тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary. 23.09.2020

Вивчення англійської онлайн: описуємо графіки та діаграми

Автор: Тетяна Огородник

Коли справа стосується специфічної лексики, наприклад, бізнес - англійської, онлайн вивчати її набагато простіше та дешевше. Якщо вам потрібна підготовка до участі або проведення ділових зустрічей, конференцій, презентацій, то онлайн - курси англійської мови – найзручніший варіант. Цей формат дозволяє ефективно розподіляти час між роботою, навчанням і практикою.

Вивчення англійської онлайн: описуємо графіки та діаграми

Успіх ділової презентації залежить не тільки від того, наскільки добре підготовлений матеріал, а й від виступу спікера. Усе має бути на вищому рівні: зовнішній вигляд, манера мови, стиль подачі інформації і, звичайно ж, навички англійської. Вивчення онлайн включає роботу зі словами та фразами, які допоможуть у проведенні презентації. Наприклад, ви навчитеся описувати графіки, діаграми тощо. 

Якщо ви хочете подати великий обсяг інформації зрозуміло та структуровано, то без графічних елементів вам не обійтися. Якою б важкою не була ділова англійська мова, на онлайн - курсах ви переконаєтеся, що вивчити бізнес-лексику легше, ніж здається. Досить просто вести словник, поступово вчити фрази та складати з ними речення. Почніть онлайн - вивчення англійської просто зараз:

 • line charts and graphs – лінійні діаграми та графіки;
 • bar charts – гістограми;
 • pie charts – кругові діаграми. 

На курсах англійської мови онлайн ви навчитеся запам'ятовувати слова за допомогою асоціацій. Наприклад, кругова діаграма нагадує розрізаний на шматочки пиріг. А «пиріг» це і є «pie». Записавшись на онлайн - курси англійської мови, ви з'ясуєте, що більшість слів вам уже відома. Просто раніше ви не використовували ці слова в бізнес-контексті. 

Вивчення англійської онлайн: описуємо графіки та діаграми
Вивчення онлайн англійських слів для пояснення діаграм і графіків дозволить вам успішно проводити презентації, бізнес-зустрічі та виступати на конференціях

Є низка конкретних слів і фраз, які використовують для опису й обговорення графічних зображень. Мова графіків і діаграм здебільшого пов'язана з рухом. Іншими словами, онлайн - вивчення англійської дозволить вам доступно й ефективно говорити про переміщення або відмінності між точками даних на графіку. Вони можуть бути позитивними та негативними. З їх допомогою фахівець робить прогнози на певний часовий період: місяць, квартал, рік. 

Позитивні переміщення точок даних:

 • to climb / a climb – підніматися / підйом;
 • to ascend / an ascent – сходити / сходження;
 • to rise / a rise – збільшуватися, підніматися / збільшення, підйом;
 • to improve / an improvement – покращувати / поліпшення;
 • to recover / a recover – відновлювати / відновлення;
 • to increase / an increase – збільшувати / збільшення.

​Негативні переміщення точок даних:

 • to fall / a fall – падати / падіння;
 • to decline / a decline – знижуватися / зниження;
 • to decrease / a decrease – зменшуватися / зменшення;
 • to worsen / a slip – погіршуватися / погіршення, промах;
 • to deteriorate / a dip – провалитися, зіпсуватися / провал.
   


Вивчивши бізнес-лексику на онлайн - курсах англійської мови, обов'язково складайте речення з новими словами для кращого запам'ятовування.

Читайте також:
Business
Англійська для бухгалтерів: як вивчати мову
Знання профільної англійської відкриває перед фахівцями з різних галузей більше кар'єрних можливостей. Деяким професіоналам навіть дозволяє реалізувати свій потенціал на міжнародному ринку, наприклад, бухгалтерам. Тому багато фахівців і студентів, які тільки здобувають освіту, замислюються над вивченням…
Vocabulary
Три ресурси, де краще вчити англійську онлайн
Якщо ви ставите собі за мету максимально швидко вивчити англійську мову, на додаток до курсів краще використовувати помічників. Ми маємо на увазі онлайн-ресурси для вивчення нових слів і граматики, практики розмовної мови. Оскільки в інтернеті дуже багато подібних джерел знань, ми вирішили сконцентрувати…
Vocabulary
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.