тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary, Business. 21.05.2020

Ігри, що доповнять online - уроки англійської

Автор: Юлія Блажевич

Настільні та комп'ютерні ігри – це прекрасний спосіб відпочити, але мало хто знає, що це може бути варіантом вивчення іноземних мов. Online - уроки англійської – набагато веселіші та легші за стандартне навчання, а повторення вивченого матеріалу через ігри дієвіше за студіювання підручників.

Ігри, які урізноманітнюють online - уроки англійської
День, коли ви стаєте розумнішими, можна назвати плідним

Класифікація ігор

У комп'ютерному світі домінує саме англійська мова. На сьогоднішній день існує декілька жанрів ігор, якими варто доповнювати уроки англійської онлайн:

  • стандартні комп'ютерні ігри, що мають субтитри й озвучку англійською мовою, з якими можна підвищити рівень володіння англійською мовою онлайн;
  • навчальні та інтерактивні онлайн - уроки англійської з ігровими елементами;
  • підвищення рівня англійської мови онлайн за допомогою міні-ігор, які спрямовані на вивчення фраз, слів і граматичних конструкцій.

Такі ігри можна встановлювати не тільки на комп'ютер, але і на мобільний телефон або планшет.

Підвищення рівня англійської мови онлайн через ігри: переваги

Навіть незважаючи на те, що ігри яскраві, а іноді можуть здатися дитячими, вони стануть прекрасним путівником у світ іноземної мови для дорослих. Адже навчаючись на уроках англійської онлайн, ми втомлюємося від постійної напруги. Добре, що підвищення рівня англійської мови онлайн можна поєднати з іграми, які урізноманітнюють заняття.
 

Ігри, що доповнять online - уроки англійської

Ігри, якими можна доповнювати уроки англійської online

1. Crosswords With Friends

Це гра, за допомогою якої можна не тільки підвищити рівень володіння англійською мовою, а й розширити свій лексичний запас, заповнюючи запропонований кросворд. Підходить для студентів із середнім рівнем англійської.

2. The Plural Girls

У процесі цієї гри можна зрозуміти і запам'ятати, як правильно писати іменники у множині. Грати можна в двох варіантах: писати або обирати правильні слова. Гра підходить для тих, хто проходить уроки англійської online, а також розвиває навички сприйняття іноземної мови на слух.

3. Wheel Decide

Тут ви можете вчити нові слова. А ще це «колесо удачі» допоможе вам зробити вибір, якщо ви не знаєте, чим зайнятися на карантині, який фільм подивитися або яку книгу прочитати. Ви можете створити своє колесо на будь-яку тему. Наприклад, з фразами, які не можете запам'ятати, або із завданнями з англійської, на які вічно не вистачає часу. 

4. Rooting Out Words

Ця міні-гра допоможе підвищити рівень володіння англійською мовою онлайн під час пошуку слів з однаковим коренем. Такий варіант стане прекрасною розвагою з користю для новачків.

5. Grammar Gorillas 

Якщо у вас є проблеми з частинами мови та складанням речень, ця гра дуже допоможе. Вона призначена для тих, хто тільки почав проходити online - уроки англійської та поки має рівень нижче середнього.

Читайте також:
Vocabulary
Три ресурси, де краще вчити англійську онлайн
Якщо ви ставите собі за мету максимально швидко вивчити англійську мову, на додаток до курсів краще використовувати помічників. Ми маємо на увазі онлайн-ресурси для вивчення нових слів і граматики, практики розмовної мови. Оскільки в інтернеті дуже багато подібних джерел знань, ми вирішили сконцентрувати…
Vocabulary
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Vocabulary
FYI й інші абревіатури: розшифровка
Навіть людина, далека від англійської мови, напевно знає два найпопулярніші скорочення в бізнес-листуванні: FYI (for your information – зазвичай це імейл, який пересилається комусь для інформації та не вимагає жодних дій) і ASAP (as soon as possible – якомога швидше). Якщо специфічні фрази…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.