тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 18.02.2020

Ділова англійська мова – успіх у вашій кар'єрі

Автор: Юлія Блажевич

Якщо у вас партнери по всьому світу, бізнес вимагає постійних телефонних дзвінків, переговорів і зустрічей, то тут допоможе ділова англійська мова. Ділова англійська забезпечить великий словниковий запас, який обов'язково стане в пригоді в робочих ситуаціях.

Курси ділової англійської мови: що це й кому вони необхідні?

Це вид вивчення іноземної мови, який необхідний тим людям, хто будує свою кар'єру в міжнародних компаніях. Такі працівники змушені щодня спілкуватися з партнерами з-за кордону та часто їздити у відрядження. Ділова мова – це досить широке поняття, яке передбачає знання лексики в області бухгалтерії, маркетингу, міжнародних відносин, юриспруденції та багато чого іншого.

Але незважаючи на це, ділова англійська, курси якого можна пройти практично в будь-якій мовній школі, стане корисною практикою для кожного з нас. Сюди можна віднести спілкування з колегами, написання резюме, навички грамотної телефонної бесіди, ведення переговорів із партнерами, оформлення презентацій і так далі.

Курси ділової англійської мови: що це й кому вони необхідні?
«Освіта допоможе вижити. Самоосвіта приведе вас до успіху», – Джим Рон

Курси ділової англійської призначені переважно для:

  • студентів-старшокурсників, а також молодих фахівців, які хочуть комфортно почуватися в робочій обстановці, незалежно від того, в якій країні вони будуть працювати;
  • людей, які тільки планують розпочати свою кар'єру в міжнародній компанії;
  • співробітників фірми, де англійська є корпоративним мовою, а перераховані вище навички потрібні під час робочого процесу.

Для чого потрібно вивчати англійську мову?

Пройшовши курс навчання, можна отримати низку нових можливостей.

1. Ставити перед собою цілі, а також досягати їх, і вирішувати різні конфліктні ситуації в компанії.

2. Розвивати й формувати взаємини з новими англомовними колегами.

3. Розуміти, а також оформляти документи під час транзакцій у разі продажу товарів і послуг. Цей пункт дуже важливий для виходу на міжнародний ринок.

4. Англійська мова з діловою стилістикою допоможе створювати ефектні презентації, а також вести переговори та досягати домовленості з потенційними партнерами.

5. Брати участь і організовувати зустрічі як онлайн, так і офлайн.

6. Розбиратися в англомовній термінології, а також у професійному жаргоні.

7. Грамотне управління продажами, експортом і імпортом, а також поліпшення системи забезпечення якості, яка має відповідати міжнародним вимогам.

Читайте також:
Business
Дистанційне навчання англійської: підказки для новачків
Яким би асом ви не були в, скажімо так, повсякденній англійській, коли справа доходить до ділової лексики – ваші навички можуть виявитися не такими вже серйозними. І ні, ви не один такий. Бізнес-англійська через свою специфіку досить складна для вивчення. Не дарма ж існують дистанційні курси ділової…
Business
Як і де можна читати книги англійською онлайн
Якщо ви бажаєте покращити розмовну англійську онлайн, радимо записатися на професійний курс. Викладач пояснить граматику, дасть багато нової лексики, поставить правильну вимову. Однак мовні курси – далеко не єдиний спосіб поліпшення розмовних навичок. Вчити слова й цілі фрази, запам'ятовувати,…
Business
Курси бізнес - англійської та 7 помилок у виборі
Володіння англійською мовою на рівні вище середнього – часта вимога роботодавців, особливо в міжнародних компаніях. Тому вивченням бізнес - англійської з кожним роком цікавиться все більша кількість студентів. Курси бізнес - англійської допоможуть успішно провести переговори, пройти співбесіду…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.