тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 19.09.2020

Дистанційне навчання – корисні поради

Автор: Анна Огородник

Якщо ви вирішили спробувати дистанційне навчання англійської, не тільки концентруйтеся на заняттях, але і приділяйте увагу самостійній роботі. Багато хто чекає на хороші результати, але не прикладає зусиль для щоденної практики. Створити мовне середовище у вас вдома простіше, ніж здається. Дистанційне навчання англійської мови буде набагато ефективнішим, якщо хоча б одну годину на день ви будете слухати, писати й читати. Навіть якщо ваші навички поки на початковому рівні.

До вивчення англійської дистанційно ви могли чути іноземну мову всюди:

  • пісні на радіо та в плеєрі;
  • слова, які прийшли до нас з англійського сленгу;
  • фільми, ролики та реклама на YouTube тощо.

Просто ви не намагалися вникнути й перекласти почуте. Тепер час розбиратися. Щойно ви станете більш уважними та будете перекладати нові слова, ваші навички поліпшуватися.

Дистанційне навчання англійської мови допомагає знайти цікаві способи вчитися нон-стоп. Це цікаво та легко, головне – не намагайтеся знайти якомога більше ресурсів для читання, аудіювання та практики. З того, що пропонує вам інтернет, обирайте те, що вам найбільш цікаво.

Для вивчення англійської дистанційно зовсім не обов'язково використовувати тільки навчальні матеріали. Навіть розважальний контент допомагає поповнити словниковий запас і поліпшити вимову. Дивіться якомога більше відеороликів, на яких носії мови просто спілкуються. Якщо ви вирішили навчатися англійської мови дистанційно, щоб попрацювати над своєю вимовою та позбутися акценту, пробуйте спочатку повторювати за ними. Такий практичний метод можна порівняти з прослуховуванням англомовних пісень. Не знаючи тексту, ви повторюєте почуті звуки. Без перекладу, без спроб ідеально вивчити слова ви цілком можете проспівати цілі речення. Це спрощений метод аудіювання, який використовується на заняттях із вивчення англійської дистанційно.

Дистанційне навчання англійської мови – корисні поради
Слухайте пісні або мову блогерів і одночасно записуйте знайомі слова та фрази, а потім перевіряйте себе

Якщо ви хочете грамотно писати й читати книги в оригіналі, то додатково до занять із дистанційного навчання англійської мови використовуйте матеріали, які допомагають удосконалити ці навички. Багато сайтів (наприклад, The Learning Network) публікують статті у форматі уроків: ви одночасно вивчаєте англійську дистанційно, читаєте, практикуєтеся і дізнаєтеся нову інформацію. Перевага таких сайтів полягає в різноманітності тем. Тексти можуть бути присвячені історії, економіці, політології й так далі.

Читання допомагає нам розширювати словниковий запас, засвоювати граматичні структури, розвивати вміння вловлювати значення слова з контексту. Крім того, візуально ви запам'ятовуєте, як пишеться слово. Але щоб запам'ятати це назавжди, слід частіше писати від руки. Здається, що правопис зараз не дуже актуальний, адже ніхто не пише листів, а «розумна» автокорекція виправляє всі помилки. Ми й справді багато в чому можемо покластися на ґаджети й девайси, але не варто відсувати вміння писати англійською на другий план. Для тих, хто вивчає англійську дистанційно для роботи, це одна з найбільш безцінних навичок. Якщо ви хочете навчитися висловлювати свої думки англійською, а заодно і розвивати творче мислення – практика письма дуже важлива.

Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.