тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business, Vocabulary, Grammar. 02.12.2019

Інтенсиви з англійської – це добре чи погано?

Чорне або біле? Чай або кава? Пепсі або кола? Інтенсив англійської або стандартний курс? Чим вони відрізняються? Давайте з’ясуємо.

Тут кожен приймає рішення, виходячи з наявності часу та професійної необхідності.

Швидкий результат + мінімальні тимчасові витрати = profit. Й інтенсив не означає менше. Інтенсив передбачає активну залученість у процес вивчення та більше інформації за відносно короткий проміжок часу.

Якщо стандартний курс пропонує заняття в групах по 90 хвилин двічі на тиждень, то інтенсив – це 6 годин мовної практики на тиждень. Ви можете вибрати чотири робочі дні або два вихідні залежно від своєї основної зайнятості.

Інтенсиви з англійської – це добре чи погано?

Стандартний курс

Інтенсив

4,5 місяці

2 місяці

2 заняття на тиждень

4 заняття на тиждень

вечір або ранок

вечір або ранок

2 робочі дні

4 робочі дні

2 вихідні дні

1 заняття = 90 хв

1 заняття = 90 хв

2 заняття по 90 хв

 

Чим і кому може бути корисний курс?

  • Якщо ви «засиділися» в групах Intermediate або Upper-Intermediate, то саме інтенсив і дасть різкий поштовх для виходу на новий рівень.

  • Якщо у вас давно не було розмовної практики та ваші мовні канікули, скажімо, затягнулися, то активне відновлення дозволить швидко повернутися до колишньої форми й активувати забуті навички.

  • Вибрати інтенсив саме в холодну пору року – дуже вдале рішення. Адже навесні та влітку набагато важче не піти на шашлики та не поїхати на природу з друзями, ніж взимку, коли спокус значно менше.

  • Активне занурення у вивчення англійської дозволить сфокусуватися саме на мові й не відволікатися на інші хобі, заняття.

  • Якщо ви відчуваєте, що в новому році вам точно світить підвищення, то інтенсив прекрасно підійде для такого кар'єрного повороту і, безумовно, підвищить ваш рейтинг в очах вашого оточення.

Чим і кому може бути корисний інтенсивний курс?
Коли варто вибирати інтенсив з англійської?

Про що потрібно пам'ятати?

  1. Мову неможливо вивчити за два місяці. Але її можна значно поліпшити й отримати видимий результат за короткий термін.

  2. Інтенсив – це не чарівна таблетка. Це серйозна та старанна робота як викладача, так і студента. Викладач повинен поставити «точний діагноз», тобто дізнатися, які очікування студента та його цілі – і вибрати оптимальний підхід. Студенту зі свого боку потрібно пам'ятати, що успішне вивчення мови залежить не тільки від того, що відбувається в аудиторії, а й від тієї роботи, яку він виконує вдома.

  3. Навчання на інтенсивних курсах варто запланувати на період, коли ви точно впевнені, що не поїдете до Єгипту, у вас не буде запари й авралів на роботі, а близькі зможуть терпіти вашу вечірню чи ранкову відсутність у сімейному колі.

Крім основних аргументів на користь інтенсивного курсу мови, ви оціните й інші приємні бонуси. Наприклад, такий «дикий» темп і ритм дозволить організувати свій вільний час більш якісно і навчить ставити пріоритети. Вас прокачають новими знаннями, і це буде прекрасне тренування для мозку, а регулярність занять звільнить від необхідності заучувати слова або граматику. Цілком передбачувано, що в групі будуть такі ж мотивовані студенти, як і ви, які точно знають, навіщо вони сюди прийшли.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.