тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 22.09.2020

Вивчаємо англійську мову онлайн: практичні поради

Автор: Юлія Григоренко

Кожен вважає за краще займатися англійською онлайн з ухилом на бізнес-лексику, переслідуючи різні цілі: хтось мріє про кар'єрне зростання всередині компанії, а комусь важливо розширити бізнес і вийти на міжнародний фінансовий ринок.

Перш ніж почати навчання, слід розуміти, що ділова англійська онлайн буває різних напрямів:

 • маркетинг;
 • менеджмент;
 • фінанси;
 • юриспруденція;
 • готельно-ресторанний бізнес;
 • розваги;
 • індустрія краси, здоров'я тощо.

Якщо на початковому етапі вивчення англійської мови онлайн важливо акцентувати увагу на загальній лексиці і граматиці, то наступний крок – обрати конкретний напрям і розвиватися в ньому.

У чому різниця між професійною та повсякденною іноземною мовою?

Мета вивчення англійської мови онлайн – вміння впевнено себе презентувати, укладати вигідні контракти із зарубіжними партнерами. Володіння усним і писемним діловим мовленням допоможе:

 • складати звіти іноземною мовою;
 • блискуче вести переговори;
 • висловлювати свою позицію, точку зору на нарадах.

Побутова мова від ділової відрізняється лексикою, темами. Мінімальні навички письма, читання, вміння викладати думки дозволяє легко почати займатися бізнес - англійською онлайн.

Вивчаємо англійську мову онлайн: практичні поради
Займатися бізнес - англійською онлайн можна з початковим рівнем знань

Заняття з англійської онлайн: основні принципи вивчення ділової іноземної мови

Якщо ви хочете записатися на курси, визначте конкретні цілі навчання. Далі, відштовхуючись від цілей і завдань, складіть чіткий план, якого ви будете дотримуватись у процесі занять з англійської онлайн. Розглянемо, як правильно й ефективно навчатися іноземної мови.

 1. Спеціалізована лексика. Не обмежуйтеся загальними фразами, словосполученнями. Розучування загальних слів корисне, проте не принесе належного результату. Фокусуйтеся на конкретних темах, що стосуються сфери діяльності, якою займаєтеся.
   
 2. Відеоконтент. Вивчення англійської мови онлайн також передбачає пошук відеороликів за певною тематикою. Звертайте увагу, як люди «тримаються» в професійному середовищі, дивіться новини, бізнес-інтерв'ю. Присвячуйте перегляду відеоконтенту лише кілька хвилин на день. Здивуєтеся, наскільки збагатиться ваш словниковий запас.
   
 3. Аудіоконтент. Регулярно прослуховуючи новини, що стосуються вашої індустрії, ви не тільки поглибите знання ділової англійської, а й розширите світогляд: першими будете в курсі нововведень, трендів, концепцій. Успішний той, хто прагне рухатись вперед.
   
 4. Вивчайте паралельно побутову та професійну лексику. Одне іншому не заважає, а тільки доповнює. Наприклад, починаючи вивчення англійської мови онлайн, одночасно вчіть слова з бізнес-тематики. І навпаки.
   
 5. Спілкуйтеся з носіями мови. Відвідуйте заходи, збори, вступайте в співтовариства. Не змарнуйте шанс прокачати розмовну мову, а також завести корисні знайомства.

Ефективне вивчення англійської мови онлайн базується на постійному вдосконаленні навичок. Не соромтеся практикуватися, навіть якщо боїтеся неправильно сформулювати речення або вимовити слово. Спілкування – перевірений спосіб подолати мовний бар'єр.

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.