тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 25.03.2020

Де і як вчити англійську для юристів онлайн

Автор: Юлія Блажевич

Юридичну англійську викладають в університетах на відповідних спеціальностях, але чи вистачає цих знань для роботи? Далеко не завжди. Дуже хорошим доповненням до пар англійської в університеті стає вивчення англійської для юристів онлайн. На таких курсах можна поповнити запас спеціалізованої юридичної термінології та навіть ознайомиться з відмінностями англійського та українського права.

Де вчити юридичну англійську онлайн?

  1. Пройти курс від британського або американського юридичного інституту.
     
  2. Вчити юридичну англійську за допомогою Skype від української мовної школи, яка спеціалізується на діловій англійській.
     
  3. Знайти викладача – носія мови, який має досвід роботи в юридичній сфері.

Де вчити юридичну англійську онлайн?
Відсутні знання можна отримати онлайн

У чому відмінність від стандартної англійської?

Англійська для юристів за допомогою скайпу має такі особливості:

  • вивчення мовних штампів і типових мовних конструкцій;
  • особлива увага приділяється професійній термінології;
  • онлайн-англійська для юристів передбачає вже певну мовну базу.

Такі курси призначені для тих, хто вже знає англійську на рівні не нижче Intermediate.

На що звернути увагу, вивчаючи англійську для юристів за допомогою скайпу?

Найважливіший інструмент юриста – це його мова, вміння володіти письмовим і усним словом. Вчити юридичну англійську за допомогою Skype або ж на спеціальних курсах необхідно для того, щоб поліпшити свій лексичний запас і вимову. Потрібно також навчитися правильному правопису, використовувати слова в різних значеннях, будувати речення, вміти виривати текст із контексту та знаходити лазівки в законах.

Курс юридичної англійської за допомогою скайпу допоможе вам опанувати юридичні терміни і лексику лише за кілька місяців. За пів року вдасться досягти максимального рівня спеціалізованої англійської мови.

Вивчаючи юридичну англійську за допомогою Skype, перевіряйте свої знання самостійно на юридичних текстах, де терміни представлені двома мовами. У них можна спостерігати відповідність англійських і українських термінів, які даються як у контексті, так і самі по собі. Опрацьовуйте тексти договорів і різні документи англійською, не забувайте про підручники для студентів юридичного факультету. До одних із найпопулярніших можна віднести підручник Just English.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.