тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary. 23.09.2020

Вивчення англійської онлайн: описуємо графіки та діаграми

Автор: Тетяна Огородник

Коли справа стосується специфічної лексики, наприклад, бізнес - англійської, онлайн вивчати її набагато простіше та дешевше. Якщо вам потрібна підготовка до участі або проведення ділових зустрічей, конференцій, презентацій, то онлайн - курси англійської мови – найзручніший варіант. Цей формат дозволяє ефективно розподіляти час між роботою, навчанням і практикою.

Вивчення англійської онлайн: описуємо графіки та діаграми

Успіх ділової презентації залежить не тільки від того, наскільки добре підготовлений матеріал, а й від виступу спікера. Усе має бути на вищому рівні: зовнішній вигляд, манера мови, стиль подачі інформації і, звичайно ж, навички англійської. Вивчення онлайн включає роботу зі словами та фразами, які допоможуть у проведенні презентації. Наприклад, ви навчитеся описувати графіки, діаграми тощо. 

Якщо ви хочете подати великий обсяг інформації зрозуміло та структуровано, то без графічних елементів вам не обійтися. Якою б важкою не була ділова англійська мова, на онлайн - курсах ви переконаєтеся, що вивчити бізнес-лексику легше, ніж здається. Досить просто вести словник, поступово вчити фрази та складати з ними речення. Почніть онлайн - вивчення англійської просто зараз:

 • line charts and graphs – лінійні діаграми та графіки;
 • bar charts – гістограми;
 • pie charts – кругові діаграми. 

На курсах англійської мови онлайн ви навчитеся запам'ятовувати слова за допомогою асоціацій. Наприклад, кругова діаграма нагадує розрізаний на шматочки пиріг. А «пиріг» це і є «pie». Записавшись на онлайн - курси англійської мови, ви з'ясуєте, що більшість слів вам уже відома. Просто раніше ви не використовували ці слова в бізнес-контексті. 

Вивчення англійської онлайн: описуємо графіки та діаграми
Вивчення онлайн англійських слів для пояснення діаграм і графіків дозволить вам успішно проводити презентації, бізнес-зустрічі та виступати на конференціях

Є низка конкретних слів і фраз, які використовують для опису й обговорення графічних зображень. Мова графіків і діаграм здебільшого пов'язана з рухом. Іншими словами, онлайн - вивчення англійської дозволить вам доступно й ефективно говорити про переміщення або відмінності між точками даних на графіку. Вони можуть бути позитивними та негативними. З їх допомогою фахівець робить прогнози на певний часовий період: місяць, квартал, рік. 

Позитивні переміщення точок даних:

 • to climb / a climb – підніматися / підйом;
 • to ascend / an ascent – сходити / сходження;
 • to rise / a rise – збільшуватися, підніматися / збільшення, підйом;
 • to improve / an improvement – покращувати / поліпшення;
 • to recover / a recover – відновлювати / відновлення;
 • to increase / an increase – збільшувати / збільшення.

Негативні переміщення точок даних:

 • to fall / a fall – падати / падіння;
 • to decline / a decline – знижуватися / зниження;
 • to decrease / a decrease – зменшуватися / зменшення;
 • to worsen / a slip – погіршуватися / погіршення, промах;
 • to deteriorate / a dip – провалитися, зіпсуватися / провал.
   


Вивчивши бізнес-лексику на онлайн - курсах англійської мови, обов'язково складайте речення з новими словами для кращого запам'ятовування.

Читайте також:
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
Business
Медична англійська: де вчити профільну лексику
Знання медичної англійської необхідне фахівцям сфери охорони здоров'я для таких цілей як стажування та робота за кордоном, відвідування міжнародних конференцій, спілкування з зарубіжними колегами, читання профільних новин, літератури тощо. Вивчення профільної іноземної мови включає в себе поповнення…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.