тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 20.04.2020

Інтенсивна бізнес англійська – швидкий результат

Автор: Тетяна Огородник

На носі співбесіда до міжнародної компанії, а ваша бізнес - англійська залишає бажати кращого? Ситуація не з легких, але ми спробуємо вам допомогти! Якщо ваш час обмежений, але ви рішуче налаштовані поліпшити свої навички, то бізнес - англійська формату «інтенсив» – саме те, що вам потрібно. У найкоротші терміни професійні викладачі допоможуть вам опанувати специфічну ділову лексику, яка дозволить:

  • без проблем спілкуватися з іноземними партнерами та колегами;
  • вести ділові переговори;
  • оперативно й успішно вирішувати конфліктні ситуації;
  • розуміти контракти міжнародного зразка.

Інтенсивна бізнес - англійська – це повне занурення в тонкощі мови, які допоможуть у досягненні ваших цілей. Уроки розроблені так, щоб практикуватися з учнями в реальних робочих ситуаціях, у яких вони зможуть використовувати отримані знання. Можете бути впевнені, що ваш бізнес - інгліш обов'язково справить потрібне враження. Це потужний інструмент, який стосується широкого спектру різних сфер діяльності, таких як маркетинг, логістика, фінанси, менеджмент тощо. 

Інтенсивна бізнес - англійська – результат у найкоротші терміни
Інтенсивна бізнес - англійська – для тих, хто не звик чекати!

Нерідко компанії вимагають підтвердження рівня володіння іноземною мовою. Пройшовши навчання бізнес - англійської та отримавши сертифікат, ви зможете прикласти його до свого резюме, що тільки підвищить ваші шанси зайняти бажану вакансію. Цей документ буде вказувати на те, що ваш бізнес - інгліш досить хороший для того, щоб успішно робити й вести презентації, спілкуватися по телефону з партнерами й особисто брати участь у ділових переговорах, писати листи англійською, організовувати конференції тощо. Сертифікат бізнес - англійської – це вагомий аргумент, який поставить вас у більш вигідну позицію серед конкурентів на аналогічну вакансію. 

Але щоб успішно показати себе на співбесіді та вразити роботодавців своїми навичками, уважно ставтеся до вибору курсів. Якщо ви зупинилися на програмі «інтенсив», бізнес - англійська має бути тісно пов'язана з вашою діяльністю. Так, крім стандартних фраз, зворотів і формулювань ділової комунікації, ви вивчите більше специфічної лексики. Завдяки цьому ви переконаєте потенційних роботодавців, що є висококваліфікованим фахівцем у своїй сфері. 

Також шукайте альтернативні джерела бізнес - інглішу. Це можуть бути:

  • публікації в англомовній пресі;
  • бізнес-статистика;
  • аудіо- та відеовиступи авторитетних бізнесменів.

Бізнес - англійська формату «інтенсив» ставить перед собою дуже амбітне завдання – у найкоротші терміни надати учням велику кількість інформації. Викладачі роблять все від них залежне, але за ваші результати, в першу чергу, відповідаєте ви. Чітко позначте свої цілі, мотивацію, виділіть час на навчання бізнес - англійської – і сертифікат у ваших руках!

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.