тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Business. 20.04.2020

Інтенсивна бізнес англійська – швидкий результат

Автор: Тетяна Огородник

На носі співбесіда до міжнародної компанії, а ваша бізнес - англійська залишає бажати кращого? Ситуація не з легких, але ми спробуємо вам допомогти! Якщо ваш час обмежений, але ви рішуче налаштовані поліпшити свої навички, то бізнес - англійська формату «інтенсив» – саме те, що вам потрібно. У найкоротші терміни професійні викладачі допоможуть вам опанувати специфічну ділову лексику, яка дозволить:

  • без проблем спілкуватися з іноземними партнерами та колегами;
  • вести ділові переговори;
  • оперативно й успішно вирішувати конфліктні ситуації;
  • розуміти контракти міжнародного зразка.

Інтенсивна бізнес - англійська – це повне занурення в тонкощі мови, які допоможуть у досягненні ваших цілей. Уроки розроблені так, щоб практикуватися з учнями в реальних робочих ситуаціях, у яких вони зможуть використовувати отримані знання. Можете бути впевнені, що ваш бізнес - інгліш обов'язково справить потрібне враження. Це потужний інструмент, який стосується широкого спектру різних сфер діяльності, таких як маркетинг, логістика, фінанси, менеджмент тощо. 

Інтенсивна бізнес - англійська – результат у найкоротші терміни
Інтенсивна бізнес - англійська – для тих, хто не звик чекати!

Нерідко компанії вимагають підтвердження рівня володіння іноземною мовою. Пройшовши навчання бізнес - англійської та отримавши сертифікат, ви зможете прикласти його до свого резюме, що тільки підвищить ваші шанси зайняти бажану вакансію. Цей документ буде вказувати на те, що ваш бізнес - інгліш досить хороший для того, щоб успішно робити й вести презентації, спілкуватися по телефону з партнерами й особисто брати участь у ділових переговорах, писати листи англійською, організовувати конференції тощо. Сертифікат бізнес - англійської – це вагомий аргумент, який поставить вас у більш вигідну позицію серед конкурентів на аналогічну вакансію. 

Але щоб успішно показати себе на співбесіді та вразити роботодавців своїми навичками, уважно ставтеся до вибору курсів. Якщо ви зупинилися на програмі «інтенсив», бізнес - англійська має бути тісно пов'язана з вашою діяльністю. Так, крім стандартних фраз, зворотів і формулювань ділової комунікації, ви вивчите більше специфічної лексики. Завдяки цьому ви переконаєте потенційних роботодавців, що є висококваліфікованим фахівцем у своїй сфері. 

Також шукайте альтернативні джерела бізнес - інглішу. Це можуть бути:

  • публікації в англомовній пресі;
  • бізнес-статистика;
  • аудіо- та відеовиступи авторитетних бізнесменів.

Бізнес - англійська формату «інтенсив» ставить перед собою дуже амбітне завдання – у найкоротші терміни надати учням велику кількість інформації. Викладачі роблять все від них залежне, але за ваші результати, в першу чергу, відповідаєте ви. Чітко позначте свої цілі, мотивацію, виділіть час на навчання бізнес - англійської – і сертифікат у ваших руках!

Читайте також:
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
Добірка ресурсів для вивчення фінансової англійської
Знання профільної англійської мови відкриває перед фахівцями більше можливостей, дозволяє знайти роботу за кордоном або в міжнародній компанії, допомагає завжди залишатися в курсі світових тенденцій і спілкуватися із зарубіжними колегами. Самостійні заняття й навчання на курсах фінансової англійської…
Vocabulary
Англійська для IT: навчальні ресурси для програмістів
Англійська для програмістів включає в себе вивчення профільної термінології, професійного сленгу, розмовних фраз, правил листування та ділового спілкування. Добре володіння англійською для IT необхідно, щоб розуміти й працювати з технічною документацією та інструкціями, бути в курсі останніх профільних…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.