тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 16.02.2016

Додаткові суботні заняття - інструкція до застосування

Автор: Євгенія Бачинська

З 8 лютого в Яппі розпочався новий семестр. Крім занять основного курсу, студенти школи можуть відвідувати безкоштовні спецкурси, які проводяться по суботам і з якими ми зараз Вас спробуємо ознайомити.

Кожної суботи можна відвідати від одного до трьох додаткових занять. Обирати є з чого – серед наших «суботніх» пропозицій розмовні клуби з носієм мови, граматичні тренінги, бізнес тренінги. Кожного понеділка на сайті школи Яппі оновлюється розклад та тематика цих занять і всі охочі можуть записуватись на відвідання цих клубів.

Окремого опису заслуговують такі суботні спецкурси як Business Writing, підготовка до іспиту BEC,  Cinematic Business Club та Debates Club.

Якщо по роботі Вам доводиться займатись листуванням з іноземними партнерами або ж вести будь-яку іншу робочу документацію англійською мовою, курс з Business Writing однозначно стане Вам у нагоді. Він  покликаний навчити студентів школи міжнародним стандартам ділового листування, полегшити письмове спілкування з іноземними партнерами та допомогти  при здачі письмової частини міжнародних іспитів з англійської мови. Курс розрахований для студентів з рівнем Intermediate/Upper IntermediateОголошення про заняття очікуйте на сайті школи Яппі.

Студенти, які прагнуть мати офіційне підтвердження володіння ними діловою англійською мовою, зможуть на суботніх заняттях підготуватись до здачі іспиту BEC. Іспит BEC (Business English Certificate) - хороший вибір для тих, хто хоче використовувати знання англійської мови в міжнародному бізнес-середовищі. Сертифікат визнають провідні комерційні організації по всьому світу, а також освітні заклади та імміграційні програми. Проводити підготовку до цього іспиту буде Олександра Короленко - викладач школи Яппі, яка й сама склала BEC іспит та отримала сертифікат. Курс підготовки розрахований на студентів з рівнем Upper Intermediate/Advanced, заняття проходитимуть кожної суботи з 25 лютого.

Якщо Ви думаєте,що дивитись фільми і вивчати бізнес англійську одночасно неможливо, ми готові з Вами не погодитись. Для студентів-кіноманів у нас є прекрасна пропозиція  - Cinematic Business Club. Всі бажаючі матимуть змогу переглянути найцікавіші моменти з улюблених фільмів , обговорити їх, вивчити нові слова та фрази та отримати багато інформації комунікативно-корисного характеру. А допоможе вам в цьому справжній фанат сінематографу, викладач  Яппі, в минулому - людина, що мала досвід роботи асистентом кастинг менеджера на знімальному майданчику та працювала з іноземними акторами – Ілона Повх. Оголошення про заняття очікуйте на сайті школи Яппі.

Новинкою суботніх занять цього семестру є Debates Club. Всі ми майже кожного дня беремо участь у дебатах, виступаючи на нарадах, доводячи свою думку своїм опонентам (будь то співробітник або ж просто знайомий), або ж навіть просто обговорюючи щось зі своїми товаришами. Однак не всі вміють добре проявляти себе в дебатах. Іноді навіть дуже успішні люди часто погано вміють звертати увагу публіки на себе і недостатньо володіють ораторським мистецтвом, щоб висловити свою позицію і донести свої думки. Наші дебатклуби спрямовані на покращення навичків публічних виступів, де Ви зможете потренувати впевненість і свободу поведінки на публіці, вміння тримати увагу аудиторії, вміння чітко висловлювати свої думки та швидко і майстерно відповідати на будь-які питання опонента. Оголошення про заняття очікуйте на сайті школи Яппі.

Отже, як бачите, вибір додаткових занять у нас в школі немалий! Якщо Ви розділяєте нашу думку, що вихідні не лише для того, щоб просто лежати і Ви готові присвятити їх вивченню англійській - чекаємо на Вас кожної суботи на наших спецкурсах!

Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.