тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Grammar, Vocabulary, Business. 02.12.2019

Інтенсиви з англійської – це добре чи погано?

Чорне або біле? Чай або кава? Пепсі або кола? Інтенсив англійської або стандартний курс? Чим вони відрізняються? Давайте з’ясуємо.

Тут кожен приймає рішення, виходячи з наявності часу та професійної необхідності.

Швидкий результат + мінімальні тимчасові витрати = profit. Й інтенсив не означає менше. Інтенсив передбачає активну залученість у процес вивчення та більше інформації за відносно короткий проміжок часу.

Якщо стандартний курс пропонує заняття в групах по 90 хвилин двічі на тиждень, то інтенсив – це 6 годин мовної практики на тиждень. Ви можете вибрати чотири робочі дні або два вихідні залежно від своєї основної зайнятості.

Інтенсиви з англійської – це добре чи погано?

Стандартний курс

Інтенсив

4,5 місяці

2 місяці

2 заняття на тиждень

4 заняття на тиждень

вечір або ранок

вечір або ранок

2 робочі дні

4 робочі дні

2 вихідні дні

1 заняття = 90 хв

1 заняття = 90 хв

2 заняття по 90 хв

 

Чим і кому може бути корисний курс?

  • Якщо ви «засиділися» в групах Intermediate або Upper-Intermediate, то саме інтенсив і дасть різкий поштовх для виходу на новий рівень.

  • Якщо у вас давно не було розмовної практики та ваші мовні канікули, скажімо, затягнулися, то активне відновлення дозволить швидко повернутися до колишньої форми й активувати забуті навички.

  • Вибрати інтенсив саме в холодну пору року – дуже вдале рішення. Адже навесні та влітку набагато важче не піти на шашлики та не поїхати на природу з друзями, ніж взимку, коли спокус значно менше.

  • Активне занурення у вивчення англійської дозволить сфокусуватися саме на мові й не відволікатися на інші хобі, заняття.

  • Якщо ви відчуваєте, що в новому році вам точно світить підвищення, то інтенсив прекрасно підійде для такого кар'єрного повороту і, безумовно, підвищить ваш рейтинг в очах вашого оточення.

Чим і кому може бути корисний інтенсивний курс?
Коли варто вибирати інтенсив з англійської?

Про що потрібно пам'ятати?

  1. Мову неможливо вивчити за два місяці. Але її можна значно поліпшити й отримати видимий результат за короткий термін.

  2. Інтенсив – це не чарівна таблетка. Це серйозна та старанна робота як викладача, так і студента. Викладач повинен поставити «точний діагноз», тобто дізнатися, які очікування студента та його цілі – і вибрати оптимальний підхід. Студенту зі свого боку потрібно пам'ятати, що успішне вивчення мови залежить не тільки від того, що відбувається в аудиторії, а й від тієї роботи, яку він виконує вдома.

  3. Навчання на інтенсивних курсах варто запланувати на період, коли ви точно впевнені, що не поїдете до Єгипту, у вас не буде запари й авралів на роботі, а близькі зможуть терпіти вашу вечірню чи ранкову відсутність у сімейному колі.

Крім основних аргументів на користь інтенсивного курсу мови, ви оціните й інші приємні бонуси. Наприклад, такий «дикий» темп і ритм дозволить організувати свій вільний час більш якісно і навчить ставити пріоритети. Вас прокачають новими знаннями, і це буде прекрасне тренування для мозку, а регулярність занять звільнить від необхідності заучувати слова або граматику. Цілком передбачувано, що в групі будуть такі ж мотивовані студенти, як і ви, які точно знають, навіщо вони сюди прийшли.

Читайте також:
Vocabulary
Англійська для IT: навчальні ресурси для програмістів
Англійська для програмістів включає в себе вивчення профільної термінології, професійного сленгу, розмовних фраз, правил листування та ділового спілкування. Добре володіння англійською для IT необхідно, щоб розуміти й працювати з технічною документацією та інструкціями, бути в курсі останніх профільних…
Business
Заочне навчання англійської мови: тренуємо письмо
Головна причина, чому фахівці в певній галузі шукають варіанти заочного навчання англійської мови – це не просто бажання розвиватися, а необхідність. Тому курси ділової англійської розробляються з ухилом на прикладну користь кожного навчального матеріалу. Вихід на нові ринки для власника бізнесу…
Grammar
Вчимо граматику англійської мови онлайн через читання
Кожен, хто починає вивчати англійську онлайн, фокусується на правописі, збільшенні словникового запасу й вимові. Не варто недооцінювати заняття з граматики, адже вони необхідні тим, хто хоче писати й говорити досконало, як справжні англійці.  Якщо ви любите читати – це ваша незаперечна перевага.…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.