тел.:        +38 (063) 723-52-25

                +38 (097) 406-37-66

                +38 (050) 688-99-82

yappif@gmail.com


Київ

вул. Хрещатик 15, оф. 26.


Business. 18.02.2020

Ділова англійська мова – успіх у вашій кар'єрі

Автор: Юлія Блажевич

Якщо у вас партнери по всьому світу, бізнес вимагає постійних телефонних дзвінків, переговорів і зустрічей, то тут допоможе ділова англійська мова. Ділова англійська забезпечить великий словниковий запас, який обов'язково стане в пригоді в робочих ситуаціях.

Курси ділової англійської мови: що це й кому вони необхідні?

Це вид вивчення іноземної мови, який необхідний тим людям, хто будує свою кар'єру в міжнародних компаніях. Такі працівники змушені щодня спілкуватися з партнерами з-за кордону та часто їздити у відрядження. Ділова мова – це досить широке поняття, яке передбачає знання лексики в області бухгалтерії, маркетингу, міжнародних відносин, юриспруденції та багато чого іншого.

Але незважаючи на це, ділова англійська, курси якого можна пройти практично в будь-якій мовній школі, стане корисною практикою для кожного з нас. Сюди можна віднести спілкування з колегами, написання резюме, навички грамотної телефонної бесіди, ведення переговорів із партнерами, оформлення презентацій і так далі.

Курси ділової англійської мови: що це й кому вони необхідні?
«Освіта допоможе вижити. Самоосвіта приведе вас до успіху», – Джим Рон

Курси ділової англійської призначені переважно для:

  • студентів-старшокурсників, а також молодих фахівців, які хочуть комфортно почуватися в робочій обстановці, незалежно від того, в якій країні вони будуть працювати;
  • людей, які тільки планують розпочати свою кар'єру в міжнародній компанії;
  • співробітників фірми, де англійська є корпоративним мовою, а перераховані вище навички потрібні під час робочого процесу.

Для чого потрібно вивчати англійську мову?

Пройшовши курс навчання, можна отримати низку нових можливостей.

1. Ставити перед собою цілі, а також досягати їх, і вирішувати різні конфліктні ситуації в компанії.

2. Розвивати й формувати взаємини з новими англомовними колегами.

3. Розуміти, а також оформляти документи під час транзакцій у разі продажу товарів і послуг. Цей пункт дуже важливий для виходу на міжнародний ринок.

4. Англійська мова з діловою стилістикою допоможе створювати ефектні презентації, а також вести переговори та досягати домовленості з потенційними партнерами.

5. Брати участь і організовувати зустрічі як онлайн, так і офлайн.

6. Розбиратися в англомовній термінології, а також у професійному жаргоні.

7. Грамотне управління продажами, експортом і імпортом, а також поліпшення системи забезпечення якості, яка має відповідати міжнародним вимогам.

Читайте також:
Business
Чи можна вивчити ділову англійську онлайн?
Вивчення англійської онлайн – це чудова нагода вдосконалити всі свої знання без прив’язки до будь-якого місця. Тільки в разі постійної практики з викладачами можна перейти на новий рівень володіння англійською. Зміст 1. Як вивчити англійську онлайн? 2. Кому підходить вивчення ділової…
Business
Англійська для маркетологів: основні терміни
Створити товар або послугу непросто, але продати – ще важче. Тому хороші маркетологи сьогодні дуже цінуються. До того ж постійно зростає кількість інструментів, за допомогою яких можна стимулювати потенційних клієнтів до покупки. Якщо раніше в арсеналі були тільки ТБ, друковані ЗМІ та зовнішня…
Business
Англійська для будівельників: базовий словник
З усіх видів ESP (English for Specific Purposes) англійська для будівельників є найменш затребуваною. Що дивно, адже професії в сфері архітектури, містобудування й інших галузей, пов'язаних зі спорудженням різних будівель і доріг, вважаються одними з найпопулярніших. У них задіяна велика кількість…
ВИВЧАЙТЕ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ РОБОТИ
Стартує набір на новий дистанційний курс.