тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82

SKYPE 
Yappi_Business_English_School


Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

 


Your business. 16.02.2016

Додаткові суботні заняття - інструкція до застосування

Автор: Євгенія Бачинська

З 8 лютого в Яппі розпочався новий семестр. Крім занять основного курсу, студенти школи можуть відвідувати безкоштовні спецкурси, які проводяться по суботам і з якими ми зараз Вас спробуємо ознайомити.

Кожної суботи можна відвідати від одного до трьох додаткових занять. Обирати є з чого – серед наших «суботніх» пропозицій розмовні клуби з носієм мови, граматичні тренінги, бізнес тренінги. Кожного понеділка на сайті школи Яппі оновлюється розклад та тематика цих занять і всі охочі можуть записуватись на відвідання цих клубів.

Окремого опису заслуговують такі суботні спецкурси як Business Writing, підготовка до іспиту BEC,  Cinematic Business Club та Debates Club.

Якщо по роботі Вам доводиться займатись листуванням з іноземними партнерами або ж вести будь-яку іншу робочу документацію англійською мовою, курс з Business Writing однозначно стане Вам у нагоді. Він  покликаний навчити студентів школи міжнародним стандартам ділового листування, полегшити письмове спілкування з іноземними партнерами та допомогти  при здачі письмової частини міжнародних іспитів з англійської мови. Курс розрахований для студентів з рівнем Intermediate/Upper IntermediateОголошення про заняття очікуйте на сайті школи Яппі.

Студенти, які прагнуть мати офіційне підтвердження володіння ними діловою англійською мовою, зможуть на суботніх заняттях підготуватись до здачі іспиту BEC. Іспит BEC (Business English Certificate) - хороший вибір для тих, хто хоче використовувати знання англійської мови в міжнародному бізнес-середовищі. Сертифікат визнають провідні комерційні організації по всьому світу, а також освітні заклади та імміграційні програми. Проводити підготовку до цього іспиту буде Олександра Короленко - викладач школи Яппі, яка й сама склала BEC іспит та отримала сертифікат. Курс підготовки розрахований на студентів з рівнем Upper Intermediate/Advanced, заняття проходитимуть кожної суботи з 25 лютого.

Якщо Ви думаєте,що дивитись фільми і вивчати бізнес англійську одночасно неможливо, ми готові з Вами не погодитись. Для студентів-кіноманів у нас є прекрасна пропозиція  - Cinematic Business Club. Всі бажаючі матимуть змогу переглянути найцікавіші моменти з улюблених фільмів , обговорити їх, вивчити нові слова та фрази та отримати багато інформації комунікативно-корисного характеру. А допоможе вам в цьому справжній фанат сінематографу, викладач  Яппі, в минулому - людина, що мала досвід роботи асистентом кастинг менеджера на знімальному майданчику та працювала з іноземними акторами – Ілона Повх. Оголошення про заняття очікуйте на сайті школи Яппі.

Новинкою суботніх занять цього семестру є Debates Club. Всі ми майже кожного дня беремо участь у дебатах, виступаючи на нарадах, доводячи свою думку своїм опонентам (будь то співробітник або ж просто знайомий), або ж навіть просто обговорюючи щось зі своїми товаришами. Однак не всі вміють добре проявляти себе в дебатах. Іноді навіть дуже успішні люди часто погано вміють звертати увагу публіки на себе і недостатньо володіють ораторським мистецтвом, щоб висловити свою позицію і донести свої думки. Наші дебатклуби спрямовані на покращення навичків публічних виступів, де Ви зможете потренувати впевненість і свободу поведінки на публіці, вміння тримати увагу аудиторії, вміння чітко висловлювати свої думки та швидко і майстерно відповідати на будь-які питання опонента. Оголошення про заняття очікуйте на сайті школи Яппі.

Отже, як бачите, вибір додаткових занять у нас в школі немалий! Якщо Ви розділяєте нашу думку, що вихідні не лише для того, щоб просто лежати і Ви готові присвятити їх вивченню англійській - чекаємо на Вас кожної суботи на наших спецкурсах!

Читайте також:
Your business
Business English в Києві: вчити чи не вчити
Слід вчити business English чи можна обійтися звичайними курсами? Ви керівник великої компанії, яка працює з іноземним ринком, або менеджер середньої ланки, а можливо, вам просто набридли курси general English і ви хочете йти далі? Ким би ви не працювали, поставте собі запитання: чи дійсно вам потрібна…
Vocabulary
Англійська для економістів: лексика й ідіоми
У цій статті ми розглянемо основну лексику англійською для економічних спеціальностей: an economist [ɪˈkɒnəmɪst], an accountant [əˈkaʊnt(ə)nt] (бухгалтер), a manager,  a bank clerk (службовець банку), a certified public accountant (аудитор), a financial [faɪˈnænʃl] advisor…
Grammar
Англійська для програмістів: історія і веселі жаргонізми
Особливості англійської для програмістів: у зв'язку зі спеціальністю термінологією вас не налякаєш, адже ви почали з найважчого – технічної англійської для програмістів, а не розмовної. До того ж, практично всі англійські терміни для комп'ютерників пішли з тієї ж англійської. Інакша ситуація…
НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА ШКІЛ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
Контакти

Київ

вул. Льва Толстого, 9а, 
3-й поверх 

Пн - Пт: 14:00 - 22:00
Сб: 9:30 - 17:00

тел.:        (063) 723-52-25

                (097) 406-37-66

                (050) 688-99-82