тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary, Business. 07.09.2020

Як вчити англійську онлайн з нуля: 4 поради

Автор: Дарина Козлова

Про те, що вчити англійську онлайн з нуля варто для ділової комунікації та для розвитку кар'єри, не говорив тільки ледачий. Онлайн - навчання англійської з нуля дозволяє бути більш гнучким і мобільним. Вам не потрібно хвилюватися через графік навчання або обирати між дійсно хорошими курсами і зручним місцем розташування школи. Формат онлайн - навчання англійської з нуля дозволяє зосередитися на головному – якості курсів.

Але обравши мовну школу, не забувайте, що для результативного навчання необхідне повноцінне занурення в англомовне середовище. У цьому матеріалі ми надаємо список порад, які допоможуть поліпшити рівень ділової англійської. Вони будуть корисні для тих, хто вже знайшов курси для онлайн - навчання англійської з нуля.

Правильне вітання – запорука успіху

Уміння привітатися і представитися – це той перший крок, що дозволяє справити враження на партнерів або нових колег. Не потрібно одразу розповідати про весь свій професійний шлях. Достатньо вказати, як до вас можна звертатися, в якій компанії та на якій посаді ви працюєте.

Крім того, якщо ви зайнялися онлайн - навчанням англійської з нуля, вам варто звернути увагу на відмінності між формальними та неформальними привітаннями.

Як вивчати англійську онлайн з нуля: 4 поради
Зайняті люди обирають формат онлайн - навчання англійської з нуля

Почніть вчити онлайн англійські фрази з нуля

Якщо ви вчите англійську онлайн з нуля, то вам потрібно почати з вивчення стандартних і найпростіших фраз для бізнес-комунікації. В інтернеті можна знайти безліч добірок подібних висловів як для загальної ділової англійської, так і для фахівців конкретного профілю (маркетинг, право, STEM). Важливо не просто заучувати їх, а будувати діалоги, в яких та чи інша фраза буде доречна.

Шукайте приклади текстів бізнес-комунікації

Важлива складова ділової комунікації – це письмові повідомлення та договори. Тому корисно ознайомитися з прикладами таких текстів. Їх можна знайти в інтернеті. Читаючи й аналізуючи їх, ви вивчите не тільки нові слова, а й структуру текстів і особливості ділового етикету. Якщо ви вчите ділову англійську онлайн з нуля, вам важливо бути в контексті, адже бізнес-комунікація відрізняється від повсякденного спілкування іноземною мовою.

Відпочивайте, вивчаючи ділову англійську

Ще один легкий і ефективний спосіб вивчати англійську дистанційно – це перегляд тематичних серіалів, шоу і блогів. Також, якщо ваш рівень англійської дозволяє, можна звернути увагу й на асортимент подкастів для підприємців. У таких форматах ви не тільки вчите нові слова та розумієте особливості різних акцентів, але і дізнаєтеся щось нове та корисне. Почати можна вже сьогодні, ознайомившись із нашим списком:

  • серіали: Office, House of Cards, Mad Men, Suits, Scandal;
  • шоу та фільми: Dirty Money, Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates, Something Ventured;
  • блоги: Google Business Channel, Marie Forleo, Roberto Blake, Y Combinator, Startup Grind, Stanford Graduate School of Business channel, Gary Vaynerchuk;
  • подкасти: The $100 MBA Show, Business Wars, Entrepreneurs on Fire, The 10-Minute Entrepreneur.
Читайте також:
Vocabulary
Три ресурси, де краще вчити англійську онлайн
Якщо ви ставите собі за мету максимально швидко вивчити англійську мову, на додаток до курсів краще використовувати помічників. Ми маємо на увазі онлайн-ресурси для вивчення нових слів і граматики, практики розмовної мови. Оскільки в інтернеті дуже багато подібних джерел знань, ми вирішили сконцентрувати…
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
FYI й інші абревіатури: розшифровка
Навіть людина, далека від англійської мови, напевно знає два найпопулярніші скорочення в бізнес-листуванні: FYI (for your information – зазвичай це імейл, який пересилається комусь для інформації та не вимагає жодних дій) і ASAP (as soon as possible – якомога швидше). Якщо специфічні фрази…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.