тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 20.04.2020

Інтенсивна бізнес англійська – швидкий результат

Автор: Тетяна Огородник

На носі співбесіда до міжнародної компанії, а ваша бізнес - англійська залишає бажати кращого? Ситуація не з легких, але ми спробуємо вам допомогти! Якщо ваш час обмежений, але ви рішуче налаштовані поліпшити свої навички, то бізнес - англійська формату «інтенсив» – саме те, що вам потрібно. У найкоротші терміни професійні викладачі допоможуть вам опанувати специфічну ділову лексику, яка дозволить:

  • без проблем спілкуватися з іноземними партнерами та колегами;
  • вести ділові переговори;
  • оперативно й успішно вирішувати конфліктні ситуації;
  • розуміти контракти міжнародного зразка.

Інтенсивна бізнес - англійська – це повне занурення в тонкощі мови, які допоможуть у досягненні ваших цілей. Уроки розроблені так, щоб практикуватися з учнями в реальних робочих ситуаціях, у яких вони зможуть використовувати отримані знання. Можете бути впевнені, що ваш бізнес - інгліш обов'язково справить потрібне враження. Це потужний інструмент, який стосується широкого спектру різних сфер діяльності, таких як маркетинг, логістика, фінанси, менеджмент тощо. 

Інтенсивна бізнес - англійська – результат у найкоротші терміни
Інтенсивна бізнес - англійська – для тих, хто не звик чекати!

Нерідко компанії вимагають підтвердження рівня володіння іноземною мовою. Пройшовши навчання бізнес - англійської та отримавши сертифікат, ви зможете прикласти його до свого резюме, що тільки підвищить ваші шанси зайняти бажану вакансію. Цей документ буде вказувати на те, що ваш бізнес - інгліш досить хороший для того, щоб успішно робити й вести презентації, спілкуватися по телефону з партнерами й особисто брати участь у ділових переговорах, писати листи англійською, організовувати конференції тощо. Сертифікат бізнес - англійської – це вагомий аргумент, який поставить вас у більш вигідну позицію серед конкурентів на аналогічну вакансію. 

Але щоб успішно показати себе на співбесіді та вразити роботодавців своїми навичками, уважно ставтеся до вибору курсів. Якщо ви зупинилися на програмі «інтенсив», бізнес - англійська має бути тісно пов'язана з вашою діяльністю. Так, крім стандартних фраз, зворотів і формулювань ділової комунікації, ви вивчите більше специфічної лексики. Завдяки цьому ви переконаєте потенційних роботодавців, що є висококваліфікованим фахівцем у своїй сфері. 

Також шукайте альтернативні джерела бізнес - інглішу. Це можуть бути:

  • публікації в англомовній пресі;
  • бізнес-статистика;
  • аудіо- та відеовиступи авторитетних бізнесменів.

Бізнес - англійська формату «інтенсив» ставить перед собою дуже амбітне завдання – у найкоротші терміни надати учням велику кількість інформації. Викладачі роблять все від них залежне, але за ваші результати, в першу чергу, відповідаєте ви. Чітко позначте свої цілі, мотивацію, виділіть час на навчання бізнес - англійської – і сертифікат у ваших руках!

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.