тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 24.06.2020

Готельна англійська – шанс заявити про себе світові

Автор: Юлія Блажевич

Кожен власник готельного бізнесу хоче досягти того, щоб у готелі обслуговування було, як вдома, а вдома – як у готелі. Щоб дати можливість гостям почуватися максимально комфортно, необхідно обов'язково знати готельну англійську.

Англійська для готельного бізнесу призначена для менеджерів, адміністраторів готелів та інших працівників готельного бізнесу. Акцент у навчанні зроблений на поліпшенні вимови, розширенні професійного словникового запасу та грамотній побудові речень.

Готельна англійська – шанс заявити про себе світові

Під час курсів ви вивчите лексику з таких тем:

 • назви валют і оплата рахунків;
 • телефонні переговори з потенційними та постійними клієнтами;
 • особисті прохання гостей;
 • оформлення або виїзд з готелю, зустріч і розміщення гостей;
 • бронювання номерів;
 • обслуговування в номері, а також всі види послуг у готелі;
 • фрази, які використовуються для надання першої допомоги в різних екстрених випадках;
 • надання всієї необхідної інформації про готель, місто й визначні пам'ятки.

Вивчаючи англійську для готельного сервісу, ви братимете участь у рольових іграх, які модулюють робочі ситуації. Ви навчитеся вирішувати спірні питання, проблеми гостя, приймати скарги, ввічливо пояснювати позицію, вибачатися, відмовляти й так далі. Під час вивчення готельної англійської у вас сформуються навички слухання і ви будете з легкістю сприймати її на слух.

Готельна англійська – шанс заявити про себе світові
Англомовний персонал зробить ваш готель рейтинговим місцем для відпочинку

Корпоративне вивчення англійської для готельного сервісу

Готельна корпоративна англійська необхідна всім працівникам готелів, але особливо тим, які хочуть піднятися кар'єрними сходами. Досить важко працювати в престижному готелі, не знаючи міжнародної мови. Керівникам варто задуматися про те, щоб придбати курс навчання, якщо є бажання підвищити професійність своїх підлеглих і вивести свій бізнес на новий рівень.  

Що може допомогти у вивченні англійської для готелів?

Щоб швидко вивчити англійську для готельного сервісу, найкраще доповнювати проходження курсу самостійному вивченням літератури. У цьому можуть допомогти такі видання:

 1. Tourism and Catering. Workshop – короткий посібник, призначений для людей, які працюють у сфері ресторанів та готелів. Це робочий зошит, який стане прекрасним способом повторення пройденого матеріалу.
   
 2. English for Customer Care – підійде людям, які займаються вивченням англійської для готельного сервісу. Книга цікава, барвиста, доповнена різними вправами, які спрощують процес навчання.
   
 3. Be My Guest – посібник, призначений для співробітників готелю, чия робота пов'язана зі спілкуванням. Це цілий курс, він стане доповненням для людей, які вже пройшли базовий матеріал і прагнуть продовжити навчання.
Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.