивайте, вивчаючи ділову англійську

Ще один легкий і ефективний спосіб вивчати англійську дистанційно – це перегляд тематичних серіалів, шоу і блогів. Також, якщо ваш рівень англійської дозволяє, можна звернути увагу й на асортимент подкастів для підприємців. У таких форматах ви не тільки вчите нові слова та розумієте особливості різних акцентів, але і дізнаєтеся щось нове та корисне. Почати можна вже сьогодні, ознайомившись із нашим списком:

  • серіали: Office, House of Cards, Mad Men, Suits, Scandal;
  • шоу та фільми: Dirty Money, Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates, Something Ventured;
  • блоги: Google Business Channel, Marie Forleo, Roberto Blake, Y Combinator, Startup Grind, Stanford Graduate School of Business channel, Gary Vaynerchuk;
  • подкасти: The $100 MBA Show, Business Wars, Entrepreneurs on Fire, The 10-Minute Entrepreneur.
Читайте також:
Business
Медична англійська: де вчити профільну лексику
Знання медичної англійської необхідне фахівцям сфери охорони здоров'я для таких цілей як стажування та робота за кордоном, відвідування міжнародних конференцій, спілкування з зарубіжними колегами, читання профільних новин, літератури тощо. Вивчення профільної іноземної мови включає в себе поповнення…
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Vocabulary
Англійська для IT: навчальні ресурси для програмістів
Англійська для програмістів включає в себе вивчення профільної термінології, професійного сленгу, розмовних фраз, правил листування та ділового спілкування. Добре володіння англійською для IT необхідно, щоб розуміти й працювати з технічною документацією та інструкціями, бути в курсі останніх профільних…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.