тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 01.09.2020

Дистанційне вивчення англійської мови: вибір викладача

Автор: Аліса Шкуренко

Один із найдієвіших способів вивчити іноземну мову – заняття онлайн. Чому це так добре працює? Дистанційне вивчення англійської мови не забирає так багато часу, як заняття в навчальному класі. До того ж, так зручніше керувати графіком і навантаженням. 

Але як обрати дійсно хорошого викладача для англійської дистанційно? У статті ми розглянемо основні вимоги, які допоможуть вам у цій непростій задачі. Однак перш ніж перейти до суті, давайте зробимо невелику підготовчу роботу.

Визначаємо навчальні цілі

Дистанційне навчання англійської потрібно почати з чіткого формулювання навчальних цілей. Якщо діяти в такій послідовності, ви будете ефективно опановувати граматику та вчити лексику вже з першого заняття. Крім цього, вибір викладача для англійської дистанційно теж вийде зробити набагато легше. 

Дистанційне вивчення англійської мови: вибір викладача
Щоб поліпшити розмовну англійську, обирайте носія мови

Продумайте відповіді на кілька запитань.

 1. Який напрям навчання вам підходить?
 2. У які дні у вас буде достатньо часу на заняття?
 3. Які навички ви хочете отримати в найближчі 3-4 місяці?
 4. Як можна застосувати ваші захоплення в процесі дистанційного вивчення англійської мови?     
 5. Вам комфортно навчатися індивідуально чи в групі?

Визначаємо вимоги до педагога

Для того щоб знайти викладача англійської мови дистанційно, який допоможе вам вивчити мову швидше й ефективніше, скористайтеся нашими порадами. 

 • Освіта. Якщо ваша мета – поліпшити розмовну англійську, зверніть увагу на носія мови. Однак якщо ви плануєте удосконалювати граматику, обирайте сертифікованого педагога. Пам'ятайте, прекрасні знання мови ще не гарантують, що перед вами хороший учитель. У будь-якому випадку запитати про наявність диплома, що підтверджує рівень професійних знань, зайвим не буде. 
   
 • Метод. Якщо ви вчили іноземну мову в школі, тоді напевно знаєте, що традиційні методи на практиці виявляються дуже нудними. Сучасний викладач англійської дистанційно повинен володіти різними методиками та вміти адаптувати їх під здатності студентів. Щоб зрозуміти, чи підходить вам конкретний педагог, достатньо попросити його описати типовий урок. 
   
 • Послідовність. Вивчення англійської мови, особливо дистанційне, може втратити ефективність, якщо викладач пояснює матеріал недостатньо послідовно. Досвідчений педагог буде регулярно розбирати помилки в домашніх завданнях і перевіряти, як ви засвоїли матеріал, за допомогою проміжних тестів. 
   
 • Особистість. Хороший викладач англійської дистанційно зробить заняття не тільки пізнавальними, але й цікавими. Він обов'язково запитає про ваші хобі та знайде спосіб застосувати їх під час вивчення мови. Обирайте особистість, з якою вам буде приємно вести дискусії та ділитися історіями з життя.
   
 • Спілкування. Граматика, безумовно, важлива, проте без практики мову не вивчити. Обирайте викладача, який більшу частину заняття розмовляє з вами англійською, вміє слухати і виправляє помилки тільки після того, як ви закінчили говорити.

Вивчення англійської мови в дистанційному форматі не забирає так багато часу, як офлайн - уроки, а й тут необхідно докласти зусиль і старанно вчитися. Обираючи викладача, довіряйте власному чуттю. А наші поради допоможуть вам зорієнтуватися.

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.