тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

[email protected]


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 18.02.2020

Ділова англійська мова – успіх у вашій кар'єрі

Автор: Юлія Блажевич

Якщо у вас партнери по всьому світу, бізнес вимагає постійних телефонних дзвінків, переговорів і зустрічей, то тут допоможе ділова англійська мова. Ділова англійська забезпечить великий словниковий запас, який обов'язково стане в пригоді в робочих ситуаціях.

Курси ділової англійської мови: що це й кому вони необхідні?

Це вид вивчення іноземної мови, який необхідний тим людям, хто будує свою кар'єру в міжнародних компаніях. Такі працівники змушені щодня спілкуватися з партнерами з-за кордону та часто їздити у відрядження. Ділова мова – це досить широке поняття, яке передбачає знання лексики в області бухгалтерії, маркетингу, міжнародних відносин, юриспруденції та багато чого іншого.

Але незважаючи на це, ділова англійська, курси якого можна пройти практично в будь-якій мовній школі, стане корисною практикою для кожного з нас. Сюди можна віднести спілкування з колегами, написання резюме, навички грамотної телефонної бесіди, ведення переговорів із партнерами, оформлення презентацій і так далі.

Курси ділової англійської мови: що це й кому вони необхідні?
«Освіта допоможе вижити. Самоосвіта приведе вас до успіху», – Джим Рон

Курси ділової англійської призначені переважно для:

  • студентів-старшокурсників, а також молодих фахівців, які хочуть комфортно почуватися в робочій обстановці, незалежно від того, в якій країні вони будуть працювати;
  • людей, які тільки планують розпочати свою кар'єру в міжнародній компанії;
  • співробітників фірми, де англійська є корпоративним мовою, а перераховані вище навички потрібні під час робочого процесу.

Для чого потрібно вивчати англійську мову?

Пройшовши курс навчання, можна отримати низку нових можливостей.

1. Ставити перед собою цілі, а також досягати їх, і вирішувати різні конфліктні ситуації в компанії.

2. Розвивати й формувати взаємини з новими англомовними колегами.

3. Розуміти, а також оформляти документи під час транзакцій у разі продажу товарів і послуг. Цей пункт дуже важливий для виходу на міжнародний ринок.

4. Англійська мова з діловою стилістикою допоможе створювати ефектні презентації, а також вести переговори та досягати домовленості з потенційними партнерами.

5. Брати участь і організовувати зустрічі як онлайн, так і офлайн.

6. Розбиратися в англомовній термінології, а також у професійному жаргоні.

7. Грамотне управління продажами, експортом і імпортом, а також поліпшення системи забезпечення якості, яка має відповідати міжнародним вимогам.

Читайте також:
Business
Як скласти резюме: поради й сервіси для створення CV
Що спільного у твого телефона, ноутбука та резюме? Усі вони потребують регулярного оновлення. Коли ти не працюєш деякий час або змінюєш сферу діяльності, твоє резюме стає неактуальним. Плюс постійний технологічний прогрес та зміна пріоритетів впливають на очікування від CV (curriculum vitae) в сучасному…
Business
Як підготуватися до співбесіди англійською?
І ось цей зворушливий момент, коли тобі надходить довгоочікуване запрошення на співбесіду, настав. Тепер є можливість показати, як добре тобі вдалось підготуватися до співбесіди англійською. Принципових відмінностей у підготовці до співбесіди англійською та рідною мовою ти не знайдеш. Smart…
Business
Супровідний лист англійською – ТОП-5 ідей та правил
Якщо ти маєш гарне резюме – то й шанси отримати роботу мрії високі. Але якщо ти додаси до нього супровідний лист англійською, твої шанси зростуть удвічі. Переважно супровідні листи англійською пишуть під час пошуку роботи та вступу до іноземних вишів. Деякі роботодавці звертають на нього особливу…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.