тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Grammar, Vocabulary, Business. 02.12.2019

Інтенсиви з англійської – це добре чи погано?

Чорне або біле? Чай або кава? Пепсі або кола? Інтенсив англійської або стандартний курс? Чим вони відрізняються? Давайте з’ясуємо.

Тут кожен приймає рішення, виходячи з наявності часу та професійної необхідності.

Швидкий результат + мінімальні тимчасові витрати = profit. Й інтенсив не означає менше. Інтенсив передбачає активну залученість у процес вивчення та більше інформації за відносно короткий проміжок часу.

Якщо стандартний курс пропонує заняття в групах по 90 хвилин двічі на тиждень, то інтенсив – це 6 годин мовної практики на тиждень. Ви можете вибрати чотири робочі дні або два вихідні залежно від своєї основної зайнятості.

Інтенсиви з англійської – це добре чи погано?

Стандартний курс

Інтенсив

4,5 місяці

2 місяці

2 заняття на тиждень

4 заняття на тиждень

вечір або ранок

вечір або ранок

2 робочі дні

4 робочі дні

2 вихідні дні

1 заняття = 90 хв

1 заняття = 90 хв

2 заняття по 90 хв

 

Чим і кому може бути корисний курс?

  • Якщо ви «засиділися» в групах Intermediate або Upper-Intermediate, то саме інтенсив і дасть різкий поштовх для виходу на новий рівень.

  • Якщо у вас давно не було розмовної практики та ваші мовні канікули, скажімо, затягнулися, то активне відновлення дозволить швидко повернутися до колишньої форми й активувати забуті навички.

  • Вибрати інтенсив саме в холодну пору року – дуже вдале рішення. Адже навесні та влітку набагато важче не піти на шашлики та не поїхати на природу з друзями, ніж взимку, коли спокус значно менше.

  • Активне занурення у вивчення англійської дозволить сфокусуватися саме на мові й не відволікатися на інші хобі, заняття.

  • Якщо ви відчуваєте, що в новому році вам точно світить підвищення, то інтенсив прекрасно підійде для такого кар'єрного повороту і, безумовно, підвищить ваш рейтинг в очах вашого оточення.

Чим і кому може бути корисний інтенсивний курс?
Коли варто вибирати інтенсив з англійської?

Про що потрібно пам'ятати?

  1. Мову неможливо вивчити за два місяці. Але її можна значно поліпшити й отримати видимий результат за короткий термін.

  2. Інтенсив – це не чарівна таблетка. Це серйозна та старанна робота як викладача, так і студента. Викладач повинен поставити «точний діагноз», тобто дізнатися, які очікування студента та його цілі – і вибрати оптимальний підхід. Студенту зі свого боку потрібно пам'ятати, що успішне вивчення мови залежить не тільки від того, що відбувається в аудиторії, а й від тієї роботи, яку він виконує вдома.

  3. Навчання на інтенсивних курсах варто запланувати на період, коли ви точно впевнені, що не поїдете до Єгипту, у вас не буде запари й авралів на роботі, а близькі зможуть терпіти вашу вечірню чи ранкову відсутність у сімейному колі.

Крім основних аргументів на користь інтенсивного курсу мови, ви оціните й інші приємні бонуси. Наприклад, такий «дикий» темп і ритм дозволить організувати свій вільний час більш якісно і навчить ставити пріоритети. Вас прокачають новими знаннями, і це буде прекрасне тренування для мозку, а регулярність занять звільнить від необхідності заучувати слова або граматику. Цілком передбачувано, що в групі будуть такі ж мотивовані студенти, як і ви, які точно знають, навіщо вони сюди прийшли.

Читайте також:
Grammar
Active Voice & Passive Voice в англійській мові
Напевно, хоча б раз усі чули пісню Sweet Dreams (Are Made Of This). Слова в ній дуже прості й показують дві сторони людських взаємин: деякі люди хочуть вас використовувати, а інші хочуть бути використаними, деякі хочуть принижувати, а інші – бути приниженими: Some of them want to use you Some…
Vocabulary
Англійська для IT: навчальні ресурси для програмістів
Англійська для програмістів включає в себе вивчення профільної термінології, професійного сленгу, розмовних фраз, правил листування та ділового спілкування. Добре володіння англійською для IT необхідно, щоб розуміти й працювати з технічною документацією та інструкціями, бути в курсі останніх профільних…
Business
Заочне навчання англійської мови: тренуємо письмо
Головна причина, чому фахівці в певній галузі шукають варіанти заочного навчання англійської мови – це не просто бажання розвиватися, а необхідність. Тому курси ділової англійської розробляються з ухилом на прикладну користь кожного навчального матеріалу. Вихід на нові ринки для власника бізнесу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.