тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Vocabulary. 18.12.2015

Я люблю свого боса!

Автор: Марія Пищейко

It can make you pretty jealous, але ви не могли не чути про це: Швеція перейшла на 6-тічасовой робочий день. Для цього є дві причини - «to increase productivity and to make people happier 

Ми щосили намагаємося бути більш зосередженими, працювати краще і більше, намагаючись вичавити останні краплі нашої creativity, а тут таке! Все життя людини побудована проти принципів природи. Годі й дивуватися, що ми самі шукаємо невірні шляху. Потрібно всього лише взяти до уваги, що у нас теж є свій ресурс. І він - exhaustible. Йдучи по шляху найменшого опору можливо get more done і при цьому enjoy our private lives. Для цього не обов'язково їхати до Швеції. Читайте далі!

Відомою панацеєю проти feeling stuck at work вважається любов до того, чим займаєшся. Не всім вдається поєднувати ці дві речі. Рано чи пізно, ми опиняємося в цій ситуації - switching your job. Якщо такі думки вже відвідували вас, але ви все ще сумніваєтеся, пройдіть простий 3M test, щоб зрозуміти, що більше так тривати не може (або може!).

1.  Чи відчуваєте ви себе miserable? Життя занадто коротке, щоб залишати в ній місце поганим почуттям. Якщо щоранку ви dread going to work, варто задуматися.

 2.  Чи заробляєте ви досить money? Тут важливо зрозуміти, скільки це - досить. Складіть список of lifestyle you want для того, щоб бути щасливим. Враховуйте не тільки нові чоботи, а й такі речі як щовечірній вечеря з сім'єю, можливість ходити в спортзал 2-3 рази в тиждень і т.п. Тобто дивіться реально на співвідношення гроші - життя, не обмежуючись матеріальними рамками. Адже ми не в змозі купити час.

3. Чи є у вас на роботі mentor (тобто людина, у якого є чому повчитися для вашого професійного розвитку або, і таке буває, людина зацікавлена ​​в вашому зростанні)? If you can not think of anyone - міняйте роботу, але ..

Перш ніж змінювати шило на мило, задумайтеся - хіба у вас все ще не достатньо досвіду / бажання для того, щоб бути сам собі начальником? Чи є у вашому житті щось, на що ви дійсно хотіли б її витратити з задоволенням? І, навіть якщо відповідь 100% позитивний, - не кидайте вашу поточну роботу, як би desperate to quit ви себе не відчували. It can take its toll on ваше фінансове становище найближчим часом. Це - один з рад, які дають досвідчені старт-Аппер новачкам.

 

Повністю залежати від тільки розпочатого бізнесу - завжди складно. Є ймовірність того, що, ви можете втратити мотивацію і впасти духом на початковому етапі. Тому перехід повинен бути плавним. Наступні слова, до яких варто прислухатися: будьте готові працювати. Для цього вам знадобиться план і зосередженість. Без попередніх знань про нову сфері і необхідних для успіху навичок, не варто і намагатися щось почати. Якщо ви здатні тільки на daydreaming about your happy future, залишайтеся там, де є. В іншому випадку - беріть повну відповідальність самі. Знайте, що becoming commercially sustainable займе якийсь час. Не дивуйтеся, якщо оточуючі будуть сприймати вас несерйозно. З досвіду процвітаючих self-employed підприємців: «вже будучи фінансово успішним, мої батьки все ще вважали мене безробітним».

Пам'ятайте, людина може опанувати будь-якими навичками досконало (або майже) протягом 5 років! Якщо вас не лякає час (а він все одно пройде, хочете ви того чи ні!) - вперед!

Займаючись улюбленою справою для себе з користю і задоволенням, можна і затриматися на робочому місці більше 6 годин, правда? Або краще провести вільний час з сім'єю або друзями? Бажаю вам мати ваше власне, ні від кого іншого не залежить право вибору між щастям у праці і життя!

Читайте також:
Business
Англійська для бухгалтерів: як вивчати мову
Знання профільної англійської відкриває перед фахівцями з різних галузей більше кар'єрних можливостей. Деяким професіоналам навіть дозволяє реалізувати свій потенціал на міжнародному ринку, наприклад, бухгалтерам. Тому багато фахівців і студентів, які тільки здобувають освіту, замислюються над вивченням…
Vocabulary
Три ресурси, де краще вчити англійську онлайн
Якщо ви ставите собі за мету максимально швидко вивчити англійську мову, на додаток до курсів краще використовувати помічників. Ми маємо на увазі онлайн-ресурси для вивчення нових слів і граматики, практики розмовної мови. Оскільки в інтернеті дуже багато подібних джерел знань, ми вирішили сконцентрувати…
Vocabulary
Курси бізнес - англійської в Києві: корисні ідіоми
Навіть ті, хто може похвалитися величезним запасом слів, іноді потрапляють у незручні ситуації під час розмов із носіями мови через такі підступні мовні звороти як ідіоми. Подібні фрази важко зрозуміти, якщо просто дослівно перекладати кожне слово. Особливо небезпечні ідіоми в діловому середовищі, коли…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.