тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.

 


Business, Vocabulary. 21.05.2020

Ігри, що доповнять online - уроки англійської

Автор: Юлія Блажевич

Настільні та комп'ютерні ігри – це прекрасний спосіб відпочити, але мало хто знає, що це може бути варіантом вивчення іноземних мов. Online - уроки англійської – набагато веселіші та легші за стандартне навчання, а повторення вивченого матеріалу через ігри дієвіше за студіювання підручників.

Ігри, які урізноманітнюють online - уроки англійської
День, коли ви стаєте розумнішими, можна назвати плідним

Класифікація ігор

У комп'ютерному світі домінує саме англійська мова. На сьогоднішній день існує декілька жанрів ігор, якими варто доповнювати уроки англійської онлайн:

  • стандартні комп'ютерні ігри, що мають субтитри й озвучку англійською мовою, з якими можна підвищити рівень володіння англійською мовою онлайн;
  • навчальні та інтерактивні онлайн - уроки англійської з ігровими елементами;
  • підвищення рівня англійської мови онлайн за допомогою міні-ігор, які спрямовані на вивчення фраз, слів і граматичних конструкцій.

Такі ігри можна встановлювати не тільки на комп'ютер, але і на мобільний телефон або планшет.

Підвищення рівня англійської мови онлайн через ігри: переваги

Навіть незважаючи на те, що ігри яскраві, а іноді можуть здатися дитячими, вони стануть прекрасним путівником у світ іноземної мови для дорослих. Адже навчаючись на уроках англійської онлайн, ми втомлюємося від постійної напруги. Добре, що підвищення рівня англійської мови онлайн можна поєднати з іграми, які урізноманітнюють заняття.

Ігри, якими можна доповнювати уроки англійської online

1. Crosswords With Friends

Це гра, за допомогою якої можна не тільки підвищити рівень володіння англійською мовою, а й розширити свій лексичний запас, заповнюючи запропонований кросворд. Підходить для студентів із середнім рівнем англійської.

2. The Plural Girls

У процесі цієї гри можна зрозуміти і запам'ятати, як правильно писати іменники у множині. Грати можна в двох варіантах: писати або обирати правильні слова. Гра підходить для тих, хто проходить уроки англійської online, а також розвиває навички сприйняття іноземної мови на слух.

3. Wheel Decide

Тут ви можете вчити нові слова. А ще це «колесо удачі» допоможе вам зробити вибір, якщо ви не знаєте, чим зайнятися на карантині, який фільм подивитися або яку книгу прочитати. Ви можете створити своє колесо на будь-яку тему. Наприклад, з фразами, які не можете запам'ятати, або із завданнями з англійської, на які вічно не вистачає часу. 

4. Rooting Out Words

Ця міні-гра допоможе підвищити рівень володіння англійською мовою онлайн під час пошуку слів з однаковим коренем. Такий варіант стане прекрасною розвагою з користю для новачків.

5. Grammar Gorillas 

Якщо у вас є проблеми з частинами мови та складанням речень, ця гра дуже допоможе. Вона призначена для тих, хто тільки почав проходити online - уроки англійської та поки має рівень нижче середнього.

Читайте також:
Business
Медична англійська: де вчити профільну лексику
Знання медичної англійської необхідне фахівцям сфери охорони здоров'я для таких цілей як стажування та робота за кордоном, відвідування міжнародних конференцій, спілкування з зарубіжними колегами, читання профільних новин, літератури тощо. Вивчення профільної іноземної мови включає в себе поповнення…
Business
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
Business
Добірка ресурсів для вивчення фінансової англійської
Знання профільної англійської мови відкриває перед фахівцями більше можливостей, дозволяє знайти роботу за кордоном або в міжнародній компанії, допомагає завжди залишатися в курсі світових тенденцій і спілкуватися із зарубіжними колегами. Самостійні заняття й навчання на курсах фінансової англійської…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.