тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 03.02.2020

Як швидко вивчити англійську для секретарів?

Автор: Юлія Блажевич

Сучасний секретар повинен уміти працювати з людьми, мати навички роботи за комп'ютером і бути грамотним. Це основи, без яких виконання робочих обов'язків буде неможливим. Крім того, співробітникам потрібно знати англійську для офіс-менеджера на такому рівні, щоб перекладати бесіди під час переговорів із іноземцями.

Ділова англійська – це дорога до кар'єрного росту й навик, який дуже цінується роботодавцями. Секретаря, який добре володіє англійською, гріх не підвищити до персонального асистента. Розглянемо способи, як можна вивчити ділову англійську.

Для чого потрібна та як швидко вивчити англійську для секретарів
Секретар – це обличчя компанії і права рука керівника

Що включає в себе англійська для секретарів?

1. Ведення телефонних переговорів, які вимагають аудіотренувань. Доведеться не тільки чути слова, а й розбиратися в інтонаціях. Телефонні розмови англійською зводяться до грамотного обміну інформацією, що можливо тільки за умови високого рівня аудіювання.

2. Можливість ввести усне спілкування з гостями з інших країн.

3. Ділова англійська та фрази для секретаря, які використовуються найчастіше.

4. Знати етикет ділового листування. Тут не обійтися без знання нюансів правил листування з іноземними партнерами. Необхідно знаходити відповідні матеріали для бізнесу.

5. Вміти узгодити організаційні моменти, організувати відрядження до зарубіжних країн, а також ділові зустрічі й так далі.

6. Англійська для секретарів дозволить обробляти ділову кореспонденцію, читати й перекладати ділові листи, а також писати різні організаційні матеріали. Сюди можна віднести сценарії до виступів, переговорів, ділових зустрічей.

7. Під час будь-яких переговорів із іноземцями дуже важливо проявляти повагу до культури їхньої країни. Саме тому секретар повинен знати відмінності в культурі, бути ознайомленим із діловим етикетом і надавати значення будь-якій дрібниці.

Як швидко вивчити англійську для секретарів?

Крім відвідування вузькоспеціалізованих курсів для вивчення англійської мови або роботи з репетитором, прискорити процес навчання можна декількома способами.

Перегляд фільмів і телесеріалів англійською мовою або з англійськими субтитрами допоможе швидко вивчити фрази ділової англійської для секретаря. Це один із найпотужніших способів запам'ятовування. До основних переваг даного методу можна віднести емоційне сприйняття, а також занурення в мовну ситуацію. При цьому немає необхідності їхати до країни носія мови. Перегляд фільму можна починати з російськими субтитрами, з часом вони вже не будуть потрібні завдяки поліпшенню сприйняття англійської мови на слух.

Картки – це знайома багатьом методика, про яку ми знаємо ще зі шкільної лави. Із їх допомогою можна освоїти граматику, а також вивчити числівники, дієслова, іменники та інше. Заняття з ними можуть здатися нудними, але вже через кілька повторень вони захоплять. Повторювати вправу потрібно не менше одного разу на день, тоді ефект від цієї техніки можна помітити вже через тиждень регулярних занять.

Щоб вивчити ділову англійську та фрази для секретаря, варто приділяти навчанню не менше 30 хвилин на день для самостійного навчання та двічі-тричі на тиждень відвідувати заняття з викладачем.

Як швидко вивчити англійську для секретарів?

Читайте також:
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
Business
Особливості англійської для логістів
Ділова англійська, присвячена логістиці – один із найбільш затребуваних напрямів у вивченні іноземної для роботи. І це не дивно, адже саме в цій сфері ефективна комунікація між співробітниками, партнерами та клієнтами грає найважливішу роль. Зміст 1. Англійська для логістів – професійне…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.