тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 24.06.2020

Готельна англійська – шанс заявити про себе світові

Автор: Юлія Блажевич

Кожен власник готельного бізнесу хоче досягти того, щоб у готелі обслуговування було, як вдома, а вдома – як у готелі. Щоб дати можливість гостям почуватися максимально комфортно, необхідно обов'язково знати готельну англійську.

Англійська для готельного бізнесу призначена для менеджерів, адміністраторів готелів та інших працівників готельного бізнесу. Акцент у навчанні зроблений на поліпшенні вимови, розширенні професійного словникового запасу та грамотній побудові речень.

Готельна англійська – шанс заявити про себе світові

Під час курсів ви вивчите лексику з таких тем:

 • назви валют і оплата рахунків;
 • телефонні переговори з потенційними та постійними клієнтами;
 • особисті прохання гостей;
 • оформлення або виїзд з готелю, зустріч і розміщення гостей;
 • бронювання номерів;
 • обслуговування в номері, а також всі види послуг у готелі;
 • фрази, які використовуються для надання першої допомоги в різних екстрених випадках;
 • надання всієї необхідної інформації про готель, місто й визначні пам'ятки.

Вивчаючи англійську для готельного сервісу, ви братимете участь у рольових іграх, які модулюють робочі ситуації. Ви навчитеся вирішувати спірні питання, проблеми гостя, приймати скарги, ввічливо пояснювати позицію, вибачатися, відмовляти й так далі. Під час вивчення готельної англійської у вас сформуються навички слухання і ви будете з легкістю сприймати її на слух.

Готельна англійська – шанс заявити про себе світові
Англомовний персонал зробить ваш готель рейтинговим місцем для відпочинку

Корпоративне вивчення англійської для готельного сервісу

Готельна корпоративна англійська необхідна всім працівникам готелів, але особливо тим, які хочуть піднятися кар'єрними сходами. Досить важко працювати в престижному готелі, не знаючи міжнародної мови. Керівникам варто задуматися про те, щоб придбати курс навчання, якщо є бажання підвищити професійність своїх підлеглих і вивести свій бізнес на новий рівень.  

Що може допомогти у вивченні англійської для готелів?

Щоб швидко вивчити англійську для готельного сервісу, найкраще доповнювати проходження курсу самостійному вивченням літератури. У цьому можуть допомогти такі видання:

 1. Tourism and Catering. Workshop – короткий посібник, призначений для людей, які працюють у сфері ресторанів та готелів. Це робочий зошит, який стане прекрасним способом повторення пройденого матеріалу.
   
 2. English for Customer Care – підійде людям, які займаються вивченням англійської для готельного сервісу. Книга цікава, барвиста, доповнена різними вправами, які спрощують процес навчання.
   
 3. Be My Guest – посібник, призначений для співробітників готелю, чия робота пов'язана зі спілкуванням. Це цілий курс, він стане доповненням для людей, які вже пройшли базовий матеріал і прагнуть продовжити навчання.
Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.