Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової англійської мови, присвячені певній сфері:
Але перш ніж зосередитися на вузьконаправленій лексиці, слід пройти дистанційне навчання англійської, щоб вивчити базові ділові поняття і фрази, які часто використовують.
Зміст
1. Ділова англійська – дистанційне навчання як найбільш зручний формат
2. Що кажуть викладачі дистанційних курсів англійської мови
3. Прості підказки для ефективного дистанційного навчання англійської
4. Як дізнатися рівень англійської онлайн?
5. Як почати вивчати англійську онлайн?
У бізнес-англійській кожен може відчути себе так, немов він новачок. Навіть якщо ваші розмовні навички досить гарні, вони ж не одразу були такими, правда? Ось і у випадку з діловою англійською – починаючи дистанційне навчання, ви лише робите перші кроки.
Важливо розуміти, що між бізнес-лексикою і «звичайною» є суттєва різниця. Перша фокусується на фразах, граматичних конструкціях і темах для розмови, які ви можете почути лише в конкретних ситуаціях – на роботі, ділових зустрічах, конференціях тощо. Також складність вивчення ділової лексики полягає в тому, що разом з нею потрібно продовжувати вчити, так би мовити, буденну англійську. Особливо, якщо ви не впевнені у своїх розмовних навичках. Тому дистанційні курси англійської мови – найбільш зручний варіант, щоб гармонійно й ефективно поєднувати два цих аспекти.
Головне завдання вивчення бізнес-лексики полягає в тому, щоб вивчити нові слова, навчитися вживати їх у правильному контексті, грамотно писати й вимовляти. Тобто їй не потрібно приділяти весь час, потрібно лише виділити конкретний часовий проміжок. І якщо ви серйозно поставитеся до дистанційного навчання англійської, то вам потрібно скласти певний план дій:
І дистанційні курси англійської мови спростять вам цю задачу. Особливо якщо ви оберете індивідуальні заняття. Дистанційний викладач зможе скласти оптимальний для вас план навчання, виходячи з ваших можливостей і навичок. Але хорошим варіантом будуть і групові заняття, до яких ви можете залучити своїх колег. Із ними ви можете практикувати бізнес-англійську не тільки під час дистанційних уроків, а й на робочому місці. Тому багато компаній організовують мовні курси для всіх своїх співробітників. Корпоративне дистанційне навчання англійської має масу переваг:
Для дистанційних викладачів англійської бізнес-лексика є таким же невід'ємним аспектом мови, як і будь-який інший. Особливо що стосується базових понять і слів. У деяких випадках вчителі вважають дистанційне навчання ділової англійської простішим у порівнянні із заняттями для початківців. На це є кілька причин.
Незважаючи на це, є і низка труднощів, які доводиться долати не тільки учням, а й викладачам. Серйозне ставлення і цілеспрямованість, безперечно, хороші якості для ділових людей. Але вони можуть зіграти злий жарт зі студентами курсів англійської. Викладачі відзначають момент змагання в навчанні. Також обстановка на заняттях часом буває занадто офіційною і навіть кілька напруженою. Ймовірно, студенти прагнуть проявити на дистанційних курсах ділової англійської мови ті амбіції, які не змогли втілити в роботі. Тому викладачам необхідно знайти підходи, щоб створити комфортну атмосферу. На дистанційному навчанні англійської кожен зі студентів перебуває в найбільш зручних для себе умовах, а деякі й зовсім сприймають дистанційні курси, як спосіб відпочити й розслабитися, переключити свою увагу з робочої рутини на щось інше.
Дистанційний формат навчання англійської найбільш зручний для ділових людей, оскільки дозволяє ефективно розпоряджатися часом
Дотримуючись цих простих порад і записавшись на дистанційні курси бізнес-англійської, ви зможете оперативно поліпшити вашу ділову лексику.
Перш ніж почати відвідувати курси, потрібно точно визначити рівень володіння англійською мовою. Чому це так важливо?
Методисти шкіл англійської ретельно розробляють навчальні матеріали під кожен рівень. Після тестування вам підберуть оптимальну програму.
Вам не буде занадто нудно або навпаки надто важко.
Ви добре будете розуміти своїх одногрупників, якщо у вас всіх однаковий рівень.
Тестують потенційних студентів викладачі та адміністратори шкіл іноземних мов. Спочатку ви можете дізнатися рівень англійської онлайн, пройшовши тест на сайті школи. Потім із вами зв'язуються по телефону та пропонують пройти усну частину, щоб максимально оцінити ваші навички, знання граматики та словниковий запас.
Спершу потрібно підготуватися: визначитися з метою і вибрати відповідну школу. Далі підключаються курси: ви визначаєте рівень англійської та починаєте навчання. Розберемо трохи детальніше, як почати вивчати англійську онлайн покроково.
На цьому етапі точно визначте для себе мету навчання, щоб підібрати відповідну школу, програму і методику. Наприклад, якщо вам потрібно відповідати на робочі імейли англійською, вам підійде курс Business Correspondence Online; якщо необхідно розговоритися для спілкування по роботі, то беріть курс Business Speaking Online за комунікативною методикою.
Далі шукайте школу, користуючись рейтингами і відгуками в Google, соцмережах і на спеціальних сайтах.
Якщо ви знайшли пару шкіл, які підходять вам за головними параметрами, ви можете поспілкуватися з адміністраторами або викладачами та задати їм додаткові запитання. Також, як правило, перший урок завжди безкоштовний, тож ви можете пройти тестування на рівень володіння англійською мовою в цих школах і відвідати пробні заняття дистанційно. Так ви точно зрозумієте, яка школа вам підходить, а яка – ні.
Визначившись зі школою, узгодьте розклад занять і починайте вчитися. Подбайте про те, щоб у вас був інтернет під час уроку й акаунт в Zoon або Skype, а також доступ до особистого кабінету й інтерактивного підручника. Бажано займатися з комп'ютера або ноутбука, а не зі смартфона – ви без проблем зможете відкривати всі посилання і не «заблукаєте». Для більш якісного звуку використовуйте навушники з мікрофоном – так і ви зможете зрозуміти все, що говорять одногрупники і викладач, і вас буде чутно краще. Крім цього, перевірте, щоб веб-камера працювала – всім буде простіше спілкуватися, якщо ви будете бачити одне одного. Будьте активними на заняттях, не бійтеся відповідати, не пропускайте уроки, а в разі пропуску намагайтеся відпрацювати матеріал самостійно або на консультації з викладачем.